Gmat Özel Ders Hizmetlerimiz

İşletme ve yönetim gibi lisans programlarından mezun olarak yurtdışında yüksek lisans veya doktora yapmak isteyen öğrencilerimiz Gmat sınavına girmektedir. Bilgisayar ortamı içerisinde gerçekleştirilen sınava yönelik olarak Gmat Özel Ders hususunda sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimi ile hizmet vermekteyiz. Kompozisyon yazımı ile birlikte sayısal ve sözel alan olacak şekilde 3 aşamadan oluşan sınav için alanında uzman eğitmenlerimiz ile hizmet sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetlerde;

  • Öğrencilerimizin yabancı dil seviyesini öğrenebilme adına çeşitli değerlendirmeler yapmaktayız.
  • Firmamız bünyesinde görev yapan ve hem mesleki hem de pedagojik eğitimlerini alan çalışanlarımız tarafından kişiye özel planlamalar yürütülmektedir.
  • Öğrencilerimizin bireysel performansları artıracak şekilde planlamalar yapmakta ve çeşitli uygulamalar gerçekleştirmekteyiz.

Gmat Hazırlıkta Alanında Kalite Sunuyoruz

En kaliteli materyaller ile hizmet sunan firmamız Gmat Özel Ders alanında öğrencilerimizin ihtiyacını karşılayacak şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Sınav ile ilgili olarak meydana gelebilecek değişimler güncel olarak takip edilmekte ve buna uygun programlar hazırlanmaktadır. Bizlere başvuru yapan öğrenciler bireysel ve grup derslerine katılabilme fırsatı elde etmektedir. Profesyonel bir bakış açısı ile öğrencilerimizin eksik olduğu hususların tespitini sağlamaktayız. Sınavların içerisinde yer alan aşamalara yönelik olarak çeşitli alıştırmalar yapmaktayız. Böylelikle öğrencilerimizin daha deneyimli bir noktaya gelmesini sağlayarak özgüvenlerinin artmasına katkı sunmaktayız. Derslerimizde kullanılan materyaller haricinde sınava yönelik olarak çeşitli yayınları öğrencilerimize ücretsiz bir şekilde sağlamaktayız.

Gmat Özel Ders Hususunda Öğrencilerimizin Hakları

  • Belirli aşamalardan geçerek Gmat Özel Ders hizmeti alan öğrencilerimizin katılamadığı dersler için telafi ders uygulaması gerçekleştirmekteyiz.
  • Durumlarını önceden bildiren öğrencilerimizin eksik olduğu derslerden geri kalmaması adına en uygun şekilde telafi dersi planlaması gerçekleştirmekteyiz.
  • Kurslarımıza başvuru yapan ancak çeşitli sebepler ile derslere devam edemeyecek olan öğrencilerimiz bu haklarını uygun görülen kişilere devredebilmektedir.
  • Vermiş olduğumuz eğitimler sonucunda yüksek performans gösteren öğrencilerimize MEB onaylı olacak şekilde sertifika sunmaktayız.
  • Sunmuş olduğumuz eğitimleri garanti kapsamına alan kuruluşumuz, öğrencilerimizin eğitimlerden istediği verimi alabilmesi adına titiz çalışmalar yürütmektedir.
  • Eğitim dönemi içerisinde toplam derslerin en az %85’ine katılım gösteren öğrencilerimiz aynı seviyeyi tekrar alabilmektedir.