GRE Özel Ders Alanında Fark Oluşturuyoruz

Küreselleşen dünya ile birlikte uluslararası düzeyde artış gösteren rekabet koşulları çerçevesinde çok daha üst seviyede eğitim almak büyük önem arz etmektedir. Bu doğrultuda yurtdışında yer alan ve tüm dünyaca saygın olarak kabul edilen eğitim kurumlarında öğrenim görmek isteyen öğrenciler için Gre Özel Ders hizmeti vermekteyiz. Aldıkları eğitimlerini yurtdışında pekiştirmek ve yabancı dilini geliştirmek isteyen öğrenciler Gre adı ile kısaltılan sınavlara girmektedir. Gre sınavı ile ilgili detaylara bakıldığında;

  • Yurtdışında yer alan pek çok üniversite yabancı öğrenci alımlarında Graduate Record Examinations adı verilen sınavı dikkate almaktadır.
  • Özellikle yüksek lisans ve doktora başvurularında bu sınavdan alınacak puanlar önemli bir değerlendirme kriteri olarak öne çıkmaktadır.
YÖS Exam
YÖS Kursu Fiyatları

GRE Özel Ders Alanında Sunduğumuz Hizmetler

  • Firmamız bünyesinde görev yapan ve alanında uzman personeller tarafından Gre Özel Ders hususunda 3 aşamadan oluşan sınava yönelik çeşitli eğitimler verilmektedir.
  • Yabancı ve Türk eğitmenlerimiz ile sunduğumuz hizmetler kapsamında öğrencilerimizin analitik yazma yeteneklerinin gelişimine katkı sağlamaktayız.
  • Gre sınavının diğer 2 aşaması olarak karşımıza çıkan sözel ve sayısal bölümlerde de çeşitli uygulamalar yaparak öğrencilerimizin tecrübe edinmesini sağlamaktayız.
  • Öğrencilerimizin özgüveni yüksek bir şekilde bireysel olarak öne çıkmasını sağlayacak planlamalar yürütmekteyiz.
  • Kurumumuzdan eğitim alan öğrencilerimizin yabancı dil seviyelerini test ederek kişiye uygun eğitim programları hazırlamaktayız.
  • Gre sınavına yönelik olarak detaylı bir şekilde bilgilendirme sağlamakta ve geçmiş sınavlardan kesitler sunmaktayız.

GRE Hazırlık Hususunda Öğrencilerimize Kalite Sunuyoruz

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden kuruluşumuz Gre Özel Ders noktasında öğrencilerimize nitelikli ve kaliteli bir eğitim sunmayı amaçlamaktadır. Sınavlar ile ilgili olarak meydana gelebilecek değişiklikler güncel olarak takip edilmektedir. Öğrencilerimizin dönem içerisindeki durumlarına bağlı olarak derslere katılamamaları halinde telafi ders hizmeti sağlamaktayız. Mazeretlerini önceden belirten öğrencilerimizin telafi derslerini belirli bir program dahilinde sürdürmekteyiz. Farklı niteliğe sahip yayınlarımız ile öğrencilerimize sunduğumuz eğitimin daha işlevli bir yapıya sahip olmasını amaçlamaktayız. Derslerimize başlangıç yapmasına rağmen çeşitli nedenler ile devam edemeyecek öğrencilerimiz aldıkları kurs hakkını uygun kişilere devredebilmektedir. Aynı şekilde kurslar için kayıt oluşturan öğrencilerimize seviye aralarında olacak şekilde bu kayıtlarını dondurma hakkı vermekteyiz.