3-6 Yaş İngilizce Kursları

Çocuk İngilizce kursları AnkaraAnaokulu İngilizce kursu 3-6 yaş öğrenciler için hazırladığımız programdır.Anaokulu öğrencileri her zaman çok şanslı değil. Elbet gittikleri kurslarda eğitmenler var. Ama çocuk İngilizce özel bir alan olduğu unutulmamalı. Okul öncesi dil eğitimi ya da erken yaşta dil eğitiminin ne kadar önemli olduğunu ve bu bahsettiğimiz dönemlerde çocukların birden fazla dil öğrenebildikleri bilimsel çalışmalarla ortaya kondu.

Bilişsel dil kuramından yola çıkarak kendi tecrübelerimizle oluşturduğumuz çocuklar için İngilizce eğitimlerinde hiçbir materyale bağlı kalmadan tamamen çocukların doğal öğrenme süreçlerine katkı sağlamaktayız. 3 yaştan başlayan eğitimlerimiz okul öncesi İngilizce kurslarında 3-6 yaştır.

Ankara başta olmak üzere bir çok anaokulu ve kreşe danışmanlık yapan Bilişsel Akademi çocukların eğlenirken İngilizce öğrenmeleri, İngilizce öğrenirken de konuşmalarını ister.

Kurslarımıza çocukların yazdırmayı düşünen velilerimiz kurs dışında da eğitimlerimizin devam ettiğini unutmasınlar.

Bilişsel Akademi İle İngilizce Öğrenmenin Yaşı

Uzmanlara göre İngilizce öğrenmenin yaşı küçük yaşlarda başladığında öğrenme daha kalıcı hale gelmektedir.  3 – 6 yaş aralığı dil eğitimi konusunda en verimli dönem olarak tanımlanmaktadır.   Bu süreçte dil öğrenimi doğal bir biçimde gerçekleşiyor. Bebekler ilk aylarında dünyadaki tüm dillerin oluşumunu sağlayan 200 sesi algılama sahip olmaktadırlar. Zaman içerisinde bu yeteneği kaybedip anne ve babasından duydukları sesleri ve kelimeleri öğrenerek kendilerini ifade etme yetilerini geliştirmektedirler. 24 ila 30 aylık bebekler ana dillerinde basit cümleler kurup iletişime geçmeye başlarlar. Anaokulu İngilizce kursu ile velilerimizin çocuklarının dil gelişimine katkı sağlamak amacıyla çalışmaktayız.

Çocuklar esnek beyin yapılarından kaynaklı 6 yaşa kadar öğrendikleri İngilizce dilini daha hızlı ve ana diline yakın konuşacaklardır. Bilgileri kalıcı belleğe atacakları için uzun süre muhafaza edeceklerdir. Bu nedenle İngilizce öğrenmenin yaşı oldukça erken olmalıdır. Bilişsel Akademi kursları olarak 3-6 yaş arası İngilizce dil eğitimi kurslarımız ile çocuklarınızın geleceğine dokunuyoruz. Kalıcı ve etkili dil öğrenmelerini sağlayarak ileri ki akademik başarılarını etkiliyoruz.

Anaokulu İngilizce Kursu 3 – 6 Yaş Çocuklar İçin

BEBEKLER İÇİN İNGİLİZCE2-6 yaş arası dil eğitimi konusunda en kazançlı dönemdir. Bu dönem içerisinde çocuklar dil eğitimlerini tamamlayarak semboller ile düşünmeye başladıkları somut öğrenme dönemine gireceklerdir. Olaylara bakış açıları tek yönlü dahi olsa yavaş yavaş mantık yürütmeye başlayacaklardır. Ben merkezli dönemde oldukları için bu dönemde maruz kalacakları 3 yaş İngilizce kursu için en ideal yaş olacaktır.

Her zaman dediğimiz gibi 3 yaş İngilizce kursu için en ideal yaştır. Özellikle İngilizce Küresel bir dil olması nedeni ile birçok ülkenin eğitim politikaları bu dil üzerine belirlenmektedir. Anaokulu başta olmak üzere İngilizce eğitimine başlayacak çocuklarını akademik hayata 3 yaş itibari ile hazırlamaktayız.

Çocuklara yönelik İngilizce Kurslarımız ile Sosyalleşsinler

Sosyalleşmenin sadece çocuklara yönelik İngilizce kursumuzda değil, Bebeğinizin tüm hayatı boyunca ihtiyaç duyacağını unutmayın. Bu nedenle çocuğunuzun İngilizce konuşarak insanlar ile iletişim kurmasını sağlayacak en etkili eğitim ile onlara destek olmaktayız.

Çocuğunuzun ya da bebeğinizin İngilizce öğrenen başka bebek ya da çocuklar ile aynı ortamda bulunması ve paylaşımda bulunması öğrendikleri kelime ve cümleleri geliştirmesini ve sosyalleşmesini sağlayacaktır. Bu nedenle çocuklara yönelik İngilizce de en etkili eğitimi Bilişsel Akademi olarak en değerli hazineniz yavrularınıza sunmaktan gurur duyarız.