İngilizce kursları genel olarak ders kaynağı olan materyale göre ilerler. yıllardır aynı yayın evleri çok iyi İngilizce öğretiyormuş gibi ön plana çıkarılır. Bir yer eksiklik var. Okullardaki İngilizce eğitimlerini düşünün, saatlerce. İngilizce kurs saatinden daha fazla hatta 2-3 katı İngilizce görüyoruz. İlkokuldan başlayan bir süreçte.. Peki okullarda konuşuyor muyduk, dinliyor muyduk? Genel itibariyle derslere katılımcı idik. Belli kalıp cümleler dışında İngilizce hayatımızda yoktu. Bilişsel Akademi İngilizce kursu olarak Ankara‘ dan başlayarak eğitimlerimizde İngilizceyi hayatımıza alıyor. İngilizce düşünmeyi, İngilizce bir şeyler istemeyi, İngilizce sevinmeyi, İngilizce özlemeyi…

Kalabalık sınıflarda İngilizce konuşma gibi şansınız yok denecek kadar azdır. 10 kişilik bir sınıfta öğretmenin konuşmalarını saymazsa kişi başı düşen zaman 4 dakika. Dinleyen şeklinde ya da tabir caizse okur yazar düzeyinde İngilizce bilen hatta anadili İngilizce olanlardan daha iyi gramer bilgisine sahip kursiyerler yetiştirmiyoruz.
Ankara’ da yabancı dil kursu arayanlar için ezberden çok konuşarak İngilizce öğrenmenizi sağlayan konuşma odaklı eğitimlerimize sizi bekliyoruz.
Ücretsiz tanıtım dersi ( ücretsiz İngilizce demo ders) için bizi arayın ya da aşağıdaki formu doldurun!
İngilizce kursumuza online ya da yüz yüze katılıabilirsiniz. Eğitimlerimiz birebir ya da 2-4 kişilik gruplardan oluşmaktadır.
İngilizce kurs fiyatı için sizi kurumuza bekliyoruz.

Detaylı Bilgi için Sizi Arayalım!

Detaylı Bilgi için Sizi Arayalım!

Online ve yüz yüze eğitimlerimiz hakkında bilgi almak, ücretsiz demo derslerine katılmak için lütfen formu doldurunuz.

First
Soyadınız

Butik İngilizce Kursu | 1-4 Kişilik Sınıflar

İngilizce Kursu

Sınıfta dinleyen değil, konuşan olursunuz. İngilizce eğitimleri kalabalık sınıflarda çok verimli olmayacağı kanaatindeyiz.

Bilişsel Akademi İngilizce kursu dil öğreniminde çağdaş metotları kullanarak dört becerisi eşit gelişen kursiyerler yetiştiriyor. İngilizce eğitimlerimize katılan herkes hedeflediği seviyenin tüm becerilerini kazanır.

İngilizce öğrenmek isteyen, kendini geliştirip kariyer planları yapan herkesi 6 seviyeden oluşan genel İngilizce kurslarımıza bekliyoruz.

Az kişilik sınıflara ilgi odağı olursunuz. Türkiye’ de yabancı dil alanında çok farklı öğretmenlerle çalışan Bilişsel Akademi’ de İngilizce öğrenmek çok kolay..

İngilizce Kursu Eğitim Saatleri

Her seviye kursumuz 60 saatlik ders programı ve en az 20 saatlik konuşma dinleme derslerini kapsar. Konuşma-dinleme derslerinin 20 saatlik kısmına girmek zorunludur. Kursiyer isterse 60 saate yakın grup konuşma dinleme dersine katılabilir.

Her seviyede

60

Konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerileri

Her seviyede

20

Grup Konuşma ve Dinleme Pratikleri (En az )

İngilizce Öğrendiğinizi Belgelendiriyoruz

İngilizce kurslarımıza başlamadan seviyeniz belirlenir. Başladığınız her seviye sonunda sınavlara tabi tutulursunuz. Biz kurum olarak Cambridge Assessment English sınavlarını kullanıyoruz. Dört beceri gelişimini ölçen sınavlar olduğu için. Kurumuzda 5 ya da 6 seviye İngilizce alanlara en az YDS 50 puan karşılığı IELTS ve TOEFL‘ dan puanı alma garantisi veriyoruz.

Ölçülerbilir bir eğitimde kendi gelişiminizi daha net görebilirsiniz.

Size Hangi Gün Demişsek İngilizce Kursunuz O Gün Başlar!

İngilizce kursu arayışında olanlar hep şu soruyu sorar, gruplarınız ne zaman başlayacak? Biz size hangi gün dediysek o gün eğitiminiz başlar. İngilizce kursumuzun başlaması için 1 kişi yeterlidir.

