Genel İngilizce Kursu

İş arayanların, sınavlara hazırlananların hemen hepsi genel İngilizce kursu veren kurumların yolunu tutmaktadırlar. Ülkemizde pek çok dil kursu bulunmaktadır. Ancak doğru kursu bularak kısa zaman içinde İngilizce konuşmanızı sağlayan çok az sayıda kurs bulunmaktadır.

Bilişsel Akademi genel İngilizce kursu online ve yüz yüze eğitimler şeklinde olup birebir ya da 2-4 kişilik gruplar halinde yapılmaktadır. İngilizce kurslarımızadaki eğitim anlayışına ve İngilizce eğitmenlerine çok güzeniyoruz. Kursiyerlerimize İngilizce kursuna kayıt yaptırmadan önce mutlaka ücretsiz bir demo ders yapmaktayız.

Dil eğitimi veren bir kuruluş olarak kursiyerlerimize en kısa zamanda İngilizce konuşma şansını sunmaktayız. Ayrıca kurumuzda sürekli İngilizce iletişim kurulmaktadır. Günlük hayattaki konuşmalarınızın tamamı kurumumuzda İngilizce olarak gerçekleştirilmektedir. pratik yapmak kursiyerlerimizin özgüvenini yükseltmektedir. Farklı bir dili konuşmayı öğrenirken özgüvenli olmak en önemli unsurlardan biridir. Kalabalık olmayan sınıflarda derse katılımların sağlandığı ve uzman kadro ile eğitim veren kurumumuz alanında oldukça iddialıdır. Bizi tercih ettiğiniz zaman dilerseniz hafta sonu dilerseniz de sizin için özel olarak düzenlenecek olan kurs saatlerindeki derslere katılabilirsiniz. Sınıflarımız 1-3 veya 10-12 kişiden oluşmaktadır. Az sayıda öğrencinin olduğu sınıflarda %100 derse katılım sağlanmaktadır. Bu katılım sayesinde çok daha hızlı öğrenmenizi sağlamaktayız.

Yabancı dil kurslarımızda uzun süreli sözleşmeler yapıp kursiyeri eğitimlerimize zorla devam etmesini istemiyoruz. Eğitimlerimizden memnun olmayan ya da her hangi bir sebeple kursu bırakmak isteyenler direkt eğitimini sonlandırabilir.

Genel İngilizce eğitimlerine katılmak için bizi arayın!

Detaylı Bilgi için Sizi Arayalım!

Detaylı Bilgi için Sizi Arayalım!

Online ve yüz yüze eğitimlerimiz hakkında bilgi almak, ücretsiz demo derslerine katılmak için lütfen formu doldurunuz.

First
Soyadınız

İngilizce öğrenmek istiyorum, diyorsanız sizleri ücretsiz demo derslerimize bekliyoruz. Demo derslerimize katıldığınızda alacağınız İngilizce eğitiminden emin olacaksınız.

Genel İngilizce Kursu Ankara

Sizde çok kısa sürede İngilizce konuşmak istiyorsanız Bilişsel Akademi’ ye sizi bekliyoruz. Konuşma odakli genel İngilizce programımızda 2 gün ders iki gün speaking dersleri yapılmaktadır. İngilizce speaking eğitimleri genel gruplar halinde yapılır. Her hafta seviyenize göre konular değişir.

Genel İngilizce kurs programımız her seviyeye göre farklı gruplar şeklinde yapılır. Kurumuzda C1 seviyesine kadar İngilizce eğitimi alanlara IELTS ve TOEFL ‘ da YDS karşılığı 50 puan garanti ediyoruz.

İstediğin Zaman Ve İstediğin Yerde İngilizce Öğrenebilirsin!

Genel İngilizce kurslarımız online ve yüz yüze eğitimler şeklinde olduğundan istediğiniz yerde istediğiniz zaman diliminde eğitimlerimize katılabilirsiniz. İngilizce kurslarımızda;

  • Konuşma odakli olduğu için çok kısa sürede dinleme ve konuşma becerileriniz gelişir.
  • Çok kısa sürede akıcı İngilizce konuşursunuz.
  • İngilizce eğitimleriniz zamanınıza, bize ayırcağınız süreye göre ayarlanır.
  • Yoğun bir İngilizce programı ile çok kısa sürede yabancı dil öğrenirken gelişmesi gereken beceriler dinleme, konuşma, yazma ve okuma aynı anda gelişir.
  • İngilizce kursumuzda eğitimler sizlerin hedeflerine göre planlanır.
  • İngilizce eğitimlerimizde sonuç uluslararası geçerli dil sınavları (TOEFL, IELTS, PTE .. vb.) ile garantilenenir.
  • İngilizce eğitimlerine başlar başlamaz İngilizce hayatınızın içinde yer alır.
  • Genel İngilizce kurslarımız Avrupa Dil Portfolyosu standartına uygun ilerler.

Size en yakın İngilizce kursu biziz. İster online isterseniz yüz yüze İngilizce kurslarımıza katılabilirsiniz. Kızılay Ankara‘ da bulunan İngilizce kursumuz MEB‘ e bağlı resmi bir kurumdur.

İngilizce Kurs Fiyatlarımız

Hem online hem de yüz yüze İngilizce kurslarımız fiyatlarına inanamayacaksınız. 10-20 kişi arasında değişen İngilizce kurlsarının ücretine birebir ya da 2-4 kişilik gruplarda İngilizce öğrenebilirsiniz.

İngilizce kursu 2021 fiyatları için kurumumuzu arayın! İngilizce kursu ücretlerini araştırıken bizi aramayın unutmayın!

En İyi İngilizce Kursu

İngilizce eğitimi alabileceğiniz bir çok kurum bulabilirsiniz ancak en iyi İngilizce kursu için güvenebileceğiniz kurum sayısı daha azdır. Bu noktada kendine özgü yöntem ve metotları sizi yüksek dozda İngilizce’ye maruz bırakmasıyla Bilişsel Akademi dil okulu size yardımcı olmak için iletişime geçmenizi bekliyor.
İngilizce kurslarımız butik eğitim anlayışıyla size uygun saatlerde size uygun programla ile ilerler. Zamanınız kıyametli ise ödeyeceğiniz paranın hakkını istiyorsanız ücretsiz demo derslerimize katılıp İngilizce öğrenmeye başlayın.

Kolay İngilizce Öğrenme

İngilizce öğrenmek için bundan kolayı yok. İstediğin yerde istediğin zaman online ya da yüz yüze eğitimlerimize katılıp birebir ya da 2-4 kişilik sınıflarda İngilizceyi konuşarak öğren.

İngilizce öğrenmeye karar verdikten sonra kolay İngilizce öğrenmek için dili aktif olarak kullanmalısınız. Dili aktif olarak kullanmak için sürekli pratikler yapmalısınız kursumuz size bu imkanı sağlıyor. Türkçe İngilizce çeviri yapabilmek için kursumuzdan sonra artık Türkçe İngilizce sözlük kullanmanız gerekmeyecek.