İnsanın Unutkanlık Özelliği

İnsan unutkan bir varlıktır. Unutkanlık acıları unutma acısından hayatımızı olumlu etkilerken edindiğimiz bilgileri kaybetmesinden dolayı olumsuz etkilemektedir. Unutkanlıktan dolayı halk arasında dil nankördür diye bir ifade dolaşır. Tekrar edilmediği ve sürekli pratik yapılmadığı müddetçe yabancı dil çok çabuk unutulur. İlkokuldan başlayıp üniversiteden mezun oluncaya kadar aldığımız İngilizce derslerinin etkili olmamasının temelinde de pratik yapmamak yatmaktadır. İngilizce özel ders yabancı dil eğitiminde etkili bir rol oynamaktadır. Sınıf ortamında ayda yılda bir kere konuşma fırsatı elde eden öğrenci özel derste istemese de devamlı pratik yapmak zorundadır. Bu zorunluluk İngilizce eğitimini hızlandırmaktadır. Birebir ilgi dil seviyesinin gelişmesini ve akıcı konuşmayı pekiştirir.

Okul Müfredatına Uygun Program

İngilizcenin hayatımızda değer kazanması ve okul ders başarısının üniversite başarısında etkili olmasından dolayı ebeveynler çocukları için kurs arayışına girmektedir. Kursumuzun ders takviyeleri eğitimleri olmasına rağmen her kursta bu imkan bulunmamaktadır. Yaşadığı kentte ders takviyeli programı olan kurs bulamayan aileler çocuklarına İngilizce özel ders aldırmayı tercih etmektedir. Kursumuzdaki ders takviyeleri programlarımızın eğitim süresi acil ihtiyacı olanlara uymayabiliyor. Bu durumda olanlar uzman eğitim kadromuzdan özel ders alma olanağımızdan faydalanmaktadır.  Kursumuz öğrencinin ihtiyacına ve kişisel taleplerine göre ders programı çıkarmaktadır. Öğrencimizin istenilen ve hedeflenen amaca ulaşmak için özel ders öğretmenimizin uygulayacağı yoğun programa sadık kalması yeterlidir. Özel dersin zamanı öğrencinin durumuna göre ayarlanmaktadır.

Tek Kanatlı Kuşlar Uçamaz

Yabancı dil eğitiminde pratik yapmak önemlidir. İngilizce özel ders programlarımız, Türk ve Yabancı uyruklu öğretmenler tarafından verilmektedir. Türk öğretmenlerimiz genellikle gramer konularının anlatıp sınav teknikleri konusunda yardımcı olurken yabancı uyruklu öğretmenlerimiz öğrencimizin pratik yapmasına yardımcı olmaktadır.  Tek kanatlı kuşlar uçamazlar. Sadece deneyimli Türk öğretmenlerimizden gramer öğrenmek İngilizce için yeterli olmayacaktır. Ana dili İngilizce olan uzman öğretmenlerimiz kursiyerimizin uçması için gerekli olan pratik kanadını oluşturacaktır. Özel ders eğitimlerimizi öğrencinin mesleğine göre planlamaktayız. Buna göre; kursumuzda

 • Pazarlık yapabilme
 • Resmi yazışmalar
 • Rapor hazırlama teknikleri
 • Sunuş ve toplantı yönetme teknikleri
 • Yöneticiler uygun VIP Eğitim
 • Dergi, iş, ekonomi dünyasına ait gazete ve dergi gibi dokümanlarını okuma ve anlama
 • Özel sektöre uygun İngilizce eğitimleri verilmektedir.

Özel Ders Bir Ayrıcalıktır

İngilizcenin iş ve eğitim hayatında gereklilik haline gelmesi kariyer planlamasında parlak bir gelecek isteyenleri İngilizce öğrenmeye yönlendirmektedir. İlk, orta, lise ve üniversitelerde İngilizce dersi verilmektedir. Fakat çoğu öğrenci ders olarak düşünüp gerekli ilgi ve hassasiyeti göstermemektedir. Ne zamanki akademik ilerleme düşünülür veya iyi bir yerde işe girme istenir o zaman İngilizce derslerinin değeri anlaşılır. Dünyada İngilizce ikinci sırada en fazla konuşulan dildir. Uluslar arası anlaşmalar İngilizce metin üzerinden yapılmaktadır. Bu daha birçok neden dolayı İngilizce öğrenmenin zorunluluk haline geldiği ülkemizde İngilizce özel ders fiyatları da o nispette değişiklik göstermektedir. İngilizce kursları sınıflarında toplu ders almak mümkündür. Bazı insanlar özel eğitim aldığında daha hızlı ilerlediğinden özel dersi tercih etmektedir.

Birebir İlgiyle İngilizce Öğrenmek

Sınıfta ders anlatılırken kafasına takılanları rahatlıkla soramayan öğrenciler vardır. Zaten her öğrencinin her anlayamadığı yerin defalarca tekrar edilmesi de sınıf ortamında mümkün olmamaktadır. Bundan dolayı İngilizce özel ders ücretleri ne olursa olsun kafasındaki soruları daha rahat sormak ve cevabını anında almak isteyenler için özel ders idealdir. Özel derste öğrenci ile öğretmen arasındaki iletişim en üst seviyededir. Birebir ilgi olduğundan dolayı öğrencinin etrafındaki kişilere takılarak geri kalması gibi bir durum söz konusu olmaz. Öğrencinin yanlışlarını öğretmeni daha yakından ve anlık fark ettiği için yanlışlarını hemen düzeltir. Böylece daha İngilizcenin gramer kurallarını daha hızlı öğrenmesi ve daha çok pratik yapması mümkün olur.

Kısa Zamanda İngilizceyi Öğrenmek

Kısa zamanda dil becerisi kazanmanın en akıllı yöntemi özel ders almaktır. Zaman en verimli şekilde kullanıldığından dersler daha verimli geçecektir. İngilizce özel ders ücretleri yabancı dil öğreniminde yıllarca kursa gitmekten daha ekonomiktir. Kursumuzda beklentilerinizin çok ötesinde özel dersler alabilirsiniz. Özel ders programlarımızda;

 • Ana dili İngilizce olan uzman native speaker öğretmenlerimizden ders alınmaktadır.
 • İhtiyaç hissedilen konu tekrarlanarak anlatılır.
 • Genel İngilizce, iş İngilizcesi, mesleki ve akademik sınavlara hazırlık yapılmaktadır.
 • Öğrenciler ders saatini kendileri belirlemektedir.

İş ve ders yoğunluğundan dolayı normal kurs programlarına katılamayanlar için özel ders programlarımız büyük avantajlar sunmaktadır. Yakın zamanda acil durumdan dolayı hızlıca İngilizce öğrenmek isteyenler için yoğunlaştırılmış programlarımız mevcuttur.