İngilizce Speaking Kursu Eğitim Programı

Kurum olarak amacımız İngilizceyi öğrencilerimize en keyifli ve en iyi biçimde öğreterek,  hayatlarında birçok alanda avantaj yaşamalarını sağlamaktır. Bu bağlamda özel oluşturulmuş sınıflarımız ve alanında en iyi olan eğitmenlerimiz ile hizmet veriyoruz. 6 kur halinde olan eğitimimiz 12 -18 ay arasında sona eriyor.  6 kur sonunda öğrencilerimize TOEFL ve IELTS garantisi sağlıyoruz. Çünkü İngilizce speaking kursu ile İngilizce eğitimini en iyi şartlarda verereköğrencilerimizin hedeflerine ulaşmalarına katkıda bulunuyoruz.

İngilizce Speaking Kursu

genel İngilizce kursu ankara kızılayGünümüzde İngilizce konuşmak birçok kişinin edinmesi gereken bir gereksinimdir. Fakat pek çok kişi çaba gösterse de hayalindeki gibi akıcı bir şekilde İngilizce konuşmayı başaramıyor. Bunun sebeplerinden en belirgini ise doğru yöntemler kullanılmadan, ezber odaklı İngilizce eğitiminin verilmesidir. İngilizce öğrenmek temelde kelime ezberlemeye dayalı olarak algılandığından birçok kişi İngilizce öğrenmeyi tek başına çalışarak başarabileceklerini düşünmektedir.Fakat bu durum sadece ezberlemeyi başardığınız kelimelerden ibaret hale gelir. Anlamlar çıkararak okuduğunuz metin hakkında az çok, net olmayan bilgilere sahip olursunuz. Mesela; kocaman bir paragraf içerisinde sadece “kalemler” ile ilgili bir yazı olduğunu anlayabilirsiniz. Bu örnek sadece kelime bazlı ezbere dayalı eğitim verilmesinden dolayı, maalesef birçok kişinin yaşadığı bir durum olarak ifade edilebilir. İngilizce konuşma Kursu ise tüm bu kalıpları ortadan kaldırır.

İngilizce Speaking Programı

Programın amacı,

  • Kişilere şimdiye kadar öğrenmiş oldukları bilgilerini kullanmalarını sağlayarak konuşma becerilerini geliştirmek,
  • Kelime hazinelerinin zenginleştirilmesine ve gelişmesine katkıda bulunmak,
  • Kişilerin, günlük dilde sıkça kullanılan deyim ve ifadelerle tanıştırmak
  • Kişilerin düşündüklerini ifade etmeye çalışırken yapmış oldukları temel hatalara örneğin telaffuz, dikkatlerini çekmek ve doğru şekilde telaffuz etmesini sağlamaktır.

Bu sayede İngilizce öğrendiğinizde sadece metinler üzerinde hakimiyet kurmazsınız. Aynı zamanda akıcı ve doğru bir biçimde İngilizce konuşmayı da öğrenmiş olursunuz. İngilizce konuşma dersleri başarısının artmasını sağlayacak ve hedeflerinize ulaşmanızda sizlere destek olacaktır. Bilişim Akademi olarak, alanında uzman profesyonel öğretmenlerimiz tarafından İngilizcenin farklı alanlarda modüler olarak düzenlenen eğitim programları ile en kolay yoldan öğrenilmesini sağlıyoruz.

İngilizce Speaking Kursunun Önemi

İngilizce bilmek önemlidir. Fakat speaking yani konuşma becerilerinizin iyi bir seviyede olduğundan emin olmalısınız. İngilizce konuşma pratiği yapmak için anadili İngilizce olan insanlarla iletişim kurmanız gerekmektedir. Fakat pek çok kişi anadili İngilizce olan kişilerden de telaffuz konusunda çekinmektedir. Tıpkı kendisi gibi konuşmada çekinen, yanlış telaffuzlarını düzeltmek amacıyla kursa katılan insanların arasında her zaman kendisini çok daha rahat hissedecektir. Böylece hep birlikte yeri geldi yanlışlar düzeltilerek İngilizceyi tam anlamıyla konuşabilmek İngilizce Speaking Kursu sayesinde çok daha kolay bir hale gelecektir.