HAZIRLIK ATLAMA KURSU

 1. Before
 2. After

HAZIRLIK ATLAMA KURSU

Bilişsel Akademi olarak Ankara’da eğitim yapan çeşitli üniversitelerde okuyan öğrenciler için hazırlık atlama eğitim programı düzenliyoruz. Bu program grup eğitimleri ve kişiye özel eğitimlerden olmak üzere iki farklı kategoride yapılmaktadır.

Üniversite hazırlık sınıflarını atlayıp İngilizceyi daha iyi öğrenmeleri için bu programda amaç öğrencilerin İngilizceler düzeylerini yeterli seviyeye ulaştırmaktır. Bu program 80 saatten oluşur ve katılımcıların temel İngilizce bilgisini arttırmaya yöneliktir.

Ankara’da eğitim veren Hacettepe, TED, Başkent, Ankara Üniversitesi gibi yükseköğretim kurumları öğrencilerin yabancı dil yeterliliklerini ölçmek için okula giriş yaparken bir sınav yapmaktadır. Bu sınava en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlayacak olan Hazırlık Atlama Eğitim programına Bilişsel Akademi farkıyla kayıt olarak hem hazırlık okuma derdinden kurtulur hem de İngilizceyi daha iyi öğrenme fırsatı yakalarsınız.

HAZIRLIK ATLAMA SINAVLARI

Ankara Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

Atılım Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

ODTÜ Hazırlık Atlama Sınavı

Başkent Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

Çankaya Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

Gazi üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

Hacettepe Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

TED Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

Bilkent Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

Türk Hava Kurumu Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

Ufuk üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

TOBB Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

HAZIRLIK ATLAMA KURS SAATLERİ

 • 80

  BİLGİ AL
  KAYIT OL

 •  HAZIRLIK ATLAMA KURSU ÜCRETSİZ REHBERLİK

  Hzırlık atlama kursları hakkında ücretsiz rehberlik istiyorum.

 • Athena

  Koordinatör

  Bilişsel Akademi’ de hazırlık atlama eğitimlerinin koordinatörlüğünü sürdüren Athenaı İngilizce, IELTS, TOEFL eğitimlerine hala devam etmektedir.

  İbrahim Aksakal

  Kurum Müdürü- Koordinatör

  Mesaj
  1. Before
  2. After

MİSYONUMUZ

Bilişsel Akademi olarak hazırlık atlama eğitimlerinde amacımız, uluslararası profile sahip öğrencilerin yurdumuzda devam etmek istedikleri akademik eğitimleri için rehberliğimiz ve eğitimlerimiz doğrultusunda hedeflerine ulaşmalarını sağlamak, sosyal, kültürel ve diğer alanlarda dahil olmak üzere geleceklerini belirleyen bu maratonda onlara en iyi şekilde yardımcı olmaktır.

EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Farklı ülkelerden gelmeleri dolayısıyla değişik eğitim müfredatında eğitim görmüş oldukları için hazırlık atlama eğitimi alan öğrencilerin farklı metot ve tekniklerle öğrendiklerini ve başarıya ulaşabileceklerini biliyoruz. Öğrenciler için uygun öğretim yollarını gerek farklı dillerde gerek birebir eğitimde uygulayarak sınavda 100% başarıyı hedefliyoruz.

Bilişsel Akademi olarak eğitim kalitesinin uygun fiziksel ve sosyal ortamların sağlanmasına bağlı olduğunu biliyoruz. Bu anlamda öğrencilere 10-12 kişilik geniş ve ferah sınıflarda çalışma imkânı sunuyoruz.
Başarımızı daha da pekiştirmek için sene içi çalışmalarımızı her yıl eğitim dönemi öncesinde yenilikleri takip ederek planlı bir şekilde oluşturuyor, üniversitelerin ilgili duyuru ve ilanlarını takip ediyor, eğitim ve rehberliğimizi siz öğrencilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Author's image

KADROMUZ

Bilişsel Akademi bünyesinde hazırlık atlama, PAE, PTE, IELTS, TOEFL  ve benzeri eğitimlerde deneyimli, eğitim kitapları yazmış alanında uzman yerli ve yabancı eğitmenlerimizle, Üniversitelerin öğrenci kabul ve yerleştirme mevzuatlarına hâkim, rehberlik servisimizden oluşmaktadır.

Ücretsiz Rehberlik

Ücretsiz Yayın

Ücretsiz Aktiviteler

Kariyer Planlaması

Öğrenci Takibi ve Etütler

Konaklama

Uzman Eğitim Kadrosu