fbpx

Gizlilik İlkesi

Gizlilik Politikası

Bilişsel Akademi kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında, web ortamında ya da direkt başvurularda kurumumuza sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) üçüncü kişilere satmaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden veya sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılamaz.

Bilişsel Akademi, sizin izninizle bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

  • Basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek
  • Size elektronik posta ile kurumumuz ve eğitimlerimiz hakkında bilgi göndermek
  • Satın aldığınız ya da almak istediğiniz eğitimler hakkında sizleri mail, telefon gibi iletişim araçlarıyla bilgilendirmek.
  • Eğitimleriniz hakkında bilgi vermek
  • Ödemeleriniz hakkında bilgilendirmek

Kişisel bilgilere sadece yetkili Bilişsel Akademi personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Kurum olarak Bilişsel Akademi kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet,) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler,  tarafımızdan üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

Layer 1