YÖS Exam Avantajları

YÖS exam merkezimize yabancı uyruklu veya çifte vatandaş olarak belli şartları taşıyan öğrenciler girebilmektedir. YÖS kursu Ankara hazırlıklarını tamamlayarak sınava girebilme şartları şunlardı:

  • Yabancı uyruklu olma
  • Türk vatandaşı olup sonradan Türk vatandaşlığından çıktığına dair kartı olanlar
  • Yabancı uyruklu iken Türk vatandaşlığına geçen çifte uyruklular
  • Türk vatandaşı olduğu halde lisenin son üç yılını yurt dışında tamamlayanlar
  • Batı Avrupa Açık Lisesi gibi yabancı ülkedeki Türk okullarında okuyanlar
  • GCE AL sınavına girmiş olanlar
  • Türkiye’de lise okumuş yabancı öğrenciler

Herhangi bir sınava hazırlanmak zaten zordur. Birde yabancı bir ülkenin sisteminde olmak daha zordur. YÖS kursu Ankara öğrencilerin zorlandıkları hususlarda onlara yardımcı olmaktadır. Derslerin anlatılmasının yanı sıra YÖS Ankara verdiği danışmanlık hizmeti ile de öğrencilerini rahatlatmaktadır.

YÖS Kursu Ankara Alternatifleri

Yabancı uyruklu öğrencilerin girdiği YÖS sınavına giren öğrenci sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu artışta ülkemizin üniversite eğitiminin dünya standartlarına ulaşması etkili olmaktadır. YÖS kursu için Ankara ilimizde çok fazla alternatif vardır. Öğrenci sayısının artması doğal olarak kurslara olan talebi de artırmaktadır. Bir önceki yıla göre YÖS sınavına başvurunun nerdeyse iki katı olduğu bilinmektedir. Öğrenci sayısının artması, üniversitelerin yaptıkları sınavlarla daha çok eleme yapacakları anlamına gelmektedir. Zorlaşan sınavlar Ankara YÖS kursları için eğitiminde belli kaliteyi yakalamış kursların daha çok tercih edilmesine neden olacaktır. YÖS Ankara hizmetlerimizde kullandığımız dokümanlarımız, tecrübeli eğitim kadromuz ve dijital teknolojiyle verdiğimiz eğitimle YÖS’lü öğrencilerin birinci tercihi olmaya devam etmekteyiz.

YÖS Ankara En İyi Tercih Hangisi

Üniversiteye hazırlanan bir öğrenci kurs seçerken sene sonu başarısının yüzde kaç olduğuna yani bütün öğrencilerini üniversiteye yerleştirip yerleştirmediğine dikkat eder. Dikkat etmiyorsa da dikkat etmelidir. Çünkü YÖS kursu için yüzde yüz başarı çok önemlidir. Kursumuza kayıt yaptıran öğrencinin her biri ile birebir ilgilenmekteyiz. Yaptığımız denemelerde eksikleri tespit edilen öğrencilerin eksikleri telafi edilir. Ve neticede her öğrencimiz üniversiteli olur. YÖS kursu Ankara çapında yapılan araştırmaların hepsinin kapısı bize açılacaktır. YÖS hazırlığında kursun kendinden ve verdiği eğitimin kalitesinden emin olması kadar önemli bir şey yoktur. YÖS Ankara hizmetleri için öğrencilerimize 12 veya 14 kişilik ferah ve akıllı sistemlerle donatılmış sınıflarda eğitim vererek sınava hazırlamaktayız.