Fransızca Özel Ders Hizmeti

Fransızca dünya üzerinde birçok ülkede konuşulan ve zaman içerisinde artık evrensel hale gelen bir dildir. Öğrenmesi son derece keyifli ama biraz zaman ve çaba gerektiren bir lisandır. Ama her lisan için geçerliği olduğu gibi azim ve kararlılık ile size gerek iş gerek ise sosyal hayatınızda büyük avantajlar sağlar. Ülkemizde de oldukça sık kullanılan Fransızca’dan Türkçe’ye geçmiş sayısız kelime bulunmaktadır. Bilişsel Akademi Fransızca özel ders fırsatı ile öğrencilerimize bu lisanı en iyi şekilde öğretme garantisi vermektedir. 2011 yılından beri çok çeşitli kurs ve özel ders programları ile sayısız öğrencimize katkı sağladık.

Fransızca Özel Ders Sistemi

Özel ders talebinde bulunan öğrencimiz uzman eğitmenimiz arasında birebir görüşme sağlanarak bir program oluşturulur. Ve bu program dahilinde derslere başlanır. Özel ders tamamı ile uzmanlık gerektiren bir alandır. Öğretmen ve öğrenci arasındaki dialog düzenli ve sağlıklı bir biçimde sağlandığında son derece başarılı sonuçlar alınır. Kurumumuz MEB bünyesinde olup kendi alanlarında oldukça uzman bir kadroya sahiptir. Fransızca özel derslerimiz kurumumuz içerisinde verilir. 1 ders saati 40 dakika olarak belirlenmiştir. Öğrencimizin ne kadar ilerlemeye kaydettiği ve nasıl bir başarı sağladığı velimiz ile paylaşılır. Özel dersler her zaman kurs programlarına nazaran daha avantajlıdır. Başarı oranı daha yüksek olur. Özellikle lisan öğrenirken birebir dialog çok daha önemlidir. Fransızca özel ders programı ile bu lisanı en iyi şekilde öğrenebilir ve konuşabilirsiniz.

Fransızca Birebir Ders Programı

Bir lisanı başarılı bir biçimde öğrenebilmek için motivasyon da şarttır. Uzman eğitmenlerimiz bu konuda da öğrencilerimize yardımcı olmaktadır.

Motivasyon düşüklüğü yaşadıkları durumlarda çeşitli aktivite çalışmaları ile bu durum önlenmektedir. Bir lisan öğrenmenin birincil şartı o dilde düşünmektir. Biz de öğrencilerimize ilk olarak bu kuralı benimsetmeye çalışıyoruz. Daha sonrasında ise ortamda sadece öğrenilmeye çalışılan dili konuşarak pratik sağlıyoruz.

Öğrencilerimiz istedikleri her zaman eğitmenlerimize soru sorabiliyor ve danışabiliyorlar. Çeşitli yayınlar ile özel derslerimiz pekiştiriliyor ve öğrenim kolaylığı sağlanıyor.

Fransızca öğrenmek ve bu lisanı başarılı bir şekilde konuşabilmek adına kurumumuza başvurarak uzman eğitmenlerimiz ile tanışabilir ve Fransızca özel ders programı ile siz de bu fırsattan yararlanabilirsiniz.