İngilizce Seviye Öğrenin!

İngilizce seviye belirleme sınavımıza katılın! Hem seviyenizi öğrenin hem de indirimli İngilizce kurslarından faydalanın.

Günümüzde İngilizce öğrenmenin gerekliliği artık tartışma konusu olmayacak kadar önemli bir husustur. Hangi yaşta ya da meslek grubunda olursanız olun, daha iyi bir iş ve kariyere sahip olmanız için ilk yapmanız gereken, bir an önce İngilizce eğitimine başlamaktır. İngilizce öğrenmeye karar vermeniz bu uzun ve emek isteyen yolda atacağınız ilk önemli adımdır. Fakat eğitimi nerede ve ne şartlarda alacağınız da bir o kadar dikkat etmeniz gereken faktörlerden biridir.

İçinde bulunduğumuz çağ, bilgi çağıdır. Doğal olarak bilgi güç anlamına gelir. İletişimde teknolojilerinin hızla ilerlemesi sayesinde dünyanın diğer ucundaki herkesi ve her şeyi bizlere yaklaştırmaktadır. Bu da küresel iletişimin önemini giderek daha çok anlamamıza sebebiyet veriyor. Hepimizin bildiği gibi küresel iletişimin ortak dili de hiç şüphesiz ki İngilizcedir. Öyleyse vakit kaybetmeden iyi bir İngilizce öğrenmek için gerekli olan tüm çabayı göstermek gerekiyor. Bu durumda da ikinci aşamaya geçip, daha iyi ve doğru bir başlangıç için İngilizce seviyenize göz atmalıyız. Seviyenizi net olarak belirlemek için de seviye Belirleme sınavları yapmaktayız.

Ücretsiz İngilizce Seviye Belirleme Sınavı

hızlandırılmış genel İngilizce kursuAvrupa dilleri ortak bir çerçevede sınıflandırılır. İngilizce Seviye Belirleme sınavı sayesinde ne kadar İngilizce bildiğiniz tespit edilir. İngilizce seviyeleri farklı kurs ya da eğitim kurumlarında çeşitli isimlerle söylense de genel olarak;

  • Beginner Seviyesi: Bazı temel kelimeleri bilmek
  • Elemantary Seviyesi: Basit İngilizce kalıplarını bilmek
  • Pre-Intermediate Seviyesi: Kelime bilgisi ve İngilizce genel kalıplarına hakim olmak
  • Intermediate Seviyesi: Neredeyse orta seviyede İngilizce bilmek
  • Upper-Intermediate Seviyesi: İngilizceye hakim olmak ve son dil seviyesi
  • Advanced Seviyesi: Kelime ve gramer bilgisi en üst düzeyde olmak

İngilizce Seviye Belirleme Önemi

Doğru bir şekilde İngilizce eğitimine başlamak için en temel kural İngilizce seviyenizin ölçülmesidir. Bu sayede verimli bir İngilizce eğitimi, seviyenize uygun sınıflarda alacağınız derslerle mümkün olacaktır. İngilizce eğitimlerinde, eğitim danışmanımız ve öğretmelerimiz ile birlikte İngilizce seviyenizi belirleyebilir ve en doğru başlangıcı yapabilirsiniz. Yabancı dil seviye belirleme sınavı hazırlık olan bu ön aşama, İngilizce seviyeniz hakkında fikir ve bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.