Çince Özel Ders Alanında Nitelikli Eğitim Veriyoruz

Dünyanın en kalabalık ülkelerinden birisi olan Çin ve bu ülkeye ait resmi dil olarak kabul edilen Çince Özel Ders alanında müşterilerimize özel çözümler sunmaktayız. Sektörde edindiği bilgi birikimi ve tecrübe ile faaliyet gösteren kuruluşumuz müşteri talep ve istekleri doğrultusunda planlamalar yapmaktadır. Sunduğumuz eğitim programlarında;

 • Öğrencilerimizin istekleri esas alınarak bireysel veya grup derslerine katılım imkanı vermekteyiz.
 • Öğrencilerimizin ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak iş hayatı ve gündelik yaşama uygun olacak şekilde Çince eğitimi sağlamaktayız.
 • Alanında uzman ve deneyimli yabancı eğitmenlerimiz sayesinde öğrencilerimize sunduğumuz eğitimlerin daha kaliteli bir noktaya ulaşmasını hedeflemekteyiz.
 • Pedagojik eğitimlerini tamamlamış, tecrübeli Türk eğitmenlerimiz ile Çince dilinin detaylarını aktarmayı hedeflemekteyiz.

  Çince Kursu Ankara
  Çince Öğren

Çince Hizmeti Uygulama Adımlarımız

 • Küreselleşen dünyamızda uluslararası ilişkilerin önemi artış göstermekte olup Çince Özel Ders alanında en nitelikli entegrasyonu sağlamaktayız.
 • Farklı ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile firmamıza başvuran müşterilerimizin Çince seviyesine bağlı olarak eğitim planlaması gerçekleştirmekteyiz.
 • Çince dili hakkında herhangi bir bilgisi olmayan öğrencilerimizin en temel eğitimlerden başlayarak kısa sürede istenen noktalara ulaşmasını hedeflemekteyiz.
 • Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden kuruluşumuz sunduğu eğitimlerin çok daha verimli bir şekilde geçebilmesi adına en modern materyalleri kullanmaktadır.
 • Kurslarımıza katılarak eğitim programlarını başarılı bir şekilde tamamlayan öğrencilerimize MEB ve kursumuz onaylı olacak şekilde sertifika verilmesi sağlanmaktadır.
 • Çince dilinin kurallarını detaylı bir şekilde öğretmekle birlikte ücretsiz olarak sunduğumuz konuşma kulüpleri sayesinde öğrencilerimizin gelişimini sağlamaktayız.

Çince Özel Ders Alanında Bizi Keşfedin

Kişisel gelişim başta olmak üzere farklı nedenler ile Çince birebir ders hizmeti almak isteyen öğrencilerimize en uygun fiyat seçenekleri sunmaktayız. Başlamış olduğu derslere çeşitli sebepler ile katılamayan öğrencilerimiz için durumlarını bildirmeleri halinde telafi dersi uygulaması gerçekleştirmekteyiz. Ücretsiz olarak kullanıma sunduğumuz yayınlar ile birlikte hedef dil olan Çincenin daha kısa süre içerisinde öğrenilmesine katkı sağlamaktayız. Sunduğumuz derslerin öğrencilerimiz için verimli geçebilmesi adına garanti hizmeti vermekteyiz. Final sınavlarına giren ve tüm derslerin en az %85’ine katılım gösteren öğrencilerimiz, başarısız oldukları takdirde ücretsiz olarak aynı seviyeden eğitim alabilmektedir.