Arapça Kursu

Arapça öğrenmek için beklemeyin ve zaman da kaybetmeyin. Bilişsel Akademi Arapça kursları 4 kişilik sınıflarda konuşma odaklı eğitim vermektedir. 4 kişilik Arapça kursumuzda ilgi odağı siz olursunuz. ilgi odağının öğretmen olduğu, öğrencinin kalabalık Arapça kurslarında sadece dinleyici olduğu bir eğitimde okuma yazma becerileriniz gelişebilir. Biz yabancı dil eğitimlerinde 4 becerinin eşit gelişmesini sağlıyoruz. Gramer dersleri tüm konulara dağıtılmıştır.

Arapça kursu için bizi arayın! ankara dışından Arapça eğitimlerimize katılmak isteyen herkes online Arapça kurslarımıza kayıt yaptırabilir.

Detaylı Bilgi için Sizi Arayalım!

Detaylı Bilgi için Sizi Arayalım!

Online ve yüz yüze eğitimlerimiz hakkında bilgi almak, ücretsiz demo derslerine katılmak için lütfen formu doldurunuz.

First
Soyadınız

Ankara Arapça Kursları

Ankara’ da Arapça kursu için birçok seceneğiniz var. En doğru kararı siz vereceksiniz. Kararlarınızı verirken şunu unutmanızı istemiyoruz. 4 kişilik bir sınıfta konuşma ve dinleme becerileriniz ile diğer becerilerinizin gelişimi daha hızlı olacaktır. Kısaca özetlersek Arapça konuşmak istiyorsanız bizi tercih edin.

Derslerimize misafir olarak katılabilir ya da size uygun bir zaman diliminde demo bir ders yapıp bizi daha yakından tanıyabilirsiniz. Arapça kurslarımız yüz yüze ve online eğitimlerde sadece ders saatleri ile sınırlı kalmaz. Öğrencinin Arapça konuşabilmesi, konuşanı anlaması, okuma ve yazması için ders dışında da öğrenci için çalışmalar hazırlanır. Bunlara ödev demek istemiyoruz. Bu etkinliklerle Arapçayı gündelik hayatınızda kullanarak dil gelişiminizi kalıcı ve etkili hale getirmeyi amaçlıyoruz.

Online Arapça Kursu

Ankara dışında yaşayıp kurslarımıza katılmak isteyenler için 4 kişilik sınıflarda online Arapça kursu. Online Arapça kursları canlı ders şeklinde yapılır, içerik olarak yüz yüze Arapça eğitimlerimizle aynıdır.

Bilişsel Akademi Arapça Kursları

Bilişsel Akademi Arapça kursu Ankara‘ nın en iyi ve en hızlı Arapça öğrenmenizi sağlayacak kurslar arasında yer alır. Arapça kursumuzda;

 • Alanında uzman Türk ve anadil Arapça olan öğretmenler.
 • 4 kişilik sınıflarda Arapça konuşarak öğrenin.
 • Konuşma odaklı yabancı dil eğitimlerimizde sizlere kurs dersleri dışında konuşma ve dinleme ağırlıklı ek Arapça dersleri yapılır.
 • Arapça gramer dersleri ünitelere yayılmış olup daha kalıcı öğrenmeniz sağlanır.
 • Arapça kursumuz 6 seviyeden oluşur. Her seviye 10 hafta sürmektedir. Dersler haftada 2 gün şeklinde yapılır.
 • Arapça kursumuzda normal kurs saatleri dışında her hafta 2-6 saat arasında Arapça konuşma ve dinleme dersleri yapılır. Her öğrenci en az 2 saat Arapça konuşma ve dinleme derslerine katılmak zorundadır. Dilerse öğrencimiz tüm konuşma ve dinleme derslerine katılır.
 • Arapça konuşma ve dinleme dersleri kurs saatleri dışında online yapılır.
 • Arapça kursları, kurs saatleri ile sınırlı kalmaz. Öğrencilerimizi Arapçaya maruz bırakmak için kurs saatleri dışında da düzenli çalışmalar planlanır.
 • Kurslarımız MEB onaylı olup kurs sonunda MEB onaylı Arapça Kursu sertifikası alabilirisiniz.
 • Arapça kurslarımızda uzun süreli sözleşmelerle öğrenci kursa bağlanmaz. Her seviye için sözleşme yapılır. Öğrenci kursumuzdan memnun ise ve Arapçasını daha ilerletmek istiyorsa bir üst seviyeye geçer.
 • Arapça eğitimlerimize öğretme garantisi veriyoruz.

