Okuma Sırasında Yapılması Gerekenler

Hızlı Okuma Teknikleri

Bilişsel Akademi Hızlı Okuma Kursu

Okuma Sırasında Yapılması GerekenlerOkumak birçok insan için hobi durumundayken bazıları içinse bu eylem bir işkenceye dönebilmektedir. O kadar çok kitabı bu kadar kısa sürede nasıl okuyabildin? gibi içerisinde imrenme barındıran cümleleri sürekli kuruyorsanız sizin de okuma sırasında yapılması gerekenlere dair bir eğitim alması gerekiyor.

Kursumuz okuma sırasında güçlük yaşayan, çok istediği ve heyecanla aldığı o kitabı aylarca elinden düşürmemesine rağmen bitiremeyenler için son derece etkili bir eğitim veriyor. Hızlı Okuma kursumuzda öğreneceğiniz taktikler ile okumak sizin için çok daha keyifli bir hale gelecek.

‘Kitap okumaya zamanım yok’ gibi bahanelerinizi artık çöpe atma vakti. Çok daha etkili ve çok daha kısa sürede okuma fiilini gerçekleştirmiş olacaksınız.

Profesyonel Bir Okuyucu Olun

Okumak sadece okuyabilmek demek değildir. Okumanın da kuralları, yöntemleri ve çok çeşitli taktikleri vardır. Açmış olduğumuz kurslar ile sizlere okuma sırasında yapılması gerekenleri aşama aşama donanımlı eğitmen kadromuzla öğretiyor ve yavaş yavaş uygular hale getiriyoruz.

Okumanın püf noktalarını, yapılan yanlışları yapılması gerekenleri ve izlemeniz gereken yolları detaylı bir şekilde sizlere öğretiyoruz. Eğitmenlerimizin sizler için hazırladığı stratejileri takip ederek hem daha rahat hem daha hızlı okuma konusunda bir profesyonel haline geliyorsunuz. Okuma becerileriniz katlanacak ve okudukça daha fazla okumak isteyeceksiniz. Okumayı daha çok sevecek ve okudukça daha hızlı bilgi sahibi olduğunuzu göreceksiniz. Sözcük dağarcığınızın artması, kültürel bakış açınızın genişlemesi ile öz güveniniz gelişecek.

Okuma sırasında daha az duraklayacak, daha az geri dönüşler yapacak, daha çok odaklanabileceksiniz.

hızlı okuma ile ilgiliz sözler

HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ KURSU ANKARA

İç sesinizi daha az duyacak, dikkatiniz daha çok çoğalacak böylece okumalarınızın akılda kalma süresi de artacak.

Kimler Yararlanabilir?

Okurken güçlük çekmek istemeyen, okuma sırasında yapılması gerekenleri detaylarıyla bilip bunu uygulamak isteyen, okuma taktiklerine hakim olup bilinçli bir şekilde okuduğunu aynı zamanda anlamayı isteyenler kursumuzdan yararlanabilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra kişiye okuma alışkanlığı kazandıran kursumuz bununla ilişkili olarak analitik düşünme becere-isi de sağlamaktadır. Bu becerileri kendinde görmek isteyip aynı zamanda sözel sınavlarında da başarı elde etmek isteyen herkes kursumuza gelebilmektedir.

 

One Comment

  1. Hızlı okuma kurslarımız her hafta açılmaktadır. Şehir dışından kurslarımıza katılacaklar için 5 günlük programlar düzenlenmektedir. Hızlı okuma eğitmenliği için bizi arayın: 0312 433 82 00

Bir Cevap Yazın