SAT Exam Center In Ankara 

SAT Exam  için doğru adres olduğumuzu düşünüyoruz.Ve bu iş bizim ciddiyetle kalite çizgisi altında yapmaya çalıştığımız alan.

Kurumumuzun eğitim çalışanlarının kendini yenileyen ve sürekli dinç tutan yüzü ile öğrenci arkadaşları ve onların başarılarını hedefimize alıyoruz. Öğrencilerin başarısının hedef alınması ile birlikte başarı yüzdelerini çok yukarılarda yakalamayı başarıyoruz.

Kurumumuzda başka faaliyet alanlarımızda var şöyle ki;

  • Yabancı diller için çok fazla seçeneğimiz var ve sadece yetişkinler için değil çocuklar için de eğitim programımız mevcut.
  • Hızlı okuma teknikleri için faaliyetlerimiz var
  • Başarılı alanlarımızdan SAT kursu programlarımız var.

Ankara’da birbirinden farklı kurs seçenekleri vardır. Ancak biz verdiğimiz kaliteli eğitim ve uzman kadromuzla Ankara SAT kursu için oldukça kendimizden eminiz.

SAT Kursu İçin Çok Tecrübeliyiz

Kurs seçiminde öğrenci için eğitimi hangi uzman ekipten alacağı ve koordinatörlük bazında düzenleme olup olmadığı çok önemlidir. Kursların düzeni çalışma disiplini başarıyı doğrudan etkilemektedir. SAT kursu için de bu başarılı yol için iyi rehberlik şarttır.

Tüm hayatınız için önemli karar olan eğitim şakaya gelmez. Bizi tercih edin Bilişsel Akademi Ankara SAT kursu sizin için başarılı bir yol olsun. Sizlere her anlamda rehberlik etmeye hazırız. Hem öğrenen hem öğreten bir ekiple her zaman dinamikliğimizi sizlere aktarmak isteriz.

Bu anlamda başarılı olmak için mutlaka Bilişsel Akademi SAT kursu seçeneklerinden tecrübeli olanları seçmeniz her zaman öğrenci yararına olacaktır. Biz kurum olarak sahip olduğumuz alanlarda tecrübeli oluşumuzdan gurur duyuyoruz.

SAT EXAM CENTER

Bu eğitim sürecini iki taraflı aktif hale getirebilmek için öğrenci çabasına emeğine ve eğitimci kadrosunun motivasyonuna fazlasıyla ihtiyaç vardır. Biz burada bu motivasyona sahibiz.

SAT EXAM CENTER  için kurumumuzda tecrübeli alanını iyi bilen işini seven ve sahiplenen ekip olarak her zaman hazırız.

Bu konularda bilgi almak isteyen YÖS SAT kursu Ankara arama sonucunun kurumumuzla bağlantısı olduğunu görecektir. Eğitimcilerimiz için tüm öğrencilerimiz çok değerlidir. Mutlaka bilgi almak isteyen ilgilenen herkesi kurumumuza bekleriz. Bu alanda başkentte birçok faaliyet ortaya çıkmaktadır. Ankara SAT kursu için önemli parametrelerden biri kesinlikle tecrübeli kadro olmalıdır.

SAT Hazırlık Kursuna Kimler Gider

SAT sınavı Scholastic Aptitude Test olarak da bilinmektedir. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki üniversite veya yüksekokullarda okumak için hem Amerika vatandaşlarının hem de diğer vatandaşların girebileceği sınavdır. SAT hazırlık kursu, ülkemizde bu sınava girmek isteyenleri hazırlamaktadır. Ülkemizdeki bazı devlet ve vakıf üniversiteleri yabancı uyruklu öğrencileri kabul edebilmek için SAT sınavını şart koşmaktadır. The College Board tarafından hazırlanan Scholastic Aptitude Test’e SAT özel ders veren kişiler veya kurslar tarafından eğitim verilmektedir. Birebir ders almak mümkün iken sınıf ortamında ders almak da bir avantajdır. Ülkemizde lise sonda okuyan öğrenciler ve mezun olanlar SAT sınavına girebilirler.  En iyi SAT kursu öğrencilerine yüzde 100 başarı kazandırandır.

SAT Özel Ders Alınmalı mıdır?

SAT sınavı Amerika Birleşik Devletlerinde yılda 7 defa yapılmaktadır. Amerika dışındaki ülkelerde ise yılda 6 defa yapılır. Yani yaklaşık olarak 2 ayda bir SAT sınavı vardır. SAT hazırlık kursu eğitimleri, sınav tarihlerine göre planlanmaktadır. Sınava katılmak için herhangi bir sınır bulunmamaktadır. Lise son sınıftaki veya mezun olan herkes istediği kadar SAT sınavına girebilir. Sınav, öğrencilerin akademik başarıya ulaşması için gerekli olan bilgileri ölçülmektedir. Yapılan Scholastic Aptitude Test iki yıl süre ile geçerlidir. En iyi SAT kursu dünya çapında tercih edilen kaynakları kullanarak eğitim vermektedir. SAT 1 ve SAT2 alanlarında Amerikalı eğitmenler tarafından verilen kurslarımız hafta içi ve hafta sonu yapılmaktadır. SAT özel ders isteyen öğrencilere birebir eğitim verilir. Birebir ders tercihe bağlı olarak verilir. 

En İyi SAT Kursu Dersleri

Amerika Birleşik Devletlerinde üniversite veya yüksekokul okumak isteyen öğrencilerimiz internet üzerinde yaptığı SAT Course in Ankara kurumumuzu mutlaka incelemektedirler. Kursumuzda SAT sınavının her iki çeşidine de hazırlık yapılmaktadır. SAT sınavı;

  • Reasoning Testi (SAT 1): Öğrencilerin sözel ve sayısal yeteneklerini ölçen bir sınavdır. SAT1’in Mathematics bölümünde Matematik ve Geometri, Critical Reading’te, İngilizce eleştirisel okuma ve Writing’te İngilizce kompozisyon yer almaktadır. Her test 200 ile 800 arasında skorla değerlendirilir. SAT 1’deki bütün alanlar Amerika’da okumak isteyenler için önemlidir. Bilişsel Akademi Ankara SAT kursu bu derslere ağırlık vermektedir. Ülkemizde okumak isteyen yabancı uyrukluların ise Critical Reading ve Mathematics bölüm skorları dikkate alınır.
  • Subjest Test (SAT2): Öğrencilerin ilgilerinin olduğu akademik alandaki bilgilerini ölçen bir testtir. Subjest Test’te Almanca, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih gibi çok çeşitli derslerden testler bulunur. Prestijli üniversiteler bu alanda en az iki branşta başarı istemektedir. Öğrenciler hangi branşlardan SAT2 sınavına girecekse onlardan SAT özel ders alabilir.