Pratik İngilizce Kursu Ankara

Son zamanlarda, teknoloji çağının da etkisi ile sürekli olarak kendimizi geliştirmek adına ciddi adımlar atmamız gerekiyor. Bir yandan kariyer hedefimize doğru ilerlerken diğer yandan da yenileri için fikirler üretmek gerek. Bu, düşündüğümüz kadar da zor bir iş değil. Eğer amacımızİngilizce öğrenmek ise, hedefi en başından belirlemeniz gerekiyor. Örneğin zaman kaybetmeden başlayacağınız Pratik İngilizce Kursu, hedefiniz için büyük bir adım atmanız anlamına gelir.Herkes bir konuyu öğrenirken farklı yollardan ulaşmaktadır. Öğrenme sürecinde kişinin kendisini en rahat ve en hızlı bilgiye ulaşma tarzını bilmesi, bu hedefine her zaman çok daha sağlıklı ulaşmasına neden olacaktır.

Pratik İngilizce Öğrenme Stilleri

Uzmanlara göre pratik öğrenme stilleri doğuştan var olan karakteristik bir özelliktir. Üç öğrenme stili vardır. Bunlar;

  • Görsel Stil
  • İşitsel Stil
  • Dokunsal Stil’dir.

Kişinin hangi öğrenme stiline daha yatkın olduğu keşfedildiğinde, ona bir şeyleri öğretmek çok daha kolay olacaktır. Bu her yaşta aynıdır. Vermiş olduğumuz Bilişsel Akademi İngilizce Kursu da bu yönde size destek olacaktır.

Pratik İngilizce Kursu Önemi

İngilizce öğrenmek ve bununla birlikte diğer yabancı dilleri öğrenmenin bir diğer yararlı tarafı da ana dilimize sağladığı katkıdır. İngilizce dil bilgisinin iyi anlaşılabilmesi için Türkçede temel dil bilgisi kurallarının bilinmesi de gereklidir. Bu sayede iki dil, öğreniminiz aşamasında birbirini destekler ve geliştirir. Yapılan araştırmalar İngilizce ve başka bir dil öğrenmenin kişilerin akıcı konuşmasına yoğun katkısı olduğunu kesin kez ortaya koymuştur. Bunun sebebidetaylara dikkat etmek, yaratıcılık ve düzgün cümle kurma ve yazma becerisinin artmasıdır. Bu sayede günlük hayatımızda olduğu kadar iş ve meslek kariyerimiz içinde son derece önemlidir.

Genel bir dil olan İngilizceyi öğrenmek dünyaya bakış açımızın genişlemesine ve farklı kültürleri öğrenmemize yardımcı olur. Algı ve düşünme süreçlerimizi geliştirirken ayrıca çevremizdeki kişilerle iletişimimizde bize kolaylık ve sempati sağlar. Tüm bu kazanımlar için İngilizce öğrenmeye karar vermek ve bu kararı bir an önce uygulamaya koymak da sizin elinizdedir. Şayet bu süreçte Pratik İngilizce Kursu size arzu ettiğiniz desteği de sağlayacaktır.

Bilişsel Akademi Pratik İngilizce Kursu

Dünya dili İngilizce için birçok insan hem iş hayatında hem eğitim hayatında kullanabilmek için yoğun uğraşlar vermektedir. İngilizce biliyorum demenin artısına ulaşmak, kendisini daha iyi bir gelecek için bir adım öne çıkaracak olan ikinci dile sahip olabilmek için bugüne kadar birçok farklı biçimde uygulamalar yapıldı eğitimler düzenlendi. Çünkü herkes bu konunun ne her anlamda ne kadar önemli olduğunun bir nebze de olsa farkında. İnsanlar yüksek miktarda fiyatlar karşılığında Pratik İngilizce Kursu alarak bu önemli konuyu halletmeye çoktan başladılar.

Bilişsel Akademi olarak bizler de bu dünyaca kabul görmüş ve uluslararası birçok kurum ve kuruluşun ana dilini temsil eden İngilizce dilini siz değerli yetişkinlere öğretmeyi bir hedef belirledik.

Kursumuz sizlere, öğrenme ortamlarının yanı sıra gündelik hayatınızda da İngilizceyi uygulayarak öğretmekte, sizlere konuşma, yazma ve okuduğunu anlama pratiklerini kazandırmayı amaçlamaktadır.

Dünya dili İngilizceyi Bilişsel Akademi’nin açtığı Pratik İngilizce Kursları ile çok daha az masraflı ve donanımlı eğitmen kadrosu ile birlikte hayal ettiğinizin çok ötesinde bir biçimde öğrenecek ve konuşabilir hale geleceksiniz.

Bu Kursun Farkı Nedir?

Kursumuz, onca masraflar karşılığında sadece bir kitaba bağlı kalarak gideceğiniz bir kurs değildir. Ankara pratik İngilizce Kursları sizlere günlük yaşamdaki İngilizceyi derslerimizde interaktif bir şekilde öğreterek ingilizce konuşabilme kabiliyetinizi geliştirecektir.

İngilizce biliyorum ama konuşamıyorum devri Pratik İngilizce Kursu ile son buluyor. İngilizce konusunda sizlerin özgüven kazanmasına yardımcı oluyor ve sizler için tasarladığımız çeşitli eğitim stratejileri ile temelleri çok daha sağlam oluşturulan bir ikinci dile sahip olmanızı sağlıyoruz.

 Kısa en önemli farkımız sizlere İngilizce konuşma becerisinin yanında özgüven aşılayarak gündelik yaşamda da konuşabileceğiniz bir ikinci dil kazandırıyoruz.

Kimler Bu Kurstan Yararlanabilir?

İngilizce konusunda çeşitli sorunlar yaşamış ve bir türlü tam anlamıyla öğrenememişseniz sizi kursumuza bekliyoruz. Ayrıca; İngilizce hakkında hiçbir eğitimi olmayan ama İngilizce öğrenmeye gönüllü olanları da kursumuza bekliyoruz. Hem eğitim hayatında hem de kariyerinde ikinci bir dile sahip olmayı dileyen herkes Bilişsel Akademi‘ de görmek istiyoruz.