Matematik İlgili Sorunlarım Var

Duyduk duymadık demeyin! Matematik ile ilgili tüm sorunlarınızı çözüyoruz. Nasıl mı? Psikolojik danışmana kadar geniş bir kadroya sahip Bilişsel Akademi okul öncesinden başlayan eğitimlerine ilköğretim matematik, ortaokul matematik, lise matematik ve üniversite öğrencileri için matematik (ODTÜ, BİLKENT, HACETTEPE, ATLIM, ÇANKAYA, BAŞKENT üniversitelerinde okuyan tüm öğrenciler için Calcalus) her seviyede özel ders.

Okulda başarınızın artması için kendinize güvenin. Basitten zora giden eğitim modelimizle tüm seviyelerde Ankara’ da matematik özel ders verilir.

Matematiksel LKS

LKS hazırlanan öğrenciler biz sıradan matematik kursları gibi görmeyin. Tamamen size göre düzenlenen programlarla öğrenme hızınıza ve öğrenme modelinize göre eğitim almak istemez miydiniz?

Tüm müfredatı bitirip sınavda soru çözemeyen bir çok öğrenci var siz onlardan biri olmayın!

TYT Matematik – AYT Matematik

YKS hazırlanan tüm öğrenciler için birebir matematik destek programı ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Matematikte çok iyi olabilirsiniz. En kısa yollarla sonuçlara ulaşıp sınavda zaman kazanmak istemez misiniz.

Matematik koçluğu da diyeceğimiz sistemle sizi tanıyor, eksikliklerinizi belirliyor, öğrenme modelinize ve öğrenme hızınıza göre bir eğitim programı hazırlıyor ve matematikle ilgili tüm sorunlarımızı çözüyoruz.

İster TYT matematik  ister AYT matematik isterseniz ikisi birden eğitim planlamanızı hazırlayabiliriz.

DGS Matematik

Lisans eğitimine devam etmek isteyen öğrencilerimiz için matematik ve Türkçe ile ilgili çalışmalarına destek olmak amacıya kalabalık grup anlayışından ve tekrar et mantığıyla hızlıca geçiştirilen matematik derslerinden farklı olan bir programla en iyisini yapmaya hazır mısınız?

DGS birebir matematik dersleri ile zaman kaybetmeyin! DGS matematik özel ders programları tamamen sizin seviyenize uygun programlanır. Bir konu anlaşılmadan diğerine geçilmez.

ALES Matematik

Yüksek lisans eğitimi için matematik yetmezmiş gibi bir de sayısal mantık hatta sözel mantıkta sayısal yönünüze güvenmiyorsanız zor gelebilir. ALES matematik özel derslerimizle eksik yönleriniz ne ise zaman kaybetmeden onlar tamamlanır. Hiçbir şey bilmiyorum diyorsanız matematiğe sıfırdan başlarız. ALES birebir matematik dersleri için kurumumuzdan bilgi alabilirsiniz.

KPSS Matematik

KPSS matematik eğitimlerimize genellikle diğer alanları yapıp matematiği hiç yapamayan ya da matematikte belli konularda zorlanan arkadaşlarımız katılmakta.

Ankara matematik özel ders olarak size uygun eğitim programı ile en kısa sürede hedefinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

YÖS Matematik

İbrahim Aksakal koordinatörlüğünde YÖS Matematik ve YÖS IQ konularından birebir özel ders ile tüm eksikliklerinizi sınava kadar çok kısa sürede kapatın.

SAT Matematik

Matematik ile ilgili tüm sorunlarınızı çözmek için Ankara’ da en iyi matematik eğitim kadrosu ile çalışmaktayız. SAT için hazırlananlar için SAT matematik özel ders verilir. Dersler İngilizce anlatılır. Derslere alanlarında uzman yabancı uyruklu eğitmenler girer.

GRE Matematik

GRE sınavına hazırlananlar için GRE matematik özel ders verilir.

GMAT Matematik

GMAT sınavına girmeyi düşünüyorsunuz matematikten eksiklikleriniz çok. İngilizce matematik anlatacak birilerine ihtiyacınız var. Kurumumuzdan GMAT matematik özel ders alabilirsiniz.

Calculus Özel Ders

Ankara‘ da okuyan tüm üniversite öğrencileri için Calculus özel dersler ile eksikliklerinizi tamamlayın. En az 4 kişi gelirseniz grup eğitimleri de düzenlenir.

Geometri Özel Ders

Her seviyede her yaş grubununa geometri özel ders verilir.