Almanca Öğrenmek Oldukça Keyifli

Almanca öğrenmeyi oldukça keyifli bir hale getirmek amacı ile bir dil kursu eğitimlerine katılmaya başlayabilirsiniz. Ancak her kurum sizi mutlu edecek ve stresinizi alacak doğru eğitimleri sunmayabilir. Kalabalık sınıflarda öğrenmekte güçlük çekerek Almanca özel ders almak zorunda kalabilirsiniz. Derste kavrayamamak ise kursiyerleri oldukça strese sokan bir durumdur. Bu nedenle özel ders alırken bile öğrencinin güveni yükseltilmeli ve doğru bir iletişim kurulmalıdır.

Uzun zamandır Almanca dil kursları veren kurumumuzda kursiyerlerimizin eğlenirken öğrenmeleri ve en kısa zaman içerisinde bu dili konuşmaları hedeflenmektedir. Kurumumuzda alanında deneyimli bir eğitim kadrosu ile hizmet vermekteyiz.

Kursiyerlerimize en doğru seviyede eğitimleri verebilmek amacı ile ilk olarak seviye belirleme sınavı yapılmaktadır. Uzman kadromuzun her öğrencinin ihtiyacına göre düzenleyeceği Almanca özel ders kursları ile derslerimiz başlamaktadır.

Kurumumuz dil öğrenimi için gereken tüm teknolojiyi sınıflarında bulundurmaktadır. Ayrıca 1-3 ve 8-12 kişilik eğitim guruplarımız ile her öğrencinin %100 derse katılımı sağlanılmaktadır. Kurumuzda dil eğitimi alan öğrencilerimiz için danışmanlık ve destek eğitimlerimizde mevcuttur.

A1 Almanca KursuDil Öğrenirken Kurumumuzun Farkı

Kurumumuzda dil öğrenmenin farkını mutlaka yaşamalısınız. Ders dışında öğrencilerimiz ile telefon ve Whatsapp aracılığı ile iletişim kurarak anlama, dinleme, yazma ve konuşma becerilerini yakından takip etmekteyiz. Eğer uzman arkadaşımız bir eksiklik fark ederse Almanca özel ders verilerek bu konu mutlaka telafi edilmektedir.

Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığının tüm gerekli sertifikalarına sahiptir. Eğitim kadromuza dahil olan her eğitmen Türk ise çok iyi seviyede dili bilir ve öğretilen dilin anadili olan bir eğitmeniniz mutlaka olmaktadır.

Kurumumuzda eğitim görmeye başladığınız an itibari ile iletişim dili sadece Almanca olmaktadır. Bu sayede yaşamın her alanında dili kavrama şansı öğrencilerimize sunulmaktadır. Ayrıca kursiyerimiz derse katılamamış ise Almanca özel ders alarak geride kalmasının önüne geçilmektedir.

Kurumumuzda genel Almanca kursu, sınavlara hazırlık kursları ve aile birleşimi için gereken sertifika için gereken kurslar verilmektedir.

Bir Dili Kalıcı Hale GetirmekAlmanca A1 Aile Birleşim kursu

Yeni bir dili kalıcı hale getirmek için sıklıkla pratik yapmak gerekmektedir. Bu nedenle Almanca kursunda eğitim gören öğrencilerimizi sınıflara kapatmadan çıkıp o günkü ders hayatın merkezi olan bir alanda yapılabilmektedir. Unutmayın ki küçük etkiler pek çok şeyi kalıcı olarak hafızanıza kaydetme şansı sunar.