fbpx
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Kurumsal

Bilişsel Akademi Kurumsal

Hızlı okuma ve İngilizce kursları ile eğitimlerine başlayan Bilişsel Akademi 2011 yılından beri YÖS kursuSAT kursu ile tüm dünyaya adını duyuran uluslararası eğitim ve danışmanlık hizmeti veren bir kurumdur.

Her yıl farklı eğitimlerle Türk ve yabancı uyruklu öğrencilere hizmet veren kurumumuz yabancılar için Türkçe eğitimleri ile güzel dilimizin yaygınlaşması için çalışmaktadır.

bilissel-akademi-1

Bilişsel Akademi Akademik Sınavlara Hazırlık

İngilizce akademik dil sınavlarında da kendine has tekniklerle eğitim veren Akademi’ miz Türkiye vatandaşı öğrenciler dışında da İran, Azerbaycan, Filistin, Mısır, Somali, Türkmenistan, Kırgızistan, Arnavutluk, Bosna-Hersek, Yunanistan, Bulgaristan, Gürcistan, Rusya ve Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, İsveç, İsviçre, Avusturya’ daki soydaşlarımıza hizmet vermektedir.

IELTS, TOEFL, PTE, TOEIC gibi sınavlara hazırlık eğitimleri dışında bilişsel dil kuramından yola çıkarak oluşturulan Türklere yabancı dil eğitimi programıyla İngilizce dışında Almanca, Fransızca, Rusça,İtalyanca, Farsça, Arapça, İspanyolca, Çince ve Japonca kursları vermektedir.

Bilişsel Akademi Dil Kursları

Yabancı dil eğitimlerinde yetişkinler dışında çocuklar için İngilizce, Almanca, Rusça, İspanyolca, Japonca kursları ile çift dilli eğitim yapan Bilişsel Akademi dil kursları 3-14 yaş çocuk 14-18 yaş genç gruplara da eğitim vermektedir.