Arapça Kursu Seviyeleri

 • A1
 • A2
 • B1
 • B2
 • C1
 • C2

Her seviyede

60 saat

Konuşma, dinleme, yazma, okuma beceri gelişimleri

Her seviyede en az

20

Arapça konuşma ve dinleme dersi

İhtiyacınıza Göre Katılacağınız En İyi Arapça Kursunuz Siz Belirleyin!

01

YDS Arapça Kursu

Arapça YDS kursu ile hedeflerinize çok kısa sürede ulaşın!

02

YÖKDİL Arapça Kursu

YÖKDİL Arapça sınavına en iyi kadro ile hazırlanın!

03

AÖF Arapça

AÖF Arapça dersleri için kurslarımıza katılabilir, Arapçanızı ilerletebilirsiniz.

04

Çocuklar İçin Arapça

Çocuklarınız emin ellerde küçük yaşlarda konuşarak Arapça öğrensin!

05

YKS Arapça

YKS Arapça kursumuz ile sınavlarda daha başarınızı arttırın!

06

AÖF Arapça

AÖF Arapça dersleri için kurslarımıza katılabilir, Arapçanızı ilerletebilirsiniz.

Kur’an Arapça Kursu

Kurumuzda Kur’an Arapçası eğitimleri alabilirsiniz.

4 kişilik sınıflardan oluşan Arapça kursunda özel ders almana gerek yok!

Arapça Kursu Fiyatları

Online Arapça kursumuz ile yüz yüze Arapça kurs ücretlerimiz aynıdır.

Aylık

500.00

‘den başlayan fiyatlarla

Kredi kartlarına 4 taksit imkanı..

En İyi Online Arapça Kursu

En iyi online Arapça kursuna elbette siz karar vereceksiniz. Birebir ya da 2-4 kişilik gruplarda Arapça öğrenmeye ne dersiniz. Konuşma odaklı Arapça kurslarımıza katılmadan önce ücretsiz demo derslerimize katılın! Biz anadili Arapça olan eğitmenlerimize ve eğitim sistemimize güveniyoruz. Sizde bizimle görüştükten sonra en iyi Arapça kursuna karar verin. Kurs için hemen arayın:

Sıkça Sorulan Sorular

 1. Arapça kursunuz kaç ay sürüyor?

  Arapça kurslarımızda bir seviye birebir eğitimde 1 seviye 6-8 hafta grup eğitimlerinde 10-12 hafta sürmektedir.

 2. Arapça kurslarınız nasıl?

  Arapça kurslarımız çocuklar ve yetişkinler için farklılık arz etmekte olup grup sayıları aynıdır. Eğitimlerimiz birebir ya da 2-4 kişilik gruplar şeklinde yapılmaktadır. Kişinin hedefine ve kursa katıma amacına göre planlanmaktaıdr.
  2 gün ders 2 gün zorunlu konuşma dersleri vardır. Arapça öğrenmek isteyenler zorunlu Arapça konuşma derslerimiz sayesinde çok kısa sürede Arapça konuşurlar.
  Arapça kursumuzun ilk gününden itibaren öğrenciler her hafta video bir içerik, bir Arapça şarkı, seviyelerine göre okuma metinleri verilir. Yazma ve dilbilgisi çalışmalarında Arapça ders kitapları ve Arapça müfredatı takip edilir.
  Arapça kurslarımız online ya da yüz yüze katılabilirsiniz. Evde Arapça öğrenmek isteyenler için iyi bir fırsattır. Kursumuz, Arapça özel ders almak isteyenler içinde çok uygun ücretlere gelmektedir. Herkesle görüşün bizimle görüşmeden karar vermeyin!