çocuklar için ingilizce kursu ankara

Ankara’ daki İngilizce Yaz Kursları

İngilizce hayatımızda büyük bir yere ve öneme sahiptir. Bunun yanı sıra, kendi dilimiz haricinde ek bir yabancı dil öğrenmek pek çok avantajı da beraberinde getirir. Her ne kadar küçük yaşlarda öğrenmek daha kolay olsa da verimli ve doğru ders programı ile her yaşta İngilizce öğrenilebilir. Çocuklarınızı okul tatillerinde sıkılmaması ve bir aktivite içerisinde olması için kurslara yazdırıyorsunuz. Peki bu neden hayatı boyunca elinde altın künye olacağı İngilizce dili olmasın? Bilişsel Akademi, İngilizce Yaz Okulu ile çocuklarınız pek çok aktivite ile severek İngilizce öğrenmenin tadına varacak.

Genel İngilizce Eğitim Programları

6 yaş çocuklar için ingilizce kursuYaz dönemi boyunca Genel İngilizce eğitim programımız, okuma, yazma, dinleme ve konuşma olarak 4 bölümden oluşmaktadır. Kendi alanlarında uzman Türk ve yabancı öğretmenlerimiz sayesinde İngilizce dilini daha verimli bir şekilde çocuklara aktarmayı hedeflemekteyiz. Yaz dönemi programları çocuklara olduğu gibi yetişkinlere de hitap etmektedir. İngilizce öğrenmek için henüz geç değil. Genel bir dil haline gelen İngilizce, artık hayatımızın her alanına nüfus etmiş durumda.İş ve sosyal hayatınızda bir adım önde olmak için İngilizce bilmek şart haline geldi. İkinci bir dil bilmek daha fazla iş imkanı da sağlıyor. Böylece yapacağınız iş başvurularının alanı genişlemiş olacak ve işe girme olasılıklarınız artacaktır. Yetişkinler olarak sizlerde yaz aylarını tıpkı çocuklarınız gibi İngilizce yaz okulu ile değerlendirebilirsiniz. Hatta birlikte kurslara katılarak İngilizce pratiklerinizi de beraber yapabilirsiniz. Siz ve çocuğunuz için hem güzel bir aktivite hem de geleceğe katkı olacaktır.

Yaz Okulu Avantajları

hızlı okuma kursları ankaraYaz aylarında her ne kadar çocuklarınız ile birlikte tatilde geçirseniz dahi, uzun bir süre genellikle siz çalıştığınız için çocuklar evde vakit geçiriyor. Yeri geldiğinde onların daha iyi bir eğitim alması için kurslara, yaz aylarını değerlendirmeleri için aktivitelere ve kurslara gönderiyorsunuz. Bu yaz tatilinde ise çocuklarınız hem kendi geleceği hem de okuldaki derslerinde başarı göstereceği İngilizce Yaz Okuluna gönderebilirsiniz. Bilişsel Akademi olarak; eğitim programımızdan kazanacağınız temel İngilizceyi eğitimi hem sizin hem de ileride çocuğunuzun günlük hayatınızda ve iş hayatınızda nasıl kullanmanız gerektiğini de öğretiyoruz. Bunun yanı sıra ücretsiz gramer ve konuşma aktivitelerimize katılarak da ders esnasında öğrendiklerinizi pratiğe dökebilirsiniz.