İngilizce Speaking Dersi
 İngilizce speaking kursu
İngilizce konuşma dersleri

Bilişsel Akademi İngilizce Speaking Kursları

Konuşma odaklı İngilizce kursu hakkında bilgi isteyen kursiyerlerimiz mutlaka bu yazıyı okusun. İngilizce artık herkesin hayatının içinde bir yeri olan dildir. Yani herkesin mutlaka İngilizceyi öğrenmesi ve konuşması gereken bir dönem vardır. Konuşma odakli İngilizce kursu için kurumumuzun takip ettiği kurs programı ve ders içerikleri çok başarılı ve kaliteli kalıcı sonuçlar vermektedir.

Kısa sürede bu konuda çok ilerlemek istiyorsanız mutlaka bu iş için hedeflerinizi oluşturmanız ve çok isteyerek işin başına geçmeniz gerekir. Kurum olarak her zaman sizin yanınızda olmak ve size destek olmak bize mutluluk verir.

İngilizceyi Hayatınızda Tutmak İçin Doğru Adres

  • İngilizce öğrenmek sadece çok çalışılarak yapılabilecek ya da başarı sağlanabilecek bir süreç değildir. İngilizceyi günlük yaşamınıza ne kadar adapte edebilirseniz başarıyı ve dilin kalıcı olmasını o kadar güzel sağlamış olursunuz.
  • Ders saatlerinizi danışmanlarımızla belirleyebilir size uygun saat dilimlerinde kurs talep edebilirsiniz.
  • Kurumumuzda kurslarda öğrenci sayısı çok az sayıda gruplanır dolayısıyla birebir özel ders kıvamında konuşma odakli ingilizce kursu için iddialıyız. Bu kurs sonrasında kursu alan kişilerin ingilizceyi çok rahatlıkla konuşabileceğini ve bunun kalıcı olacağını biliyoruz.

İngilizce Odaklı Konuşma Kursu

Sizde kısa sürede kalıcı şekilde İngilizce öğrenmek günlük yaşamda konuşmak ve bu konuda ilerlemek istiyorsanız kurumumuzu hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. İngilizce konuşuyorum demek için kurumumuzun takip ettiği ders içeriği ve öğretme metotları hakkında bilgi alabilir ve kurumumuza ziyaretde bulunabilirsiniz.  İngilizce speaking kursu için iddialıyız ve sizleri kurumumuzda görmekten mutluluk duyarız.

İngilizce konuşuyorum demek için öncelikle İngilizceyi gerçekten öğrenmek istemek ve bu konuda hedefler belirlemek gerekir. Belirlenen hedeflere sizleri ulaştıracak olan bu konuda tecrübeleri ile kurumumuz yanınızdadır.

Ekibimizde bu işi yapan alanında uzman hocalarımız ve danışmanlarımız vardır. Oluşturulan ders içeriği ve kullanılan metotlar kurumumuza özeldir. Kısa zamanda konuşma odaklı ingilizceyi öğrenip kursumuzdan mutlu ayrılan bir çok öğrencimiz vardır.

Dil öğrenmek sürecinde önemli olan doğru rehber ve iyi yol arkadaşı olacak bir ekip ve kuruma rastlamak önemlidir.Çünkü süreç tek başına yönetilemeyecek kadar karmaşık haldedir. Bu süreçte doğru rehberlikle sizlere başarı vaadediyoruz.

1 thought on “Konuşma Odaklı İngilizce Kursu”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir