TOEF IBT KURSLARI

Bilişsel Akademi TOEFL IBT kursları ile hedeflediğiniz skora kısa sürede ulaşın! TOEFL kurslarımız online ve yüz yüze eğitim şeklinde yapılmakta olup eğitimlerimize online ve yüz yüze katılabilirsiniz.

TOEFL kursları hakkında bilgi almak için bizi arayın!

TOEFL KURSU

Bilişsel Akademi lisans ve lisansüstü eğitimlerini yurtdışında sürdürmek isteyen öğrenciler için TOEFL IBT programı vermektedir. TOEFL IBT programı standart ve yoğunlaştırılmış olarak iki farklı paket halinde adayların beğenisine sunulur. Bu programda sınıflar adayların daha eğitimden daha iyi faydalanmaları adına, kurs başlamadan önce yapılan deneme sınavı sonrası öğrencilerin seviyeleri belirlenerek oluşturulur.

Detaylı Bilgi için Sizi Arayalım!

Detaylı Bilgi için Sizi Arayalım!

Online ve yüz yüze eğitimlerimiz hakkında bilgi almak, ücretsiz demo derslerine katılmak için lütfen formu doldurunuz.

First
Soyadınız

TOEFL KURSU PROGRAMI

Bu program hafta içi her gün 3’er saat olmak üzere toplam 60 saat sürmektedir.
Programın içeriğinde yer alan konu başlıklarından bahsetmek gerekirse;
TOEFL sınavı ile ilgili teknik bilgiler ve stratejiler
TOEFL odaklı okuma, dinleme, yazma ve konuşma
Program kapsamında 12 saatlik periyot anadili İngilizce olan eğitmenlerle konuşma
Bilişsel Akademi tarafından özel olarak hazırlanan sınıf ortamında ve elektronik ortamda TOEFL deneme sınavları uygulayarak öğrencilerin sınav hakkında tecrübe ve alışkanlık kazanmaları sağlanır.

Online TOEFL Kursu

Online TOEFL kursumuzda 4 kişilik gruplarda 60 saat eğitim verilmektedir. Birebir TOEFL özel ders eğitimlerinde öğrencinin hedefine ve seviyesine bağlı olarak ortalama 30 saatlik bir eğitim planlanmaktadır. Online TOEFL kursumuz canlı ders şeklinde yapılmaktadır. TOEFL sınavına hazırlanan öğrenciler sınav okuma-anlama, dinleme, konuşma ve yazma olarak dört farklı kategoride düzenlendiği için her bir kategoride yeteneklerini geliştirmeleri hedeflenir.