Anlayarak Hızlı Okuma Eğitim Seti

Anlayarak hızlı okuma eğitim setimiz Bilişsel Hızlı Okuma Kitabı ve Bilişsel Online Hızlı Okuma uygulamasından oluşmaktadır.

Hızlı Okuma Uygulama Kitabı

Hızlı okuma uygulama kitabımız kurum eğitmenimiz aynı zamanda kurucumuz Taner Aktaş tarafından hazırlanmıştır. Hızlı okuma uygulama kitabımız:

 1. Teorik Bilgiler
 2. Beceri Eğitimleri

olmak üzere iki bölümden oluşur. Beceri eğitimlerimiz 4 aşamadan oluşmakta olup tamamen uygulamadır. Hızlı okuma kitabımızdaki tüm uygulamalar video anlatımlıdır. Bu kitapta yer alan videoları izlereyerek hızlı okuma egzersizlerini çok rahatlıkla kendiniz uygulayabilirsiniz.

Hızlı Okuma Kitapları İçerisinde En İyisi

Taner Aktaş bu kitabı hazırlarken şehir dışında olup hızlı okuma eğitimlerimize katılmak isteyen kursiyerlerimiz sıkıntılarını düşünerek yaptı. Hızlı okuma kitabımız kurslarımızdaki eğitimlere göre hazırlandı. Videolarla desteklenerek hızlı okuma ve anlama tekniklerini evde, ofiste, iş yerinizde çok rahat öğrenmeniz sağlandı.

Hızlı Okuma Kitap Açıklaması

Hızlı okuma becerileri yanında sınavlara hazırlanan öğrenciler bu kitapta yeni nesil paragraf sorularını çok hızlı ve doğru çözecek. Hızlı okuma becerileri ve paragraf taktikleri ile sınavlarda zaman kazanın. Bu eğitimleri videolarla eğitmenimizle yapın.

Başaran Hızlı Okuma İle Siz Olun

Sınavlarda zaman yetmiyen herkes hızlı okuma eğitim seti ile yeni nesil paragraf sorularını daha hızlı ve doğru çözecek. Başaran hızlı okuma ile siz olun. Bu mega hızlı okuma seti ile evinizde bu başarıyı yakalayın!


Süper Hızlı Okuma Kitabı İçeriği

Okumaya ayırdığınız süre aynı olsun. Süper hızlı okuma teknikleri eğitim setimiz ile aynı sürede en az 2-3 kat hızlı ve anlayarak okuyacaksınız.Süper hızlı okumakitabımızı almak için acele edin. Sipariş için 05076532707

İlkokul Hızlı Okuma Kitabımız İle 

 • Kursiyerin okuma hızını artırır
 • Okuma tekniklerini öğretir
 • Gözlerin görme alanlarını genişletir.
 • Nefes egzersizleri ile konsatrasyonu arttırır.
 • Farklı okuma metinlerini farklı hız ve tekniklerde okumalarına imkan sağlar.
 • Sınav teknikleri kısmı ile hem paragraf soru çözümlerinde hem de sınavlarda zaman kazanmanızı sağlar.
 • Hafızanızın güçlenmesine yardımcı olur.
 • Dikkat çalışmaları ile dikkatiniz gelişir.

Kitabın içindeki egzersizleri tam anlamıyla yerine getirenler başarılı bir okuyucu gözüne sahip olurlar.

Okuyucu Gözler İçin Kitap Tavsiyesi

Hızlı okuma kitap tavsiyesi isteyenler mutlaka kitabımızı incelesin. Kendi kendinize hızlı okuma öğrenmeniz için tasarlanmış bu kitapla kursu evinize getirdik. Sorularınız için arayın:

05076532707 -03124338200

Hızlı Okuma Teknikleri İçin Kitap Önerisi

Hızlı okuma tekniklerine her geçen gün yenileri eklenmektedir. Hızlı okuma kitap önerisinde güncel yayınlar olmasına dikkat edilmelidir. Yeni teknikleri kullanarak yenilenen ve geliştirilen kitaplar daha verimli olacaktır. Bundan dolayı hızlı okuma teknikleri kitabı önerisi yapılırlken dikkat edilmesi gereken hususları şöyle sıralayabiliriz:

 • Konu ile ilgili bol miktarda görseli içermelidir.
 • Gündemi takip ederek güncel bilgilerle donatılmış olmalıdır.
 • Alanında yetkin ve etkili uzman eğitimci tarafından yazılmalıdır.
 • Göz egzersizleri bol ve güncel olmalıdır.
 • Kitabın başarı vaat etmeli ve vaat ettiği başarıyı yakalayabilmelidir.
 • Kitabın anlatıları sade, anlaşılır ve faydalı olmalıdır.

Yukarıda sıraladığımız ve daha üstün özellikleri içeren okuma teknikleri kitabı kursumuz tarafından verilmektedir.

Anlayarak Hızlı Okuma Kitabı Yorumları

Kitabımzla çalışan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyoruz. Anlayarak hızlı okuma kitabı yorumları için şimdiden telekkür ederiz. Hızlı okuma kitap öneriniz bu arayışta olan birçok kişi için faydalı olacak.

Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri Kurslarımız

Anlayarak hızlı okuma kursumuza katılmak isterseniz online canlı ders ya da yüz yüze eğitimlerimizi tercih edebilirsiniz. Yüz yüze eğitimlerimiz kurumuzda yapılmakta olup 12 ve üzeri kişilerde Ankara içi saat uyuşması durumunda istenilen yerde 50 üzeri öğrencide de şehir dışında yapılmaktadır.