Arapça Kursu

 

Ankara’ nın En çok Tercih Edilen Arapça Özel Ders Programı

Arapça özel ders almak isteyenler için business eğitimlerimizi incelemelerini istiyoruz.  Ankara‘ da birebir Arapça özel derslerle çok kısa sürede Arapça konuşun. Neden Arapça öğrenmeliyim, diyorsanız:

Son zamanlarda ülkemizin ticari girişimleri ve ziyaretçilerinin pek çoğunun Arap ülkelerinden olması pek çok kişiyi Arapça kurslarına yönlendirilmektedir. Büyük şehirlerde yaşayanlar için Arapça bilmek iş alanında ve iletişimde pek çok kolaylık sağlamaktadır. Arapça öğrenilmesi kolay bir dil değildir. Bu nedenle alanında uzman bir eğitim kurumunu tercih ederek bu dili öğrenmelisiniz. Arapça kurslarının çok popüler olması nedeni ile pek çok kurum bu dilin eğitimini vermeye çalışmaktadır. Doğru seçimi yapmak için tüm detayları inceleyerek karar vermeli ve size sunulacak eğitimin farkını değerlendirmelisiniz.

Dil eğitimleri konusunda pek çok kişinin ilk tercihi olan kurumumuz Arapça eğitimleri de vermektedir. Alanında uzman kadromuz ile en kısa sürede bu dili konuşmanızı sağlamaktayız. Eğitimlere dâhil olan kadromuzda anadili Arapça olan ve Türk olup çok iyi Arapça bilen eğitmenler bulunmaktadır. Arapça kursumuzda isteyen öğrencilerimiz için Arapça özel ders hizmetimizde bulunmaktadır.

Arapça Özel Derslerimiz 

Arapça Kursu Ankara
Arapça Öğren

Kurumumuzda dil sınavlarına hazırlananlara, imam hatip okullarının öğrencilerine, ilahiyat öğrencileri için Arapça dersleri verilerek dilin kısa sürede öğrenilmesi sağlanmaktadır.

Arapça kurslarımızda 1-3 ve 10-12 kişilik ve tam teknolojik sınıflarda eğitim vermekteyiz. Kalabalık olmayan sınıflarda her öğrencinin katılımı sağlanarak dinleme, anlama, konuşma ve yazma becerilerine yönelik eğitimler verilmektedir. Arapça dil kursumuzda öğrencilerimize iki seçenek sunuyoruz.

  1. Maksimum 12 kişilik Arapça kursu
  2. Birebir Arapça özel ders grubu

Kurumuzun öğrencisi olan herkes haftada bir gün telefon ile aranarak Arapça olarak sohbet edilmektedir. Ayrıca WhatsApp üzerinden de sürekli olarak iletişim kurularak öğrencinin seviyesi yakından takip edilmektedir. Bu görüşmeler Arapça özel ders niteliği taşımaktadır. Konuşmalar sayesinde öğrenciler öğrendikleri dili günlük yaşamlarında pratik ederek kalıcı bir hale getirmektedir. Yeni öğrenilen her dil pratik edilmez ise etkili bir öğrenme sağlanamamaktadır.

Kurumumuz sosyal medya paylaşımları ile de öğrenci gelişimine katkı sağlamaktadır. Sadece sınıflara bağlı kalmayan eğitimlerimiz ile öğrenilen dili hayatın merkezinde pratik yapma imkânı oluşması için cafeler, kitapçılar vs eğitim alanlarımızdan olmaktadır.

Her Öğrencinin Seviyesine Uygun eğitim

Kurumuzda eğitim almaya karar veren öğrencilerimiz derslere başlanılmadan evvel seviye belirleme sınavına tabi tutularak dil konusundaki seviyeleri belirlenmektedir. Belirlenen seviyelere göre uygun bir eğitim programı düzenlenerek eğitimlere başlanılmaktadır. Ayrıca kursiyerlerimize Arapça özel ders alma imkânı sunularak öz güvenlerinin gelişmesine katkı sağlanılmaktadır.