Youtube İngilizce Eğitimleri

İngilizce öğrenmek için araştırmalar yapmaya başladınız. Bilgisayarın başına geçtiniz. ”İngilizce Öğrenmek” kelime öbeğini Google arama motoruna yazdık. Bir çok web site karşımıza çıktı. Kötü olan bu online eğitimlere para ödemeniz gerekmekte. Çok güzel reklamları var, İngilizce öğrenmek için kursa gitmenize gerek yok. Doğru, ama yanlış olan şu mesele İngilizce konuşmak isteyen biri İngilizce kursuna gelince hemen İngilizce öğrenmiyor.  Kursa gelmek tek başına yeterli değil. İngilizce öğrenmeye karar veren bir kişi karar verdikten sonraki aşamada hayatına öğrenmek istediği dili almak zorundadır. Siz kursta ya da gün içerisinde online veya uygulama şeklinde bir programdan İngilizce öğrenmek istiyorsanız kendinize zaman ayırın ve İngilizceyi hayatınızın bir parçası yapın.

Ücretsiz İngilizce Öğrenmek İstiyorum

Biz size ücretsiz İngilizce öğrenmenize yardımcı olacak Youtube kanallarını paylaşmak istedik. Hani İngilizceyi hayatınıza alın dedik ya gün içerisinde bu kanallardan çalışma yapıp İngilizce öğrenebilir ya da İngilizce eğitiminize yardımcı kaynak olarak kullanabilirsiniz.

İlk Youtube İngilizce öğrenmek için kanalımız:

Videoları izlerken İngilizce alt yazı seçeneğini açmayı unutmayın!

1. BBC Learning English

İngilizce öğrenmek için oldukça başarılı bir kanal. Her gün İngilizce öğrenmek için video bulabileceğiniz sürekli güncellenen bir kanal. Bu kanalda BBC haberlerine kadar her şeyi bulabilirsiniz. Haftanın farklı günlerinde farklı çalışmalar sunmaktadır.

İngilizce Öğrenmek İçin En İyi 10 Youtube Kanalı Paylaşmaya Devam Ediyoruz.

2. Learn English with EnglishClass101.com

Ücretsiz İngilizce öğrenmek istiyorum diyorsanız oldukça faydalı olacağını düşündüğümüz bir kanal. İngilizce’ yi günlük konuşmada çok hızlı bir sürede geliştireceksiniz.

3. VOA Learning English

Bu sayfamızda Amerikan İngilizcesi öğrenmek isteyenler için faydalı olacağını düşünüyoruz.

4. Speak English With Tiffani

İngilizce‘ nizi geliştireceğinizi düşündüğümüz  bu kanalımızda her hafta güncellemekte. Takip etmenizde fayda var.

5. Cambridge English

Cambridge Assessment English’in resmi YouTube kanalından faydalanabilirsiniz.

http://https://youtu.be/5nGESyDgmdw

6. Oxford Online English

Her hafta ücretsiz videolar yayımlayan Oxford Online English, İngilizce gelişiminize yardımcı olacak.

7. EnglishLessons4U – Learn English with Ronnie! 

Ücretsiz İngilizce kursu için YouTube eşsiz bir zenginlik bizlere sunuyor. Bu kanaldan da İngilizce öğrenebilirsiniz.

8. British Council | LearnEnglish

British Council‘ in çocuklar, gençler, yetişkinler ve öğretmenler için İngilizce becerilerini geliştirmek amacıyla farklı YouTube kanalları vardır. Biz burada yetişkinler için İngilizce kanalını sizlerle paylaşıyoruz.

İngilizce Öğrenmek İçin En İyi 10 Youtube Kanalı Paylaşmaya Devam Ediyoruz.

9. mmmEnglish

İngilizce konuşmak için başarılı YouTube kanallarından biride MMM English‘ ın kanalı. Daydalı olacağınız düşünüyoruz.

İngilizce Öğrenmek İçin En İyi 10 Youtube Kanalı Paylaşmaya Devam Ediyoruz.

10. English Lessons with Adam – Learn English

Oldukça başarılı YouTube kanallarından birisi diyebilirim. Özellikle IELTS, SAT, TOEFL sınavlarına hazırlık yapanlar için faydalı olacağını düşünüyoruz.

İngilizce öğrenmek için ücretsiz online birçok YouTube kanalı mevcut. Sizlerle 10 tane kanalı paylaştık. Paylaşmaya da devam edeceğiz.

2 thoughts on “İngilizce Öğrenmek İçin En İyi 10 Youtube Kanalı”

  1. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine sizin İngilizce kurslarınızı tercih etmiştim. Bende buradan İngilizce öğrenmek isteyen arkadaşlara sizin kurslarınızı tavsiye ediyorum. Zamanı olmayan arkadaşlara özellikle 1-3 kişilik sınıflarınızı öneririm. 11 ayda 5 seviye İngilizce 6 seviyede de TOEFL kursu 🙂 Şaka değil dedikleri gibi TOEFL’ dan YDS karşılığı 50 puan alma garantisi veriyorlar. Ben geçtim. Diğer arkadaşıma takviye dersle başarmasını sağladılar.
    İlgi ve alakanız için çok teşekkürler.

  2. DGS hazırlanmadan önce hızlı okuma kurslarınıza katılmıştım. İsminiz değişmiş. Yeni isminizde çok güzel. Tüm arkadaşlara ciddi bir kurum olduğunuzu belirtmek isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir