Akademik eğitimlerde İngilizce’nin önemi açıktır. Her alanda İngilizce bilmek ve kullanır durumda olmak gerekiyor artık. İngilizce seviyesini belirleyen ulusal ve uluslararası pek çok sınav bulunmakta olup bunlardan bir tanesi de Cambridge sınavıdır. Bu sınav uluslar arası geçerliliği olan önemli bir sınavdır. Bu sınavla belgelendirilen İngilizce seviyesi, yalnızca ülkemizde değil, yurt dışında da işe yaramaktadır.

Ülke içinde ve dışında kabul görecek bir İngilizce isteyen katılımcılarımız bu sınava hazırlamak ve onları hedeflerine ulaştırmak bağlamında pek çok hizmet veriyoruz. Kültürel, sosyal, ekonomik ve daha birçok alana girmek üzere geleceklerini etkileyerek bu maratonda katılımcılarımızı yalnız bırakmayarak en doğru ders metotlarıyla yardımlarına koşuyoruz. İngilizce seviyelerini geliştirirken rehberlik hizmetlerimiz ile ilerleyecekleri yolu netleştirmeleri için çabalıyoruz.

Cambridge Sınavlarına Hazırlık Kursu Başarılı Olmak

Uluslararası alanda da kabul görmesi ve İngilizce için yetkinliğin bir göstergesi haline gelmesi dolayısıyla Cambridge sınavını geçmek pek çok insanın isteğidir. İsteyen herkes bu sınavlara girebilir ancak iyi bir hazırlık döneminden geçmiş olmak şarttır. Cambridge sınavlarına hazırlık kursları bu bağlamda değerlendirilmelidir. Burada verilen eğitimle birlikte katılımcı sınava kendine tam bir güven içerisinde girecek ve alabileceği en iyi notu alacaktır.

Kursların bir diğer getirisi de yapılan denemeler ve etkinliklerle pratik imkanı vermesidir. Katılımcılar sınav metotlarını öğrenerek İngilizce seviyesini ilerletme çalışmalarına ağırlık vermektedir. Kursumuz bünyesinde TOEFL, PAE, İELTS, PTE gibi sınavlara hazırlanmak da mümkündür. Yerli ve yabancı eğitmenler katılımcılarımıza ihtiyaç duydukları her konuda yardımcı olmaktadır.

CAMBRİDGE Sınavlarına Hazırlık kursunda Gruplar ve Eğitimler

En doğru tekniklerle İngilizce seviyesini geliştiren kişiler Cambridge Assessment English sınavları ile belgelendirerek istedikleri alanda kullanma imkanına kavuşurlar. Globalleşen dünyanın gereğini yerine getirerek iyi seviye İngilizce bilmek ve bunu belgelemek önemli bir avantaj olmaktadır. Kursumuzda yetişkin ve çocuk grupları bulunmaktadır. Her grubun öğrenme farklılıkları göz önüne alınarak eğitim verilir.

Kurs süreleri ise standart değildir. Kalıcı öğrenmeyi prensip haline getiren kurumumuz, grubun ya da birebir eğitim alan kişinin eğitimine ve katılımcının yeterliliğine göre süreleri revize etmektedir. Kurs bitiminde her katılımcı ne kadar gelişim gösterdiğini fark edecektir.

Bilişsel Akademi, İngilizce kursları ile eğitimlerdeki başarınız uluslararası sınavlarla sertifikalandırılacaktır. Cambridge sınavlarına hazırlık kursu ile uluslar arası geçerli dil sertifikalarına sahip olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir