fbpx

TR-YÖS Kursları Ankara

Tr-yös kursları ankara

Bilişsel Akademi TR-YÖS kursları Ankara’ da yüz yüze eğitim, online TR-YÖS kursu,  YÖS danışmanlık, YÖS koçluk hakkında detaylı bilgi için ön kayıt formunu doldurunuz. 

Türkiye Yurt Dışından Öğrenci Kabul Sınavı (TR-YÖS) Hazırlık Kursları

Türkiye Yurt Dışından Öğrenci kabul sınavı (TR-YÖS) için hazırlık yapmak isteyen öğrencilere özel olarak tasarlanmış Bilişsel Akademi TR-YÖS Kursları, başarıya giden yolda sizin en güçlü destekçiniz olacak! İşte neden Ankara’ da Bilişsel Akademi TR-YÖS Kursları’ nı tercih etmelisiniz:

Uzman Eğitmen Kadrosu:

Bilişsel Akademi, 20 yılı aşkın tecrübesiyle Ankara’da eğitim vermeye devam ediyor. İbrahim Aksakal koordinatörlüğünde geniş bir kadroya sahibiz. Online YÖS eğitimleri ile Ankara dışından da katılım sağlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Dersler:

Birebir özel YÖS dersleri sayesinde hatalarınızı daha kolay fark edebilir ve bunlara yönelik çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Matematik, geometri ve IQ konularında eksiklerinizi gidermek için özel derslerimiz sizin yanınızda!

Ücretsiz Demo Dersi:

Hangi seviyede olduğunuzu öğrenmek için ücretsiz demo dersimize katılabilirsiniz. Sonrasında hızlı bir şekilde derslere odaklanmalı ve sınava devam etmelisiniz. TR-YÖS derslerimize yüz yüze ya da online katılın! YÖS öğretmenlerimizle tanışın. 

TR-YÖS Kursu Haftalık Ders Programı:

  • Matematik: 12 saat
  • Geometri: 5 saat
  • IQ:5 saat
  • Tekrar Dersleri ve Soru Çözümleri: 3 saat

TR-YÖS Danışmanlık Hizmeti:

Eğitim sistemimiz ve sunduğumuz ücretsiz YÖS danışmanlık hizmetini detaylarıyla öğrenin. Sizlere hayalinize ulaşma konusunda büyük bir destek sağlayacağız.

Esnek Zaman Seçenekleri:

Hafta içi ve hafta sonu grupları arasından size uygun olanı seçebilirsiniz. Online YÖS kursları da tercih edebilirsiniz.
YÖS sınavına hazırlanırken Bilişsel Akademi ile güvenli adımlar atın! Ücretsiz ön kayıt formunu doldurarak yerinizi ayırtın ve hayalinizdeki üniversiteye bir adım daha yaklaşın1

TR-YÖS Koçluk Sistemi:

TR-YÖS kurslarımıza katılan her öğrencimizin bir koçu olacak. Hedefleriniz ve hedeflerinize ulaşmada sizinle beraber yol yürüyecek. 

 

 

TR-YÖS sınavına hazırlanırken Bilişsel Akademi ile güvenli adımlar atın! Ücretsiz ön kayıt formunu doldurarak yerinizi ayırtın ve hayalinizdeki üniversiteye bir adım daha yaklaşın!

Ankara TR-YÖS kursları hakkında detayyı bilgi almak için bize WhatsApp’ ta da ulaşabilirsiniz. 

Layer 1