IELTS kursu Ankara

 IELST Özel Ders Ankara İle İngilizce Tamam

İngilizce konusunda yeterli ve gerekli olan tüm kursları alarak kendinizi hayal ettiğiniz seviyenin üzerine çıkarabilirsiniz.  IELTS Özel Ders Ankara kurslarından faydalanarak, İngilizce yeterlilik seviyenizi artırabilirsiniz.

İnsanların pek çoğu dil seviyelerinin artmasını önemli bir kazanım olarak görmektedir. Dil öğreniminin tamamlanması ile bireysel gelişimin önemli bir sıçrama göstermesi de kaçınılmaz bir hal almaktadır. Günümüzde bireyler kişisel gelişimlerini sürdürmek, kendilerini geliştirmek ve kariyer ile eğitim hedefleri doğrultusunda İngilizce kurslarına gitmektedirler.

IELTS kursları da kişilerin İngilizce seviyelerinin ölçümünü sağlamak için düzenlenen Uluslararası standartlara uygun olan bir sınavdır. IELTS’ nin açılımı ise Uluslararası İngilizce Dil Yeterlilik Sınavı’dır.  Sınava tamamen hazırlanmanız maksadıyla konuşma sınıfları ve diğer ortamların hazırlanmasını sizler için sağlamaktayız.

IELTS Özel Ders Hakkında Diğer Detaylar

IELTS HAZIRLIK KURSLARI

IELTS sınavı dünya genelinde geçerli kabul edildiği için öğrenciler tarafından önemsenir. Bu sınavın sonucuna bağlı olarak kimi öğrenciler yurtdışında bulunan üniversitelere başvuru yapabilmektedir. Kimi kursiyerler de iş hayatlarında önemli bir basamak olan İngilizce eğitimini tamamlamak istiyor olabilir. Her türlü nedene bağlı olarak ortaya çıkan ihtiyaçlarınızı uzman öğretim kadromuz ile sağlıyoruz.

Ülkemizde çok sayıda kişinin çok fazla bilmediği sınav hakkında biz IELTS Özel Ders Ankara olarak gerekli tecrübe ve birikime sahibiz. Bu nedenle özenli planlama ve öğrenci seviyesine uygun olarak kurs seviyesinin oluşturulması sürecinde etkili çözümler bulabilmekteyiz.

Dünya genelinde en çok konuşulan dil olan İngilizce adeta küresel bir dil halini almıştır. Bu nedenle de ortak küresel dilin pek çok ortamda tercih edildiğine şahit olmaktayız. İnsanlar bireysel gelişimlerini tamamlamak için ve diğer gereksinimlerinde İngilizce diline hakim olmayı amaçlarlar.

IELTS Sınavının Temel Özellikleri

Uluslararası sınav prosedürüne uygun olarak hazırlanan sınavın dağılımı ise şu şekilde yapılır. Sınav 4 farklı aşamadan oluşur. Konuşma becerisi testi için 11 ile 14 dakika ayrılır. Dinleme testi için 30 dakikalık süre ayrılır. Yazma ve okuma becerilerinin öğrenilmesi için ise 60’ar dakika süre verilir. Tek aşamada sürdürülen sınavın toplam uzunluğu 2 saat 45 dakikadır.

Ülkemiz sınav anlayışına farklı olan sınavdan başarılı olmak için IELTS Özel Ders Ankara sayesinde tam bir hazırlık ortamı bulabilirsiniz.