Akademik Sınavlara Hazırlık Kursları

bilişsel Akademi ile akademik sınavlara hazırlanın. Yabancı dil sınavları, DGS, KPSS, ALES, YÖS ve yabancılar için Türkçe kursları ile yanınızdayız.
Akademik sınavlara hazırlık kursları için bizi arayın!

YÖS, SAT, YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE KURSLARI

Bilişsel Akademi yılların verdiği tecrübe ile Türkiye genelinde yapılan Türk ve yabancı uyruklu öğrencilerin girdiği sınavlar ile uluslar arası sınavlara Türk ve yabancı uyruklu öğrencileri hazırlamaktadır.

ANKARA YÖS KURSLARI, ANKARA SAT KURSLARI

Ankara Yös kursu, Ankara Sat kursu eğitimleri ile Türk ve yabancı uyruklu öğrencilerin Türkiye başta olmak üzere Amerika, Kanada ve Avrupa ülkelerinde üniversite okumaları için hazırlık kursu ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

DGS KURSU, ALES KURSU, GRE-GMAT KURSLARI, KPSS KURSU

Ankara DGS kursu, Ankara ALES kursu, Ankara GRE kursu, Ankara GMAT kursu, Ankara KPSS kursu ile kursiyerlerin akademik eğitimlerine yurt içi ve yurt dışında devamları ve isteyenlerin memur olabilmeleri için hazırlık kursları ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

TOEFL KURSU, IELTS KURSU, TOEIC KURSU, PAE KURSU

Ankara TOEFL kursu, Ankara IELTS kursu, Ankara TOIEC kursu, Ankara PAE kursu ile de kursiyerlerimizin akademik dil sınavlarında başarılı olmaları için çalışmaktayız.

HAZIRLIK ATLAMA KURSLARI

Ankara hazırlık atlama kursumuzla da üniversite okuyan öğrencilerimizin okudukları üniversitelerde İngilizce başta olmak üzere tüm dillerde eğitimlerine destek olmaktayız.

Ön Kayıt

Ön Kayıt

Ön Kayıt Yaptırmak İçin Formu Doldurun!

Eğitim Şekli
Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum. *
First
Last
Sizi telefonla arayalım mı?
Mezuniyetiniz

1 thought on “Sınavlara Hazırlık Kursları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir