en iyi ingilizce kursu

Yenimahalle’ de İngilizce Eğitimi

Yenimahalle İngilizce kursları hakkında biraz bilgi sahibi olmak ister misiniz. İngilizce öğrenmek istiyorsunuz. Herkes gibi sizde bilgisayarın başına geçtiniz İngilizce Kursu Yenimahalle Ankara yazdınız. Sıra sonuçları incelemede. Zaten çıkan kursları yolda gelir giderken görmüştünüz. Belki birkaç tanesi sizin isimin ilk defa duyduğunuz bir yabancı dil kursu… Çoğu hakkında aslında bilginiz var. Ama istediğiniz şey biraz farklı. İyi bir İngilizce kursu olmalı gideceğiniz  yer çok hızlı bir şekilde İngilizce konuşmalısınız. Haklısınız.

Dikkat ederseniz yaptığınız araştırmada bazı İngilizce kursları Yenimahalle bölgesinde olmasına rağmen sizlere çok uzak. Batıkent’ te oturuyorsunuz hadi diyelim Demetevler‘ e geldiniz, Şentepe‘ ye gitmek zor olacak.

İngilizce öğreniyorum

Hepinizin kolaylıkla ulaşacağı bir yerde Bilişsel Akademi Yabancı Dil Kursları‘ ndan yani kendimizden biraz bahsedeceğiz. 2011’den beri butik tarzda İngilizce eğitimi veren kurumumuz Ankara‘ nın en uygun ücretlerle dil eğitimi veren kurumudur.

İngilizce Eğitimlerimiz

Çocuklar için İngilizce, ilkokul İngilizce kursu, 3 yaştan başlayan okul öncesi çocuk İngilizce kursları dışında yetişkinlere yönelik genel İngilizce, İş İngilizcesi, speaking dersleri, İngilizce özel dersler dışında akademik dil sınavlarına hazırlık kursları TOEFL, IELTS, PAE, TOEIC, PET, FCE, PTE vardır.

Ankara, Yenimahalle’ de ikamet eden mavi kart sahibi kişilerle yabancı uyruklu öğrenciler için Türkçe dersi (TÖMER), YÖS kursu ve SAT kursu ile de hizmet vermekteyiz.

İngilizce ve dil eğitimleri dışında hızlı okuma eğitimleri de kurumumuzda verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir