YÖS Dershaneleri Fiyatları

YÖS Kursu Ücretleri

YÖS Kursu Fiyatları

YÖS Kursu Öğrencileri

YÖS dershanelerinin fiyatları çok mu pahalı? 

Bilişsel Akademi uzun yıllardır Ankara‘ da YÖS eğitimleri veren bir kurumdur. İran başta olmak üzere Azerbaycan, Türkmenistan, Kırgızistan, Özbekistan, Çin Uygur Bölgesi, Rusya, Gürcistan, Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, Avusturya, Bulgaristan, Arnavutluk gibi ülkelerdeki YÖS ve SAT eğitimleri veren kurumlara danışmanlık yapmış ya da ordan gelen öğrencilere Türkiye’ de eğitimler vermiştir. Ayrıca bu ülkelerden gelen ve bizden danışmanlık alan kurumların öğretmenleri de Bilişsel Akademi Ankara şubesinde yetiştirilmiştir.

2010 yılına kadar YÖK tarafından hazırlanan Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı günümüzde artık üniversiteler tarafından yapılmaktadır. YÖK tarafından yapıldığında tek olan sınav şimdilerde çok sayılarda yapılmaktadır. YÖS kursu eğitimi alan öğrenci hangi üniversitede okumak istiyorsa o üniversitenin yaptığı YÖS sınavına girmelidir. Bazı üniversiteler kendileri sınav yapmayıp İstanbul üniversitesi gibi belli üniversitelerin yaptığı sınavı dikkate alarak öğrenci alımı gerçekleştirmektedir. YÖS kursu Ankara öğrencilerini tercih ettikleri üniversitelerin sınavına hazırlamaktadır. Dersler bakımından yapılan sınavlarda çok farklılık olmasa da sınav tarihleri ve sınav sorusu sayılarında farklılık söz konusu olmaktadır. Öğrencilerimizin birden fazla sınava girecek olması YÖS kursu fiyatları üzerinde bir değişiklik meydana getirmemektedir.

YÖS ve Ülkeler

Başkentimiz Ankara YÖS kursu bakımından en zengin şehirlerden biridir. Bunun sebebi yabancı uyruklu öğrencilerin başkent olduğundan dolayı öncelikli olarak Ankara’yı tercih etmelerinden kaynaklanmaktadır. Başkentte yaşayıp YÖS kursuna gitmek isteyen öğrencilerin alternatifi çok fazladır. YÖS kursu Ankara için kursumuz lider konumdadır. Yüzde yüz başarı skalasını yakalamış olan kursumuz deneyimli eğitim kadrosuyla, kaliteli dokümanları ile eğitimine devam etmektedir. Yabancı öğrencilerin en büyük ihtiyaçları danışmanlıktır. Farklı bir ülkede yaşamanın verdiği hissiyatla sınava girmek ve kazanmak için psikolojik desteğin önemi büyüktür. Ankara’nın en kaliteli YÖS eğitimini veren kursumuzun ücretleri diğer YÖS dershaneleri fiyatları ile aynıdır. Amacımız eğitim olup maddiyat bizim için ikinci planda kalmaktadır. Bugüne kadar kursumuzdan, Türkmenistan, Azerbaycan, Iran, Afganistan, Kırgızistan, Tacikistan, Suriye, Almanya, Bulgaristan, Malavi, Misir, Tunus, Kenya ve Tanzanya gibi Afrika ülkelerinden öğrencilere üniversite kazanıp yerleştiler.

YÖS Kursunun Önemi

Farklı eğitim sisteminde eğitim gördükten sonra yabancı ülkede sınava girmek öğrenciler için oldukça zordur. Kursumuzu diğer kurslardan ayıran özellikler;

  • Bizler öğrencilerimizin bu zorlukları aşabilmesi için buradayız. YÖS kursu eğitimlerimizi öğrenci psikolojilerini dikkate alarak yapmaktayız.
  • Öğrencilerimizin öğrenmesi için farklı teknikler ve metotlar kullanarak onları hedeflerine ulaştırmak için çalışmaktayız. YÖS kursu Ankara içinde öğrencilerin sınavı başarması için her türlü tekniği kullanan nadir kurslardan biri olmaktan gurur duymaktayız.
  • 12 veya 14 kişilik ferah sınıflarda eğitim vermekteyiz. Öğrencilerimizin eksiklerini öğrenip telafi yapabilmek için belli aralıklarla deneme yapmaktayız.
  • Yıl içerisindeki programımızı eğitim yılı başındaki yeniliklere göre planlamaktayız. YÖS kursu Ankara fiyatları gibi ekstralarda buna göre değerlendirilmektedir.
Posted in:

Bir Cevap Yazın