Genel İngilizce 

İş arayanların, sınavlara hazırlananların hemen hepsi genel İngilizce kursu veren kurumların yolunu tutmaktadırlar. Ülkemizde pek çok dil kursu bulunmaktadır. Ancak doğru kursu bularak kısa zaman içinde İngilizce konuşmanızı sağlayan çok az sayıda kurs bulunmaktadır.

Dil eğitimi veren bir kuruluş olarak kursiyerlerimize en kısa zamanda İngilizce konuşma şansını sunmaktayız. Ayrıca kurumuzda sürekli İngilizce iletişim kurulmaktadır. Günlük hayattaki konuşmalarınızın tamamı kurumumuzda İngilizce olarak gerçekleştirilmektedir. pratik yapmak kursiyerlerimizin özgüvenini yükseltmektedir. Farklı bir dili konuşmayı öğrenirken özgüvenli olmak en önemli unsurlardan biridir. Kalabalık olmayan sınıflarda derse katılımların sağlandığı ve uzman kadro ile eğitim veren kurumumuz alanında oldukça iddialıdır. Bizi tercih ettiğiniz zaman dilerseniz hafta sonu dilerseniz de sizin için özel olarak düzenlenecek olan kurs saatlerindeki derslere katılabilirsiniz. Sınıflarımız 1-3 veya 10-12 kişiden oluşmaktadır. Az sayıda öğrencinin olduğu sınıflarda %100 derse katılım sağlanmaktadır. Bu katılım sayesinde çok daha hızlı öğrenmenizi sağlamaktayız.

Kurumumuzun Farkını Yaşatalım

Ankara ücretsiz İngilizce kurslarıEtrafınızdaki genel İngilizce kursu veren kurumlardan farkımızı kısaca anlatmak isteriz. İlk olarak eğitim kadromuz tamamen uzman kişilerden oluşmaktadır. Kurumumuza adım attığınız an itibari ile iletişim için sadece İngilizce kullanılmaktadır.

Kurumumuz kursiyerlerini haftada bir telefon ile arayarak sohbet etmektedir. Bu sayede konuşma, dinleme ve öğrenme becerilerinizin gelişimini yakından takip etmekteyiz. Ayrıca bu arama sayesinde öğrendiklerinizi pratik etmiş olacaksınız.  Son teknolojiye uygun olarak eğitim veren kurumumuz kursiyerleri ile watsapp üzerinden de iletişim kurarak yazma becerilerini geliştirmelerinde yardımcı olmaktadır.

Kurumumuzda eğitim gören öğrencilerimizin sıkılmalarının önüne geçmek için derslerimiz bazen farklı ortamlarda yapılabilmektedir. Bir konuda eğitim almak için illa sınıf şart değildir. Bu sebeple cafe, restoran, par, bahçe her yer sizin dil eğitimi aldığınız alanlardan biri oluveriyor. Çünkü bizim amacımız size dil öğretmek sizi sıkarak uzaklaştırmak değildir.

Ekonominizde Bizim İçin Çok Önemli

Eğitim kurumları genel İngilizce kursu ücretleri bazen bütçenizi zora sokabilmektedir. Ancak kurumumuz cüzzi miktarda bir ücret karşılığında sizlere hizmet vermektedir. Amacımız dil öğrenmek isteyen herkesin bu avantajdan faydalanmasını sağlamaktır.

Kurum olarak para bizim için ikinci plandadır. Kurumumuz bünyesinde eğitim alan ve sınavlara hazırlanan kursiyerlerimiz istedikleri puanı ilk seferde alamamış ise istedikleri puanı alana kadar ücretsiz olarak eğitimlerini vermekteyiz.

Her Yerde İngilizce

Dünya üzerinde en popüler dil İngilizce. İngilizce eğitimi ilköğretimde verilmeye başlanıyor. Çünkü artık İngilizce öğrenmek şart oldu. Ancak okulda verilen İngilizce eğitimi çoğu zaman yetersiz kalmaktadır. Çocuklar için ve yetişkinler için hazırlanan İngilizce kurslarımızda hayatınızın her aşamasında gerekli olan yabancı dil eğitimini alabilirsiniz. İş hayatında da İngilizce zorunlu hale geldi. İş hayatında karşınıza çıkan bu zorluğu genel İngilizce kursu ile aşmak artık elinizde. Kurumumuz bu ihtiyacınızı her aşamada karşılayabilecek alt yapı ve donanıma sahiptir. Kurumumuzda

  • TEMEL A1
  • ÖNCEKİ ARA A2
  • ARA B1
  • YÜKSEK ARA B1
  • ÜST-ARA BİLEŞEN B2
  • ADVANCED C1-C2, seviyelerinde dersler verilmektedir.

Kurumumuzda İngilizce eğitimi iki farklı kategoride, Economy Class ve Business Class programları ile verilmektedir.

İngilizce Eğitiminde Çağdaş Uygulamalar

ıelts ankara hazırlık kurslarıGenel olarak İngilizce öğrenilir fakat günlük hayatta bir türlü etkin olarak kullanılamaz. Biz İngilizce eğitimini çağdaş uygulamalar ile günlük hayatınızın içine katarak öğretiyoruz.

