Osmanlıca Kursu Ankara

Osmanlıca kursu ile üniversitelerin tarih, sosyal bilgiler, Türk dili ve edebiyatı ve ilahiyat bölümlerinde okuyan ve Osmanlıca’ yı öğrenmek isteyen herkes katılabilir.

Osmanlıca eğitimlerimiz online ve yüz yüze eğitimler şeklinde yapılmakta olup sınıflarımız maksimum 4 kişiden oluşur. Osmanlıca isterseniz birebir özel ders şeklinde de alabilirsiniz. Osmanlıca öğrenmek istiyorsanız bizi arayın!

Detaylı bilgi için sizi arayalım!

Detaylı bilgi için sizi arayalım!

Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi isterseniz sizi arayabiliriz. Detaylı bilgi için lütfen telefon numaranızı ya da e-posta adresinizi yazınız.

First
Soyadınız

Yüz Yüze Osmanlıca Kursu

Osmanlıca öğrenmek için maksimum kişiden oluşan Osmanlıca kurslarımıza katılın. Osmanlıca eğitimlerimiz 60 saatten oluşmaktadır. Osmanlıca derslerimiz alanlarında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.

Online Osmanlıca Kursu

Ankara dışından eğitimlerimize olan yoğun ilgiden dolayı Osmanlıca kursumuza online canlı ders şeklinde de katılabilirsiniz.

Osmanlıca Özel Ders

Osmanlıca öğrenmek ya da Osmanlıcanızı daha ileri düzeye taşımak istiyorsanız birebir Osmanlıca özel ders alabilirsiniz. Osmanlıca özel derslerimiz yüz yüze ya da online şekilde yapılmaktadır.