İngilizce kurslarımızda grup bekleme yok.

İngilizce Özel Ders Almanıza Gerek Yok!

Maksimum 4 kişilik sınıflarda özel derse ihtiyaç var mı? Kalabalık ortamlarda dil öğrenmekten kaçının!

İngilizce özel ders almayı düşünenler mutlaka bizimle görüşsün! Farklı öğretmenlerle özel ders gibi bir İngilizce kursu kaçmaz.

Ankara dışında ikamet edenler anadili İngilizce olan öğretmenlerimizle birbir ya da 2-4 kişilik gruplarda her bütçeye uygun dil eğitimi alabilirsiniz.

Uzun Süreli Sözleşme Yok Hediye Kur Ya Da Seviye Vermiyoruz

Avrupa Dil Portfolyosu‘ na göre şekillenen eğitim sistemimizde uzun süreli sözleşmeler yapmıyoruz.

1 kur ya da seviye alıp hediye kur ya da seviye vermiyoruz. Hedefinizi belirlersiniz ya da danışmanlarımız hedefinizi belirlemenize yardımcı olur. Hedefinize göre ilerlersiniz.
Bir seviye bitirdiniz, bizden memnunsanız diğer seviyeye devam edersiniz. Bu hem bizim size kaliteli eğitim vermemizi hem de sizin eğitiminizin gidişatını sağlıklı planlamanızı sağlayacak. Düşünün bir hevesle İngilizce kursuna yazıldınız, ama işler güçler ya da en basit devam etmek istemiyorsunuz.

İmzaladığınız evraklarla hiçbir kuruma mahkum olmayın!

İngilizce Kurs Programını Kendiniz Belirleyin!

İngilizce Kursu Ankara
 • Biz sizden İngilizce öğrenmek için haftada en az iki gün bize ayırmanızı istiyoruz.
 • Ankara‘ da ikamet ediyorsanız İngilizce kurslarımıza en az 1 gün kursta katılım sağlamanızı tavsiye ederiz.
 • 1 seviye 2 kurdan oluşur. 1 seviye 10 hafta sürer. 1 kişilik sınıflarda bu süre kursiyere bağlı olarak yoğun bir programla kısaltabiliriz.
 • Haftalık en az etkinlikler ve ek çalışmalar hariç 6 ders yapılır. 1 ders 40 dakikadır.
 • Haftalık online 6 saat speaking dersleri yapılır.
 • 1 haftada en az 12 saat İngilizce eğitimi almış olursunuz.
 • Bir seviye boyunca toplam 80-120 saat arasında ders alırsınız.
 • İngilizce kurslarımızı mümkün olduğu sürece kurum ve öğretmen planlamaları göz önünde tutarak size uygun hale getirmeye çalışıyoruz.
 • İngilizce kurslarımızda sınıflar az kişi demiştik. Seviyenize uygun ve sizin istediğiniz saatlerde bir kişi yoksa eğitiminiz birebir yapılır.
 • İngilizce kursuna geleceğin günleri ve saati sen planla.. Mümkün olduğunca esnek saat uygulamaları ile kursiyerin boş zamanlarına uyulmaya çalışılır.

Şehir Dışında da Olsanız İngilizce Kurslarınız Devam Eder!

Kurslarımız kurumuzda ve online canlı ders şeklinde yapılmaktadır. Türkiye’ nin her yerinden eğitimlerimize katılabilirsiniz. Online İngilizce eğitimlerimizde de sınıflarımız maksimum 4 kişiden oluşur.

İngilizce kursu için kayıt yaptırdınız; iş, okul, ailevi nedenlerle başka bir yere kısa ya da uzun süreli gittiniz. Online canlı derslerle eğitimlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

İş gezileriniz, misafirler, trafik İngilizce öğrenmenizi engellemeyecek. Online İngilizce ile her yerde eğitime devam ediyoruz.

Gereksiz kurslarda, gereksiz İngilizce mobil uygulamalarla ve gerçekten uzak vaadlerle değil, size uygun zamanlarda size uygun öğrenme yötemleri ile öğrenme hızınıza göre konuşma odaklı İngilizce öğretiyoruz.

İngilizce Kursunuz Sadece Kurs Saatlerini Kapsamaz


İngilizce kursları arasında farklı olmaya aslında farklılıktan daha çok sizleri İngilizceye kurs dışında da maruz bırakarak daha kısa sürede öğrenmenizi sağlıyoruz.

Gündelik hayatınızda İngilizce olacak. Bunun için her hafta sizin eğlenerek yapacağınız ödev ve etkinlikler hazırlanır. Mesela;

 • WhatsApp üzerinden size şarkı, dizi, film, belgesel, haber programları linkleri gönderilir. Her dersin ilk on dakikası bunlara ayrılır.
 • Her hafta ses kayıtları gönderilir. Siz yazılı ya da ses kaydı olarak cevaplarsınız.
 • Her hafta en az bir kez eğitmenlerimiz sizi arar o hafta işlenen konulara göre sizlerle İngilizce konuşurlar.
 • İngilizce kursumuz bazen kurum dışına taşar bir cafe de ya da güzel bir lokantada yemek yerken ders işleyebilirsiniz. Bu mekan alışveriş merkezi ya da bir mağaza olabildiği gibi otobüs terminali de olabilir. eğitmenlerimiz bunların planlamalarını yapıyor olacaktır.
 • Okuma becerileri için kurs kitapları dışında okumanız için kitaplar, dergiler, gazeteler sizlerle paylaşılacak.
 • Yazma becerileriniz içinde öğrendiğiniz kelimeleri ve cümle kalıplarını kullanmanız için farklı etkinlikler gönderilecek.

Online Konuşma Etkinlikleri

Her hafta hani kurslar diyor ya konuşma kulüplerimiz var, biz bunu sosyal medyaya taşıdık. Uzaktan eğitim ya da sosyal medya kanallarımız üzerinden İngilizce konuşma etkinlikleri yapılır. Konular her hafta web sitemizden ya da sosyal medya kanallarımızdan durulur. Tüm seviyelerde kursiyerlerimiz katılabilir. İngilizce konuşma ve dinleme becerilerinizin gelişmesi için.

Butik İngilizce Kursu Ankara

Bilişsel Akademi Ankara İngilizce Kursları

Bilişsel Akademi İngilizce kursu, İngilizce konuşabilmeniz için özgüven aşılıyor. İngilizce öğrenmek ülkemizde maalesef farklı algılamalara neden oluyor. İngilizce eğitimi aldığını hatta aldığı bu eğitimi YDS, YÖKDİL gibi sınavlarda ispat eden ama insanlarla İngilizce konuşarak iletişim kuramayan büyük bir kitleden bahsediyoruz. Diğer yandan doğal süreçlerle öğrenip insanlarla iletişim kuran bir kitle var. Turistlik bölgelerde çok sık rastladığımız bu kişiler İngilizce konuşmak zorunda oldukları için İngilizce öğreniyorlar.

Bilişsel Akademi, sizleri İngilizce maruz bırakarak öğrenmenizi sağlıyor. İngilizceyi hayatınıza alarak çok kısa sürede dinleme, konuşma, yazma ve okuma becerileriniz gelişiyor. Bizimle İngilizce eğitimlerine başladığınız ilk günden itibaren kurs dışında da İngilizce hayatınızın bir parçası oluyor. İngilizce kursu dışında da İngilizce öğrenmeniz için size özel bir program hazırlıyoruz. 

İngilizce kursları Ankara

İngilizce Kursu Fiyatları Ve İndirimlerimiz

Güncel İngilizce kurs ücretleri için kurumuzu arayıp bilgi alabilirsiniz. Biliyorsunuz sınıflarımız maksimum 4 kişiden oluşuyor. İndirimli İngilizce kursu için grubunu kendin kurabilirsin.

İngilizce kurslarımız toplam 6 seviye ( 12 kurdan) oluşur. 1 seviye 2 kurdur.

İngilizce Kurs Ücretleri

Online İngilizce kursumuz ile yüz yüze İngilizce kurslarımızın ücretleri aynıdır.

Aylık

500.00

başlayan fiyatlarla

Her Seviye İçin 4 Taksit İmkanı

İngilizce Grup İndirimleri

2 Kişi

% 10

3 Kişi

% 15

4 Kişi

% 20

Diğer indirimler için indirimli eğitimler sayfamızı inceleyebilirsiniz.
İndirim yapılan kurum çalışanlarının İngilizce kurslarımızdan indirimli yararlanabilmesi için kurum kimliklerini göstermeleri gerekir.
İndirimler kampanyalı ücretler üzerinden yapılmaz. Liste ücretlerimiz üzerinden yapılır.
Kurumsal indirim almak için bize mail yoluyla ulaşın.

Ücretsiz İngilizce Kurslarımız

Gazi ve Şehitlerimiz 1 derece yakınları ücretsiz kurslarımıza katılabilir. Her grup için 1 ücretsiz öğrenci alabiliyoruz. Fazla talep olursa sırayla hepsini almaya çalışıyoruz.

İngilizce Sınıflarımız

Sınıf düzenimiz U şeklinde olup dil eğitimleri için sınıflarımız tüm donanıma sahiptir.

İngilizce Kurslarımıza Kayıt

Ankara İngilizce Kursları
 • Öncelikle seviyeniz belirlenir.
 • İngilizce öğrenme hedefinize ortaya konur. Uzak ve yakın hedefler belirlenir.
 • Kurs saatleriniz planlanır.
 • Kurumdaki planlamaya göre İngilizce kursunuzun başlangıcı belirtilir. 1 kişide olsa kursunuz başlar.

Hediye kur ya da seviye yoktur.

Her seviye için ücretler nakit ya da taksitli şekilde ödenir. Taksitli ödemelerde ilk taksit kurs başlamadan alınır.

Seviyeniz bittikten sonra seviye bitirme sınavına girersiniz. Başarılı olduğunuzda bir üst seviye eğitimine başlarsınız. İngilizce kurs ücretini nakit ya da taksitliyse ilk taksitini öder eğitiminize başlarsınız.


İngilizce Seviye Belirleme Sınavları

Ücretsiz İngilizce seviye belirleme sınavlarımıza katılabilirsiniz! Randevu almanız yeterli.

Dil eğitimine nerde ve nasıl bir programla başladığınız öğrenimin hızlı ve kaliteli olması açısında önemlidir. Sağlıklı ölçme ve değerlendirme ile öğrencilerin İngilizce seviyelerinin tespiti dil eğitiminde en temel unsurdur. bilişsel Akademi İngilizce kursları dil eğitiminde düzey belirme sınavı yaparak öğrencilerini kurlara ayırmalıdır.

Kursumuz düzey belirleme ile başlangıç seviyesinden başlayarak üst seviyeye kadar kur sınıfları oluşturmaktadır. Kur sınıfları sayesinde öğrenciler kendi seviyesindeki kişilerle daha hızlı ilerleme kaydetmektedir. Zaten her kurda farklı program uygulanması eğitimimizin kalitesinin en güzel örneğidir. Derslere başlamadan öğrencilere İngilizce eğitim haritamız hakkında bilgilendirme yaparak farkındalık meydana getirmekteyiz. Böylece herkes nasıl bir programa tabi tutulacağını bilerek eğitimine başlar.

İngilizce Kursu Ders Materyalleri

İngilizce kursu ders materyalleri olarak Black Swan, Pearson ve Cambridge University Press yayınları kullanılmaktadır.

İngilizce ders kitapları kurs ücretine dahi değildir. Siz kendiniz de temin edebilirsiniz. Kurumuzda ücretini ödemeniz koşuluyla ders kitaplarını size temin edebilir.

İngilizce ders kitapları dışında diğer materyaller için ücret talep edilmez.

Dil eğitimlerinde bilişsel dil kuramından yola çıkan kurumuzda öğrencinin öğrenim sürecine bireysel katılımını ve kendi öz değerlendirmesini  sağlamak amaçlı online destek ve online sınavlar sunar.

İngilizce Öğretmenlerimiz

Kurumumuzda çalışmak isteyen tüm öğretmenler süpervizörlerimiz yaptığı sınavlardan geçer. Kurum içi eğitimleri tamamlandıktan sonra derslere girerler. Bilişsel Akademi yabancı dil eğitimlerine giren tüm öğretmenler alanlarında en az 2 yıl tecrübelidir.
Her hafta speaking dersleri dışında sizleri İngilizceye maruz bırakmak için kursiyer:

Native olmayan biri size native ( anadili İngilizce) olan öğretmen olarak tanıtılmaz.
Her İngilizce bilen ya da anadili İngilizce olan kişiler öğretmen değilse asla kurumuzda çalışamaz.

Yabancı uyruklu öğretmenlerin İngilizce öğretmenliği bölümünden mezun olması ya da

Delta, Celta, Tesol, Telf gibi İngilizce öğretebilir belgelerine sahip olması gerekir.

İş İngilizcesi

İngilizce Kursu Tavsiye

Kariyerinize siz yön verin! İngilizce iş hayatında zorunluluk haline geldi. Bir çok işveren çalışanının İngilizce bilmesini istiyor. Ayrıca; yabancı bir dil bilmek hatta birden fazla dil bilmek sizleri iş hayatının vazgeçilmezi yapıyor. İngilizce bilmemize rağmen eksikliklerimizde olabilir.

Bilişsel Akademi iş İngilizcesi programı iş hayatında karşılaşacağınız tüm zorlukları çözmenin kariyerinizde hızlı ilerlemeniz için yanınızda.

Diğer eğitim programlarımız dışında zamanı esnek planladığı iş İngilizcesinde isterseniz kurum dışında da eğitim alabilirsiniz. Sizleri kurslarımız hakkında bilgilendirmek için kurumumuza bekliyoruz.

Business English için istediğin yerden istediğin zaman ihtiyacına göre ve sana en uygun anadili İngilizce olan eğitmenle başla, zaman kaybetme!

İngilizce Speaking 

İngilizce konuşma becerisini kaybetmemek ya da IELTS, TOEFL gibi sınavların konuşma bölümlerinde sıkıntı yaşamamak istiyorsanız kurslarımıza katılabilir ya da özel ders alabilirsiniz.

İngilizce speaking derslerine İngilizce mülakata katılacak arkadaşlarda katılabilir. İngilizce speaking derslerimiz için kursiyerlerin en az B1 düzeyinde İngilizce biliyor olması gerekmektedir.

Bu eğitimle İngilizce konuşma becerinizi geliştirebilir; farklı insanlarla tanışarak sohbet edebilirsiniz. Bilişsel Akademi‘ de speaking derslerinde her hafta bir konu belirlenir, konular kursiyerlere daha önceden duyurulur, hazırlıklar tamamlanır. Dersler kurum dışında da yapılır.

İngilizce Kursu Ankara Tavsiyesi

İngilizce kursu tercih yaparken en iyisi biziz hadi bizim kurslarımıza gelin demeyeceğiz. Ankara başta olmak üzere birçok kurumda çok iyi İngilizce eğitimler veren kurumlar var.

İyi İngilizce kursuna gitmeyi herkes ister. Hem paranız boşa gitmeyecek hem de zamanınız.

Bilişsel Akademi Ankara İngilizce kursu olarak biz anlatacaklarımızı burada anlattık. Gelin kurslarımıza katılık ilk hafta koşulsuz cayma hakkınız olsun. İyi olduğumuzu kendiniz görün!

İngilizce kurs tercihi yaparken lütfen İngilizce öğrenmek için kararlı mısınız? Kararlıysanız hedefinizi belirleyip öyle kurs araştırmasına girin.

İngilizce kurs tavsiyesi almadan önce araştırın, kendi kriterlerinizi belirleyin. Yabancı dil okullarından ne bekliyorsunuz. Kriterlerinize mutlaka uyan bir kurum bulacaksınız.

İngilizce Seviyeler

İngilizce kursumuzun seviyeleri Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) göre belirlenmiş olup 6 seviyeden oluşur.

CEFR , bir dili konuşurken olması gereken yeterlilikleri sıralayan bir çerçeve programıdır. Kısaca özetlersek İngilizceyi ne kadar konuşup konuşamadığınızı gösteren bir yöntemdir.

Bu çerçeve programına göre İngilizce eğitimlerimiz 6 seviyeden oluşur. Seviyeler için çeşitli sınavlar uygulanır. Sınavlardaki amaç o dil yeterliliğine sahip olup olmadığınızı ortaya koymaktır. CEFR, Avrupa başta olmak üzere dünyanın bir çok yerinde kabul görür. Asya ve Afrika’ daki bir çok eğitim bakanlığı CEFR göre yabancı dil eğitimlerini planlamaktadır.

CEFR seviyelerini ölçmek için bir çok sınav vardır. İngilizce neden seviye belirleniyor? CEFR için şunu demiştik, İngilizce konuşan birinin ne kadar İngilizce konuşup konuşmadığını anlamak için belirlenen kriterlerdi. İşte bu kriterlere sahip olup olmadığımız okul kabullerinde, göçmenlikte, üniversitelerde ve iş hayatında çok karşımıza çıkmaktadır. İnsanlar İngilizce bilirlik seviyesini belirtmek için çeşitli sınavlara girer: IELTS, TOEFL, TOEIC gibi..

Bizde kurum olarak kursiyerlerimize verdiğimiz eğitimdeki becerilerini belgelendirmek için CEFR uygun ölçülebilir ve dünyada tanınan sınavlarla ölçümler yapıyoruz.

Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) Göre İngilizce Seviyeler

İngilizce Kursumuza Katılanların Tercih Ettiği Diğer Kurslar

Yabancı Dil Kursları
 • İş İngilizcesi
 • Hukuk İngilizcesi
 • İngilizce konuşma kursları
 • TOEFL Kursu
 • IELTS Kursu
 • TOEIC Kursu
 • PTE Kursu
 • Hazırlık Atlama Kursu
 • Diksiyon Kursu
 • Hızlı Okuma Kursu
 • Almanca Kursu
 • Arapça Kursu
 • Rusça Kursu
 • Çince Kursu