Yaşayarak öğrenme metoduyla öğrenmenin kalıcı hale gelmesini sağlıyoruz. Bunun için sosyal medya kanallarını ve teknolojik araçları kullanıyoruz.

 

İngilizce kurslarında İnstagram, Youtube, Facebook, gibi platformlardan paylaşımlarda bulunuyoruz.

WhatsApp mesajları gönderiyoruz. Kursiyerlerimizi telefonla arayarak konuşma, dinleme, anlama becerilerini ilerletiyoruz.

Online dersler yapıyoruz.

Sınıf içerisinde drama metodu kullanarak dersi aktif hale getiriyoruz.

Sınıflarımız dil öğrenimi için uygun donanıma sahiptir.

Öğretmenlerimiz kurumumuz tarafından sınavdan geçirilirler ve en az iki yıl tecrübeye sahiptirler.

Ders materyali olarak Black Swan, Pearson ve Cambridge yayınlarını kullanmaktayız. Tabii önemli olan materyallerin etkin şekilde kullanımıdır.

Genel İngilizce Eğitim Sınıfları

İngilizce öğrenEconomy Class sınıfı 8-12 kişilik gruplardan oluşmaktadır ve hafta sonu iki gün, dört saat olmak üzere programlanmıştır.

Her seviye 96 saat dersten oluşmaktadır ve ders sürelerine konuşma, telefon konuşması ve online dersler dahil değildir.

Business Class sınıfı 1-3 kişilik gruplardan oluşur ve kursiyerler derslerin gün ve saatlerini kendileri belirler. Her seviye 60 saat dersten oluşur.

İngilizce kursları bilişsel dil eğitimi metodu uygulanmaktadır. Aynı zamanda kursiyerlerimizin olabildiğince çok İngilizceyi hayatlarına katmaları, yaşayarak, düşünerek öğrenmeleri için, öğrenmenin kalıcı olabilmesi ve kursiyerlerimizin kendilerini geliştirmeleri için farklı olanaklar sunmaktayız.

İngilizce Kursu Ankara

Şimdiye kadar İngilizce öğrenmeye ve İngilizce konuşmaya karar vermediyseniz artık karar zamanı. Günümüzde yabancı dil bilgimiz sorgulanırken İngilizce’yi bildiğimiz varsayılmakta. Aslında günlük hayatımızda farkında olmadan sürekli İngilizce’ye maruz kalıyoruz.  Genel İngilizce kurslarımız sayesinde biz sizi bilinçli olarak yoğun İngilizce’ye maruz bırakıyoruz. Kurumumuzda sizlere genel İngilizce her seviye ve her yaşta, özel ders ve grup eğitimleri olmak üzere farklı seçeneklerle sunuluyor. İngilizce öğrenmeye karar verdikten sonra İngilizce seviyeleri konusunda size İngilizce seviye tespit sınavı yaparak yardımcı oluyoruz.

İngilizce eğitimi alabileceğiniz bir çok kurum bulabilirsiniz ancak en iyi İngilizce kursu için güvenebileceğiniz kurum sayısı daha azdır. Bu noktada kendine özgü yöntem ve metotları sizi yüksek dozda İngilizce’ye maruz bırakmasıyla Bilişsel Akademi dil okulu size yardımcı olmak için iletişime geçmenizi bekliyor. İngilizce kurslarımız her ay bir ders, ders ortamı dışında doğal ortamda yapılarak sizlere dili aktif olarak kullanma olanağı sağlıyor. Öğretmenlerimiz haftada bir yaptıkları aramalarla sizlere dersleri tekrar ettirmiş oluyorlar. Sohbet gruplarımız sayesinde aktif olarak İngilizce yazışıyor kendinizi İngilizce ifade etmek zorunda kalıyorsunuz.

İngilizce öğrenmeye karar verdikten sonrahem kurum hem fiyat araştırması yaparken İngilizce kurs fiyatları 2019 güncel bilgileri için kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Ankara' nın en iyi İngilizce kursuKolay İngilizce Öğrenme

İngilizce öğrenmeye karar verdikten sonra kolay İngilizce öğrenmek için dili aktif olarak kullanmalısınız. Dili aktif olarak kullanmak için sürekli pratikler yapmalısınız kursumuz size bu imkanı sağlıyor. Türkçe İngilizce çeviri yapabilmek için kursumuzdan sonra artık Türkçe İngilizce sözlük kullanmanız gerekmeyecek.

Konuşarak İngilizce

 Bir dili ancak akıcı bir şekilde konuşmaya başladığınızda anlamış sayılırsınız. Bu konuda önemli bir notu eklemekte fayda var. İngilizce konuşarak öğrenilemez, öğrenilerek konuşulur.

Muhtemelen İngilizce’yi rahatlıkla konuşabiliyor olsaydınız kursa ihtiyaç duymazdınız. Ancak okullarda size yıllarca gramer öğretildi, kitaplar okutuldu. Belki de hiç İngilizcenizi pratiğe dökme fırsatınız olmadı. Sizde aramıza katılın ve istemediğiniz kadar çok İngilizce konuşmaya başlayalım.