Başka adres aramayın TOEIC sınavı için doğru tercih Bilişsel Akademi

İşletmeler için tasarlanmış İngilizce yeterlilik sınavı olan TOEIC sınavı kapsamında hazırlık eğitimleri akademimiz tarafından verilmektedir.

Sayıları yüzüaşkın ülkede sayısı on binden fazla kurum tarafından bu sınav sonuçları kullanılmakta ve sınava her sene milyonlarca aday girmektedir.

TOEIC sınavına girmek için İngilizcenizi istenilen düzeye biz taşıyoruz

Sınavdan yüksek puan alabilmek için İngilizce ninupper-intermediate seviyede olması gereken bu sınav taktik ağırlıktadır. Akademimiz kursiyerlerinin performanslarını artırmalarını sağlayacak bir eğitim, teknik ve anlayışıyla sınava yaklaşmaktadır.

Sınav sistemi gereğince, geliştirilecek strateji uygulama içerikli olmak zorundadır. Aslında vermiş olduğunuz eğitimler tüm öğrencilerin için uygulanabilir. TOEIC yani Test of English for International Communication isminin kısaltılmış halidir ve iş dünyası bu sınav belgesini talep etmektedir.

Akademimizde alınan TOEIC özel ders niteliğinde olan kurs neticesinde kursiyerlerimiz uluslararası iletişim için gerekli bilgi ve standartlara hakim olacak şekilde, belirgin bir dinlemeyeteneği kazanarak girmeyi düşündükleri mülakatlara da hazır hale gelirler. Bunun yanında yazalı iletişim için gerekli olan öğrenilen kelime sayısının artması, onları daha başarılı kılmakta ve yüksek noktalara taşımaktadır.

Akademimiz bünyesinde görevlendirilen,  TOEIC sınavı için tespit edilmiş donanımlı ve tecrübeli eğitmenlerimiz, sınav sisteminin değişmesi halinde dahi boşa kürek çekmeniziengelleyecek akademik bir kadrodur.

Kurslarımıza devam eden kursiyerlerimizde görülen seviye yükselmesi TOEIC özel ders niteliğinde olan kurslarımıza devam eden kursiyerlerimizde de gerçekleşmektedir.

Akademimizde TOEIC sınavına kursiyerler özel olarak hazırlanır

Derste bilinenlerin tekrarı yerine sınava yönelik olarak readingve listening sınav bölümlerine kişilerin karşılarına çıkabilecek soruların tipleri, özellikleri ve çözümleri üzerinde yoğunlaşılmaktadır.

Sınavda bugüne kadar sık olarak kullanılan kelimeler, çıkmış sorular ve bunların çözümleriyle, sınavı bitirme hızı artırılır ve öğrencilerimiz pratik çözümleri de öğrenirler.

Ülkemizde de kamu ya da özel bankalar, danışmanlık firmaları, kurumsal yapıdaki şirketler bu sınav belgesinitalep etmektedirler.

Upper-intermediate seviyesini bitirmiş olmak size zaman kazandıracaktır. Akademimizde bu kursa katıldığınızda öncelikle seviyenizi tespit edip ardından TOEIC özel ders saatlerinin planlamasını yapmakta ve öğrenci sayısını belirlemekteyiz.

Sınavı başarıyla verip istediğiniz puanı aldığınızda rakiplerinize fark atabilecek ve hep bir adım önde olacaksınız. Aranan kişi olmak istiyorsanız sizi akademimize bekliyoruz.