Çocuklar İçin İngilizce Kursu Ankara’ da Kaç Yaşta Başlar?

Çocuklar İçin İngilizce

İNGİLİZCE ÖĞRENİYORUM

Çocuklar İngilizceye kaç yaşında başlamalı? Küçük yaştaki çocuklara yabancı bir dili öğretebilmek ve anadili gibi konuşmasını sağlamak günümüzde oldukça önemli bir yere sahip olmaktadır. 3 yaş ve üstü çocukların yabancı dil öğrenebilmesi için algıları oldukça açıktır. Çocukların bu yaşlarda kişisel gelişimleri için ve aynı zamanda ilerde daha profesyonel İngilizce konuşabilmek için bu eğitime küçük yaşta başlamalıdırlar.  Çocuklar için İngilizce kursu Ankara ilinde Bilişsel Akademi olarak hizmetinizdeyiz. 3 yaş İngilizce kursu grubu için oluşturduğumuz gruplarda çocuklar hem eğlenceli zaman geçirecek hem de ikinci bir dil öğreneceklerdir. Çocukların ikinci bir dil öğrenebilmeleri için doğru yöntem ve metotların kullanılması çok önemlidir. Aksi halde bu durum hem zorlaşabilmekte hem de çocuklar için eğlenceli olmaktan çıkmaktadır.

3 YAŞ İNGİLİZCE KURSU

BEBEKLER İÇİN İNGİLİZCEKüçük yaştaki çocuklara ikinci bir dil öğretilebilmesi için kullanılan metotların doğru olması önemlidir. Ayrıca kullanılan materyaller çocuğun yaşına uygun olmalıdır. Materyallerle ders anlatılması İngilizceyi sevdirmek ve öğretebilmek açısından önemlidir. Ebeveynler bu konuda Çocuklar için İngilizce kursu Ankara ilinde yabancı dil eğitimi hizmeti veren biz Bilişsel Akademi’ ye güvenebilirler. Özellikle de 3 yaş grubu çocuklar için ileride kişisel gelişimlerine oldukça katkıda bulunacak olan ikinci dil eğitimi günümüzde oldukça önemli bir yerdedir. 3 yaş İngilizce kursu eğitimlerimiz için çocukların psikolojisini anlayabilen ve onların yaşına uygun yöntemler ile eğitim veren öğretmenlerimiz, yabancı dilde yaptıkları pek çok etkinlik ile çocukların eğlenerek öğrenmesini sağlamaktadır.

ÇOCUĞUM YABANCI DİL ÖĞRENEBİLİR Mİ?

Genellikle ebeveynler küçük yaştaki çocuklarının yabancı dil öğrenebilmeleri konusunda endişeli olmaktadırlar. Çocuklarına dil eğitimi aldırmak isteyen aileler bu konuda Bilişsel Akademi olarak bizi ziyaret ederek tüm yaş grupları ile ilgili kurslar hakkında bilgi alabilirler. Bebeğime İngilizce öğretmek istiyorum diye düşünerek bunun mümkün olup olmadığını merak eden ebeveynler bizi ziyaret ettiklerinde kurlarımız ve eğitimlerimiz hakkında bilgi edindiklerinde bu endişelerini Bilişsel Akademi olarak gidermekteyiz. Bilişsel Akademi’ nin işinde uzman öğretmen kadrosuna emanet edilen çocuklara eğitmenlerimiz İngilizceyi sevdirerek, dil öğrenmeyi eğlenceli bir hale getirmekte ve günlük aktiviteleri yaparken sürekli yabancı dili kullanarak daha kalıcı olmasını sağlamaktadırlar. Bebeğime İngilizce öğretmek istiyorum diye bizlere başvuran tüm aileler şimdiye kadar verdiğimiz ikinci dil eğitimlerimizden oldukça memnun kalmışlardır. İngilizce dil eğitimi kurslarında oyunlar, tiyatrolar, yapılan etkinlikler, öğrenilen şarkılar da dil eğitimi için oldukça önemli olması açısından öğrenilenlerin pekiştirilmesinde oldukça yararlıdır.

Posted in:

Bir Cevap Yazın