İNGİLİZCE KURSU

 1. Before
 2. After

BİLİŞSEL AKADEMİ İNGİLİZCE KURSU

İngilizce kursu ile konuşabilmeniz için özgüven aşılıyoruz. İngilizce öğrenmek ülkemizde maalesef farklı algılamalara neden oluyor. İngilizce eğitimi aldığını hatta aldığı bu eğitimi YDS, YÖKDİL gibi sınavlarda ispat eden ama insanlarla İngilizce konuşarak iletişim kuramayan büyük bir kitleden bahsediyoruz. Diğer yandan doğal süreçlerle öğrenip insanlarla iletişim kuran bir kitle var. Turistlik bölgelerde çok sık rastladığımız bu kişiler İngilizce konuşmak zorunda oldukları için İngilizce öğreniyorlar.

Bilişsel Akademi İngilizce kursu maruz bırakarak öğrenmenizi sağlıyoruz. bu sayede önce kendinizi daha sonrada çevrenizi anlatmaya başlıyorsunuz. Kısa sürede İngilizce öğrenmeniz için kurs dışında da çalışmalar planlıyoruz.

İngilizce Öğrenmeniz İçin Neler Yapıyoruz

Sosyal medya üzerinden iletişim (YouTube, Facebook, İnstragram gibi ağalarda video paylaşımları)

Haftada en az bir kez telefonla arayıp sizinle sohbet ediyoruz. Hem kendinie güvenmenizi istiyorz hem de dinleme ve konuşma becerilerinizin gelişmesini.

Size WhatsApp üzerinden yazıyor sizlerinde yazmalarını bekliyoruz.

Baktık sıkıldık kurumdan açıktıysak bir lokantaya, aç değilsek bir kafeye, belki bir kitapçıya ya da en yakın alışveriş merkezine gidiyoruz. Dersimizi gerçek ortamlara taşıyoruz.

Bilişsel Akademi genel İngilizce eğitim programı öğrencilere iki farklı seçenek sunmaktadır:

1-3 KİŞİLİK GRUPLAR

10-12 KİŞİLİK GRUPLAR

İster mesai saatti probleminden uzak bir şekilde hafta sonu ister hafta içi yararlanabileceğiniz Bilişsel Akademi temel İngilizce kursu amaç olarak İngilizceyi yaşayarak ve o dilde düşünerek öğretmeyi hedefler. İngilizce öğrenmeye karar verdiyseniz zamanınızı, bütçenizi belirleyin!

İNGİLİZCE KURS SAATLERİ

 • 576
  BİLGİ AL KAYIT OL
  360
  BİLGİ AL KAYIT OL

  İNGİLİZCE KURSLARI HAKKINDA BİLGİ

  İngilizce kursları hakkında bilgi istiyorum.

 • ECONOMY CLASS

  • 10-12 kişilik sınıflar
  • Hafta sonu 2 gün 4′ er saat
  • 6 seviye 12 ayla 18 ay arasında biter.
  • 6 seviye katılan kursiyerlere TOEFL, IELTS garantisi

  TOEFL, IELTS garantisi 6 seviye alan kursiyerler için geçerlidir. Kursiyerlerimiz kurs bitiminde TOEFL, IELTS sınavlarında geçerli olan en taban puan alamazlarsa eğitim belirtilen puan alınana kadar eğitimler ücretsiz tekrarlanır.)

  BUSİNESS CLASS

  • 1-3 kişilik sınıflar
  • Eğitim süresini ve saati kursiyere göre ayarlanır.
  • 6 seviye İngilizce 6-8 ayda bitirme
  • TOEFL, IELTS sınav garantisi

  TOEFL, IELTS garantisi 6 seviye alan kursiyerler için geçerlidir. Kursiyerlerimiz kurs bitiminde TOEFL, IELTS sınavlarında geçerli olan en taban puan alamazlarsa eğitim belirtilen puan alınana kadar eğitimler ücretsiz tekrarlanır.)

  İbrahim Aksakal

  Kurum Müdürü- Koordinatör

  Mesaj

İNGİLİZCE SEVİYELER

ECONOMY CLASS

SEVİYELER NORMAL PROGRAM
ADVANCED C1-C2 Programlarımız 12  kişi olarak planlanır. Her bir kur asgari 96 saat olarak planlanmış olup speaking, phone speaking english, online dersler bu saatte dahil edilmemiştir. HEMEN BAŞVUR
ELEMENTARY  A1 Programlarımız 12 kişi olarak planlanır. Her bir kur asgari 96 saat olarak planlanmış olup speaking, phone speaking english, online dersler bu saatte dahil edilmemiştir. HEMEN BAŞVUR
PRE-INTERMEDIATE A2 Programlarımız 12 kişi olarak planlanır. Her bir kur asgari 96 saat olarak planlanmış olup speaking, phone speaking english, online dersler bu saatte dahil edilmemiştir. HEMEN BAŞVUR
INTERMADIATE  B1 Programlarımız 12 kişi olarak planlanır. Her bir kur asgari 96 saat olarak planlanmış olup speaking, phone speaking english, online dersler bu saatte dahil edilmemiştir. HEMEN BAŞVUR
UPPER-INTERMADIATE B2 Programlarımız 12 kişi olarak planlanır. Her bir kur asgari 96 saat olarak planlanmış olup speaking, phone speaking english, online dersler bu saatte dahil edilmemiştir. HEMEN BAŞVUR
UPPER-INTERMADIATE B2 Programlarımız 12 kişi olarak planlanır. Her bir kur asgari 96 saat olarak planlanmış olup speaking, phone speaking english, online dersler bu saatte dahil edilmemiştir. HEMEN BAŞVUR

İNGİLİZCE SEVİYELER

BUSİNESS CLASS

SEVİYELER NORMAL PROGRAM
ADVANCED C1-C2 Programlarımız 1 ve 3 kişi olarak planlanır. Her bir kur asgari 60 saat olarak planlanmış olup speaking, phone speaking english, online dersler bu saatte dahil edilmemiştir. HEMEN BAŞVUR
ELEMENTARY  A1 Programlarımız 1 ve 3 kişi olarak planlanır. Her bir kur asgari 60 saat olarak planlanmış olup speaking, phone speaking english, online dersler bu saatte dahil edilmemiştir. HEMEN BAŞVUR
PRE-INTERMEDIATE A2 Programlarımız 1 ve 3 kişi olarak planlanır. Her bir kur asgari 60 saat olarak planlanmış olup speaking, phone speaking english, online dersler bu saatte dahil edilmemiştir. HEMEN BAŞVUR
INTERMADIATE  B1 Programlarımız 1 ve 3 kişi olarak planlanır. Her bir kur asgari 60 saat olarak planlanmış olup speaking, phone speaking english, online dersler bu saatte dahil edilmemiştir. HEMEN BAŞVUR
UPPER-INTERMADIATE B2 Programlarımız 1 ve 3 kişi olarak planlanır. Her bir kur asgari 60 saat olarak planlanmış olup speaking, phone speaking english, online dersler bu saatte dahil edilmemiştir. HEMEN BAŞVUR
UPPER-INTERMADIATE B2 Programlarımız 1 ve 3 kişi olarak planlanır. Her bir kur asgari 60 saat olarak planlanmış olup speaking, phone speaking english, online dersler bu saatte dahil edilmemiştir. HEMEN BAŞVUR

Sınıflarımız

İngilizce kurslarımız 1-3  ya da 8-12 kişiden oluşan sınıflardan oluşur.
Kurslarımıza arkadaşlarınızla beraber gelip kayıt yaptırdığınızda %20 grup indirimi kazanırsınız. ( Grup indiriminden faydalanmak için en az 3 kişi olmak gerekmektedir.)

Kursumuzda ilk önce İngilizce seviyeniz belirlenir daha sonra size uygun gün ve saatlere planlama yapılır. Ekonomik sınıflarımızda günler ve saatler Bilişsel Akademi tarafından belirlenir. Siz kendinize uygun gün ve saatteki İngilizce eğitimlerine katılabilirsiniz.

Her gruba daha doğrusu her öğrenciye danışman öğretmen atanır.

Haftalık ders saatini, günlerini ve zamanını siz belirlersiniz!

Ekonomik gruplarda haftalık ders saati speaking hariç 8 saattir. Busines gruplarda öğrenci bir haftada ne kadar ders almak istediğine kendi karar verir.

İngilizce derslerimiz kurum içinde drama tekniğine uygun sınıflarda işlenir. Ayda bir tüm yabancı dil eğitimlerimizde bir ders dışarıda bir kafede, bir alışveriş merkezinde, bir magazada vb. yerlerde yapılır.

Bilişsel Akademi teknolojik donanımlı dil sınıflarında dersler işlenir.

Ders Materyalleri

İngilizce kursu ders materyalleri olarak Black Swan, Pearson ve Cambridge University Press yayınları kullanılmaktadır. Önemli olan yayınları en verimli şekilde kullamaktır. Kullandığımız yayınlarda aynı konuda farklı

Dil eğitimlerinde bilişsel dil kuramından yola çıkan kurumuzda öğrencinin öğrenim sürecine bireysel katılımını ve kendi öz değerlendirmesini  sağlamak amaçlı online destek ve online sınavlar sunar.

Eğitmenlerimiz

Kurumumuzda çalışmak isteyen tüm öğretmenler supervizorlerimiz yaptığı sınavlardan geçer. Kurum içi eğitimleri tamamlandıktan sonra derslere girerler. Bilişsel Akademi yabancı dil eğitimlerine giren tüm öğretmenler alanlarında en az 2 yıl tecrübelidir.

Her hafta speaking dersleri dışında sizleri İngilizceye maruz bırakmak için kursiyer:

Ankara‘ da bir ilk başlatan Bilişsel Akademi sosyal medya araçlarını dil eğitimlerinde çok aktif kullanmaktadır. Öğrencilerimiz native speaker tarafından her hafta en az bir kez aranır. Telefon araçılığıyla İngilizce konuşulur. Böylece kursiyerlerimiz; İngilizce anlama  konuşma becerilerinizin gelişmesi, öz güven kazanmanız. Ayrıca; native speaker ile her hafta online ya da yüze yüze konuşma saatleri yapılır.

Her seviyede en az iki kez ders planlaması kurum dışında planlanır. Ders mekanı bir kafe, lokanta, tren istasyonu ya da alışveriş merkezi olabilir. Amaç, İngilizceyi yaşayarak öğrenmeniz.

Eğitimlerimizle konuşma, dinleme, anlama, okuma, yazma ve dil bilgisi yetenekleriniz gelişir. Dil bilgisi odaklı ders planlaması yapılmamaktadır.

HAKLARINIZ

  • KAYIT DONDURMA

   Bir yıl ödeme planınız hariç kaydınızı dondurabilirsiniz. dondurma işlemini seviye aralarında gerçekleştireceksiniz. Eğitim arasında kayıt dondurma yapılmamaktadır.

  • DEVİR HAKKI

   Hiçbir sebep göstermeden eğitiminizi seviye aralarında alınan eğitime uygun bir kişiye devredebilirsiniz.

  • SERTİFİKALANDIRMA

   Eğitimlerimiz sonunda başarılı olan öğrencilere kurum veya MEB onaylı sertifika verilecektir.

  • DEĞİŞİM HAKKI

   Her hangi bir eğitime yazıldınız; ama devam etmek istemiyorsunuz. Eğitiminizi başka bir eğitimle değiştirebilirsiniz. Değişimler kur aralarında yapılır.

  • TELAFİ DERSLER

   Zorunlu nedenlerden dolayı gelemediğiniz günler için telafi dersi alma hakkınız vardır. Gelemeyeceğinizi önceden bildirmeniz halinde telafi gününüz belirlenecektir. devamsızlıkların süreklilik arz etmemesi durumunda.

  • EĞİTİM GARANTİSİ

   Öğrenme süreciniz garanti altına alınmaktadır. Ana ders saatlerinde %15 devamsızlık üzerine çıkmamak,final sınavına girmiş olmak ve bilinçli başarısızlık yapmamak şartıyla; başarısız olan bütün öğrencilerimize hiçbir ücret ödemeksizin aynı seviyeyi baştan alma hakkını veriyoruz.

İNGİLİZCE KURS ÜCRETLERİ

 • ECONOMY CLASS

  10-12 Kişilik gruplar

  • Hafta içi 3 gün 3′ er ders
  • Hafta sonu 2 gün 4′ er ders

  299/TL

  AYLIK ÜCRET

  Sign Up
 • BUSİNESS CLASS

  1-3 Kişilik Gruplar

  • Ders süresini kursiyer belirler.
  • Ders zamanını kursiyer belirler.

  999/TL

  AYLIK ÜCRET

  Sign Up
 • İş İngilizcesi

  Kariyerinize siz yön verin! İngilizce iş hayatında zorunluluk haline geldi. Bir çok işveren çalışanının İngilizce bilmesini istiyor. Ayrıca; yabancı bir dil bilmek hatta birden fazla dil bilmek sizleri iş hayatının vazgeçilmezi yapıyor. İngilizce bilmemize rağmen eksikliklerimizde olabilir.

  Bilişsel Akademi iş İngilizcesi programı iş hayatında karşılaşacağınız tüm zorlukları çözmenin kariyerinizde hızlı ilerlemeniz için yanınızda.

  Diğer eğitim programlarımız dışında zamanı esnek planladığı iş İngilizcesinde isterseniz kurum dışında da eğitim alabilirsiniz. Sizleri kurslarımız hakkında bilgilendirmek için kurumumuza bekliyoruz.

 • İngilizce Speaking 

  İngilizce konuşma becerisini kaybetmemek ya da IELTS, TOEFL gibi sınavların konuşma bölümlerinde sıkıntı yaşamamak istiyorsanız kurslarımıza katılabilir ya da özel ders alabilirsiniz.

  İngilizce speaking derslerine İngilizce mülakata katılacak arkadaşlarda katılabilir. İngilizce speaking derslerimiz için kursiyerlerin en az B1 düzeyinde İngilizce biliyor olması gerekmektedir.

  Bu eğitimle İngilizce konuşma becerinizi geliştirebilir; farklı insanlarla tanışarak sohbet edebilirsiniz. Bilişsel Akademi‘ de speaking derslerinde her hafta bir konu belirlenir, konular kursiyerlere daha önceden duyurulur, hazırlıklar tamamlanır. Dersler kurum dışında da yapılır.

İngilizce Kursu Ankara Tercihleri

Dünya üzerinde 54 ülkenin resmi dili İngilizcedir. Yaklaşık olarak 1.8 milyar kişi İngilizce konuşmaktadır. Ülkemizde daha iyi bir eğitim almak, daha iş sahibi olmak için İngilizce bilmek hatta ileri seviyede bilmemin değeri her geçen gün artmaktadır. Ülkemizin başkenti kamu kurumlarının, üniversitelerin en yoğun olduğu şehirlerimizden biridir. İngilizce kursları Ankara seçenekleri oldukça fazladır. Çok kurs olmasına rağmen kursiyerlerinin kısa sürede İngilizce konuşmasını sağlayan sayısı azdır. Okul ve iş hayatı için gerekli olan İngilizceyi kursiyerlerine akıcı olarak konuşturmak kursun başarısıdır. Kursumuzda bunu sağlayabilecek, uzman eğitim kadrosu, son model cihazlarla donatılmış derslikler, görsel ekipmanlar bulunmaktadır.  Dijital sınıflarda işitsel ve görsel olarak alınan eğitim, yabancı öğretmenlerimiz sayesinde pratiğe dökülmektedir.

İngilizce Kursları Ankara Düzey Belirleme Sınavı

Dil eğitimine nerde ve nasıl bir programla başladığınız öğrenimin hızlı ve kaliteli olması açısında önemlidir. Sağlıklı ölçme ve değerlendirme ile öğrencilerin İngilizce seviyelerinin tespiti dil eğitiminde en temel unsurdur. İngilizce kursları Ankara dil eğitiminde düzey belirme sınavı yaparak öğrencilerini kurlara ayırmalıdır. Kursumuz düzey belirleme ile başlangıç seviyesinden başlayarak üst seviyeye kadar kur sınıfları oluşturmaktadır. Kur sınıfları sayesinde öğrenciler kendi seviyesindeki kişilerle daha hızlı ilerleme kaydetmektedir. Zaten her kurda farklı program uygulanması eğitimimizin kalitesinin en güzel örneğidir. Derslere başlamadan öğrencilere İngilizce eğitim haritamız hakkında bilgilendirme yaparak farkındalık meydana getirmekteyiz. Böylece herkes nasıl bir programa tabi tutulacağını bilerek eğitimine başlar.

5 Seviyede İngilizce Kursu Ankara

Daha okuma yazma bilmeyen bir çocuğa kitap okutamazsınız. Ona önce okumayı öğretmelisiniz. Aynı şekilde İngilizce kursu Ankara beş farklı seviyede eğitim vermektedir. Kursumuzdaki İngilizce seviyeleri şunlardır:

 • Elementary / Başlangıç (A1-A2): Birinci seviyedir. Öğrenciler bu seviyede İngilizceyla tanışıp temel bilgileri edinirler. Geçmiş ve şimdiki zamanla ilgili konuşabilirler.
 • Pre-intermediate / Orta Öncesi (A2-B1): İkince seviyedir. Dili pratik kullanım bilgileri ve dilbilgisi biraz daha gelişir. Gelecek zaman işlenir. Öğrenciler yeni kavramlarla çok karmaşık olmayan konularda okuduklarını anlar ve yazılarını yazarlar.
 • Intermediate / Orta (B1-B2): Orta seviyedir. Dilin incelikleri öğrenilir, uygulanır. Orta seviyedeki öğrenciler kendilerini zengin sözcük dağarcıklarıyla rahatlıkla ifade edebilirler. Günlük yaşamada iletişim kurmak kolaylaşır.
 • Upper-intermediate / İleri Orta (B2-C1): Hatasız, akıcı dil kullanımının verildiği seviyedir. Dil becerisi iyice pekişir. Öğrenciler bileşik ve karmalık cümleler kurabilir. İngilizce kitap, dergi, gazete okuyabilir, film izleyebilirler.
 • Advanced / İleri (C1-C2): Ana dili İngilizce olana yakın düzeyde İngilizceye hakim olurlar.