Çocuklar için hızlı okuma kursu

Disleksi ve Okuma Becerisi

Disleksi eğitimi Ankara

Özel öğrenme becerilerinde yaşadıkları sıkıntılar sebebiyle okuma oranları düşük olan dislektik kişiler, bu problemin üstesinden gelebilmektedir. Herhangi bir sorun olmadığı halde yaşamış oldukları okuma güçlüğü onları umutsuzluğa itse de disleksi hızlı okuma kursu ile bu problemi kursumuzun sağlam eğitmen kadrosu yardımıyla çözebilmekte ve kaybettiği özgüvenini tekrar kazanabilmektedir.

Dislektik kişilerde görülen okuma güçlüğü aşılması imkansız olan bir problem gibi gelir kendilerine. Çünkü yaşadıkları güçlük yardım almaksızın çözülebilecek bir problem olmamaktadır. Kişiye profesyonellerin yardımı ve verilen interaktif eğitimler onu bu güçlüğün elinden kurtaracak ve ayakları yere daha sağlam basan kişiler yapacaktır.

Hızlı Okuma Kursumuz

Özel öğrenme bozukluğu yaşayan kişiler okuma, yazma ve anlamada da çeşitli sorunlar yaşarlar. Yaşadıkları bu sorun bireysel olarak çözülebilen bir problem olmaktan çok ötededir. Dislektik kişiler Bilişsel Akademi kursumuzun açmış olduğu disleksi hızlı okuma kursu ile kişinin elinden tutup okuma becerisini kazandırmayı kendine görev edinmiştir.

Hızlı okuma kursu ile okumanın çeşitli yöntem ve taktikleri kişiye kazandırılıp bir takım belirli plan ve program dahilinde bu problemin üstesinden gelmeyi öğretmektedir. Hızlı okuma becerisi kazanmış olan kursiyer artık çok daha rahat çok daha süratli bir şekilde okumaya başlamış olacaktır. Kursumuz dislektik kişinin kendisine olan saygı ve güvenin tekrar kazanmasına yardımcı olacaktır.

Bu zamana kadar yaşadığı öğrenme bozukluğu sebebiyle suçlanmış ya da başarısızlığa uğramış kişiler, disleksi hızlı okuma kursu ile yeni başarılara imza atacaktır. Kursumuz son derece kaliteli eğitmen kadrosu ve kursiyerine sağladığı rahat ve interaktif öğrenme ortamı ile disleksiye modern bir çözüm sunmaktadır.

Kimler Yararlanabilir?

Özel öğrenme bozukluğu olan ya da olmayan herkes hızlı okuma kursumuzdan faydalanabilmektir. Bugüne kadar yaşamış olduğu okuma, yazma ve anlama bozukluğu problemiye tek başına mücadele etmiş ancak artık profesyonel bir desteğe ihtiyacı olduğunun farkına varan dislektik kişiler, kursumuzun el vermek için sizleri beklediğini bilmelisiniz.

 

Her açıdan tam donanımlı eğitmenlerimiz, ve alacağınız kaliteli eğitimin neticesinde disleksi hızlı okuma kursu ile geleceğe daha güvenle bakabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir