Bilişsel Akademi yılların verdiği tecrübe ile Türkiye genelinde yapılan Türk ve yabancı uyruklu öğrencilerin girdiği sınavlar ile uluslar arası sınavlara Türk ve yabancı uyruklu öğrencileri hazırlamaktadır.

Ankara Yös kursu, Ankara Sat kursu eğitimleri ile Türk ve yabancı uyruklu öğrencilerin Türkiye başta olmak üzere Amerika, Kanada ve Avrupa ülkelerinde üniversite okumaları için hazırlık kursu ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Ankara DGS kursu, Ankara ALES kursu, Ankara GRE kursu, Ankara GMAT kursu, Ankara KPSS kursu ile kursiyerlerin akademik eğitimlerine yurt içi ve yurt dışında devamları ve isteyenlerin memur olabilmeleri için hazırlık kursları ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Ankara TOEFL kursu, Ankara IELTS kursu, Ankara TOIEC kursu, Ankara PAE kursu ile de kursiyerlerimizin akademik dil sınavlarında başarılı olmaları için çalışmaktayız.

Ankara hazırlık atlama kursumuzla da üniversite okuyan öğrencilerimizin okudukları üniversitelerde İngilizce başta olmak üzere tüm dillerde eğitimlerine destek olmaktayız.

One thought on “SINAVLARA HAZIRLIK KURSLARI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir