Geleceği Parlak Çocuklar

Zamanımızda artık İngilizce öğrenmek artı bir özellik olmaktan çıktı. Mecburiyet halini aldı. İlkokuldan itibaren ders başarısı için, üniversiteden sonra iş başarısı için çocuk İngilizce öğrenmek zorundadır. Aileler çocuklarının parlak bir geleceği olsun diye çaba sarf etmektedir. İngilizce öğrenmek gelecek planlamasında önemli bir rol oynar. Bundan dolayıdır ki genel İngilizce eğitimi verilmektedir. Okullarda standart yöntemler kullanıldığından çocuklarımızın eksikleri oluşmaktadır. Ortaokul İngilizce kursu desteği alarak eksiklerini telafi etmeye çalışmaktadırlar. İngilizce temelini sağlam atmak, akıcı ve net İngilizce konuşmaları için kursumuz öğrencilerimize şu imkanları sunmaktadır:

  • Dil eğitimini çocukların yaşlarına uygun tekniklerle verecek bilgiye ve tecrübeye sahip eğitim kadrosu
  • Az kişilik sınıflarda veya tercihe göre birebir kaliteli dil eğitimi
  • İngilizce eğitimi için dünyada talep göre en iyi materyaller
  • Akıllı tahta gibi dijital cihazlar kullanılarak işitsel, görsel duyulara hitap eden metotların kullanılması

Ortaokul Çocuklarına Dil Eğitimi

Toplumuza yer etmiş bir ifade vardır; Bir lisan bir insan iki lisan iki insan. Bu ifade aslında çocuklarını vatana millete faydalı bireyler olarak yetiştirmek isteyenler açısından çok önemlidir. Çocuk İngilizce öğrenince vatana millete hayırlı mı olacak diye düşünenler olabilir. Evet, hayırlı bir birey olacaktır. Çünkü bilimsel anlamda yazılan kaynakların büyük çoğunluğu İngilizcedir. Ortaokul İngilizce eğitimini güzel alan öğrenciler yabancı dile olan yatkınlıklarını ilerleyen yaşlarda da devam ettirmektedir. Dil eğitimi çocuklarımızın meslek tercihlerini ve akademik kariyerleri planlarını etkilemektedir. Ortaokul İngilizce kursu çocuklarımızın geleceklerini planlamalarına vereceği kaliteli dil eğitimi ile katkıda bulunmaktadır. İkinci bir dil öğrenenlerin farklı kültürleri tanıması ufuklarının açılması ve hayata bakışının olumlu anlamda gelişmesi anlamlarını taşımaktadır.

Çocuk İngilizceyi Sevince Kolay Öğrenir

İngilizceye yatkınlık genlerle taşınmaktadır. Geninde yatkınlık olmayanların yatkınlıkları eğitimle sağlanır. İngilizceyi sadece okullarda ders olarak görenler yapamadıkça İngilizceden korktu. Korku öğrenmenin en büyük düşmanıdır. Bir dersin zor olduğuna kendini şartlandıran o dersi başarması zorlaşır. Çocuk İngilizce hakkında zor kavramını öğrenmemeli. İngilizce dünyada konuşulan diğer dillerle kıyaslandığında gerçekten de kolay bir dildir. Ortaokul İngilizce dersini sevdirmek pedagojik formasyonu iyi olan öğretmenler tarafından gerçekleştirilmektedir.  Şarkılarla, animasyon filmlerle, oyunlarla, yarışmalarla İngilizce öğrenen çocuk dili sevecektir. İlkokul ve ortaokul seviyesinde İngilizce kursu eğitim kadromuzu çocuklara İngilizceyi sevdirerek öğretecek öğretmenlerden seçmekteyiz. Teknolojinin nimetlerini kullanarak verdiğimiz eğitimle kalıcı ve hızlı öğrenim gerçekleştirmekteyiz.