Speaking Ağırlıklı İngilizce Kursu

İngilizce Kursları Ankara

Bilişsel Akademi Farkıyla

Çocukluğundan itibaren İngilizce eğitimi alan kursiyerler sınav odaklı İngilizce eğitimi almaktadır. Okullarda kalabalık sınıflarda aldığı İngilizce eğitimi yetersiz görüp sadece sınav odaklı kurslara yazılmakta ve özel dersler almaktadır. Aldıkları bu dersler sadece testleri çözmelerine ve sınav odaklı olmalarına neden olmaktadır. Konuşma ve duyduğunu anlama becerisi kazanamayan kursiyerin aldığı eğitim sadece sözde kalmaktadır.

Kursiyerlerin yaptığı en büyük yanlış da sadece önlerinde olan sınavlara odaklanmalarıdır. Halbuki İngilizce onlara yaşamları boyunca fayda sağlayacak bir dildir. Okul ve iş hayatlarında yurtdışı seyahatlerinde iletişim kurabilmek için ihtiyaçları olacaktır. Bilişsel akademi olarak kursiyerlerimize en etkili speaking ağırlıklı İngilizce kursu imkânı sağlamaktayız. Konuşarak ve dinlediğinizi anlayacak derece etkili öğretim sağlamaktayız.

Genel ingilizce

İngilizce Kursu Kızılay Çankaya

İngilizce Kursları ile Hep Yanınızdayız

Unutmayın ikinci bir dili konuşmadan asla öğrenemezseniz. Bol konuşma pratikleri yaparak İngilizce dilinizi geliştirirken kendinize olan özgüveninizi de kazanacaksınız. Konuşma becerilerine imkan vermeyen kurslara gitmeniz size hem para hem de zaman kaybettirecektir. Bu nedenle Bilişsel Akademi’ nin speaking ağırlıklı İngilizce kursu ile sizi konuşma alanında destekleyecektir.

İngilizce eğitim alırken en dikkat edilmesi gereken konularda sınıf mevcudu olmalıdır. Eğer dikkat probleminiz var ve kalabalık ortamlarda anlama oranız azalıyorsa 1- 3 kişilik sınıflarımızda size özel hazırlanmış konuşma ağırlıklı kurslarımıza katılabilir, İngilizcenizi üst seviyelere çıkartabilirsiniz. Dilerseniz de 10- 12 kişilik sınıflarımızda kendi akranlarınızla ders görerek İngilizcenizi ilerletebilirsiniz.

Bilişsel Akademi İngilizce Kurslarında Yepyeni İmkanlar

Kursa gidenlerin en büyük yakındıkları durumlardan biri de kurs dönüşü eve gidip pratik yapamamaktır. Evet, kursta birçok şey öğrendiniz. Ama pratik olmadan bu bilgiler zamanla unutulmaya mahkûm olacaktır. Bilişsel Akademi olarak sizi kurs sonrasında da yalnız bırakmıyoruz. Sosyal medya aracılığı ile günün her saati yanınızda olurken haftada en az bir defa sizi arayarak İngilizce olarak sohbet ediyoruz. Yani kurs sırasında olduğu gibi kurs bitiminde de İngilizce pratik yapmanızı sağlıyoruz. Bilişsel Akademi olarak speaking ağırlıklı İngilizce kursu ile sizi geleceğe hazırlıyoruz.

Kurs dediğiniz dört duvardan oluşmaktadır bilincini tamamen yıkarak sizlere yepyeni bir kurs anlayışı sunarak sadece sınıfta değil, dışarıda bir kahve içerken ya da alışveriş merkezinde dolaşırken doğal yaşamınızda İngilizce pratik yapmanızı sağlarız. İngilizce dilini yaşamınıza yayarak kalıcı öğrenmeyi sağlarız.

 

 

Posted in:

Bir Cevap Yazın