Türk ve Yabancı Uyruklular İçin Eğitimlerimiz

Bilişsel Akademi uzun yıllardır yabancı uyruklu öğrencilerin Türkiye’ de üniversite ve yükseklisans eğitimi yaplamaları için eğitimler verir. YÖS eğitimleri dışında yabancı uyruklu öğrenciler için verdiğimiz eğitimler:

Çifte Vatandaşlar ve Yabancı Uyruklular Hangi Eğitimlere Katılırlar?

Yukarıda bellirtiğimiz eğitimlere Türkiye’ de yaşayan Türk soylu olan çiftte vatandaşlar ile yabancı uyruklu kişiler katılabilir. Eğitimlerimizde Türkiye ve yurt dışında üniversite eğitimi (lisans) ya da yüksek lisans eğitimlerine devam etmek isteyen öğrenciler katılır.

Türk Vatandaşları Yurt Dışında Eğitim Almak İçin Hangi Eğitimlere Katılır?

Türk vatandaşları SAT, IELTS, TOEFL, GRE, GMAT eğitimleri ile yurt dışında eğitim hayatlarına devam edebilir. SAT eğitimleri ile lisans, GRE, GMAT eğitimleri ile de yüksek lisans yapabilirler.

YÖS Başarımız

YÖS’ te 20 yılı aşan bir süredir çalışmaktayız. Biz öğretmenlerin sevinci öğrencilerin başarısıdır. YÖS’ te başarı için iyi bir eğitim kadrosuna, çalışma ortamına, ders materyallerine ihtiyacınız var. Bunların hepsine sahip olan kurumuzun iyi bir rehberlik, ders planlaması ve motivasyon çalışmaları ile öğrencileriyle başarıyı elde ediyor.

YÖS kursları içerisinde yıllardır, en iyi reklamın öğrenci olduğunu düşünüyoruz. Bundan dolayıda bugün kardeşlerini, yeğenlerini, arkadaş ve dostlarını YÖS’ e hazırladığımız öğrencilerle devam ediyoruz.

Bir kurum öğrencisiyle devam ediyorsa başarıyı zaten yakalamıştır.

Online Yös Kurslarımız Var Mı?

Online eğitimlerimiz Covid 19 virüs önlemleri gereğince başlamış. Gelen taleplerin yoğunluğundan dolayı bundan sonra da devam edecektir. YÖS uzaktan eğitimlerimiz İbrahim Aksakal koordinatörlüğünde yapılmakta olup canlı dersler şeklindedir.

Arapça, Farsça, İngilizce ve Rusça YÖS eğitim isteyenlere yeterli sayı olması koşuluyla istedikleri dilde eğitim verilmektedir.

Online YÖS kurslarımız hakkında bilgi almak için bizi arayın.

+90 0312 433 82 00 +90 312 432 15 14

YÖS Eğitimlerimizde Tüm Kursiyerlerimize

  • Ücretsiz rehberlik
  • Kariyer planlanması
  • Ücretsiz aktiviteler
  • Görsel materyallerde eğlenceli dersler
  • Sadece kurs içerisinde değil, kurs dışında da eğitim görme olanağı
  • Konaklama

Bu seçenekler ile birlikte adeta bir kamp programına sizleri alıyoruz. Yabancı öğrenciler olarak ülkemize ilk defa gelmişseniz her türlü konuda sizlere yardımcı oluyoruz. Sınav konuları olan matematik, geometri ve IQ konuları ile birlikte harika bir eğitim süreci geçirecek, geleceğinize başarılı adımlar atma fırsatı elde edeceksiniz.

Eğitim hizmetlerimiz sayesinde YÖS sınavından verim alınacak bir başarı yakalamış olacaksınız.

Bilişsel Akademi YÖS Eğitimleri

Bilişsel Akademi‘ den  YÖS eğitimleri dışında SAT, GRE, GMAT, ALES kursları hakkında da bilgi almadan hiçbir kuruma kayıt yaptırmayınız. Sizleri kahve içmeye ve YÖS-SAT eğitim kadromuzla tanışmaya kurumumuza bekliyoruz.

2 thoughts on “Bilişsel Akademi Yös Kursları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.