İspanyolca Özel Ders Alanında İstenen Seviyeye Bizimle Ulaşın

Günümüz koşulları itibari ile uluslararası ilişkiler oldukça gelişmiş bir noktada bulunmakta olup bu bağlamda İspanyolca Özel Ders almak isteyen müşterilerimize hizmet sunmaktayız. İspanyolca dilinin tekniklerini ve kurallarını en modern uygulamalar ile öğrencilerimize aktarmaktayız. Çeşitli yöntemler ile öğrencilerimizin en kısa zaman dilimi içerisinde belirli bir noktaya gelmesini sağlayacak planlamalar yürütmekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerin içeriğinde bakıldığında;

  • Kurslarımıza katılım gösteren müşterilerimizin ihtiyacını karşılamaya yönelik eğitimler vermekteyiz.
  • Öğrencilerimiz firmamız bünyesinde sunulan bireysel ve grup derslerine katılmak sureti ile etkin bir şekilde eğitim alma şansına sahip olmaktadır.
  • Gündelik hayatta bilinmesi gereken detayların yanı sıra iş hayatına yönelik teknik dilin öğretilmesi de titiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
İspanyolca Öğren
İspanyolca Kursu Ankara

Özel İspanyolca Ders Hizmetlerimiz ile Farkı Hissedin

  • Alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerimiz ile İspanyolca ders almak isteyen müşterilerimizin yabancı dil seviyesini belirlemekteyiz.
  • İspanyolca dili hakkında herhangi bir bilgisi bulunmayan kursiyerlerimize en temel eğitimleri vererek gelişimlerini yakından takip ediyoruz.
  • En modern materyaller ile gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimizi ücretsiz olarak sunduğumuz yayınlar ile destekliyoruz.
  • Dil hakkında teknik detayları öğrenen kursiyerlerimiz, ücretsiz olarak sunduğumuz konuşma kulüpleri hizmeti sayesinde pratik yapabilme şansına sahip olmaktadır.
  • Öğrencilerimizin İspanyolca dilinde istenen seviyelere makul süreler içerisinde ulaşabilmesi adına yabancı eğitmenlerimiz eşliğinde çalışmalar yürütmekteyiz.
  • Planlanan derslere çeşitli sebepler ile katılamayan öğrencilerimize mazeretlerini önceden bildirmeleri halinde ücretsiz bir şekilde telafi dersi imkanı sunmaktayız.

İspanyolca Birebir Ders Alanında Kalite Vadediyoruz

Sektörde edindiği bilgi birikimi doğrultusunda faaliyetlerini sürdüren kuruluşumuz İspanyolca Özel Ders noktasında en profesyonel planlamaları yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalar yürüten kuruluşumuz dersler için talep ettiği bedellerde de en uygun fiyatları müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Kurslarımız katılarak yapılan sınavlarda başarı elde eden katılımcılara hem kurumumuz hem de MEB tarafından onaylanan sertifikaların verilmesini sağlamaktayız. Kurslarımız için kayıt yaptıran öğrencilerimiz arzu ettikleri takdirde bu haklarını başka öğrencilere devredebilme şansına sahip olmaktadır. Seviye aralarında olmak kaydı ile dileyen öğrencilerimize yapmış oldukları kayıtları dondurma imkanı vermekteyiz. Sunduğumuz tüm hizmetlerde sektörde öncü konumda yer alabilme adına kalite vadediyoruz.