fbpx

Birebir Fransızca Kursu

Birebir Fransızca kursumuz esnek planlama ile istediğiniz zaman aralığında online ya da yüz yüze bire eğitimdir. Fransızca eğitimizde özel ders şeklinde olduğu için dört beceri gelişimi çok hızlı olur. Seninde zamanın ve paran kıymetli ise Fransızca birebir eğitim alabilirsin. Ön Kayıt Grup şeklinde yapılan kurslardan sıkıldınız mı? Sizlere göre sınıflar çok mu kalabalık? Birebir Fransızca […]

Birebir Fransızca kursumuz esnek planlama ile istediğiniz zaman aralığında online ya da yüz yüze bire eğitimdir. Fransızca eğitimizde özel ders şeklinde olduğu için dört beceri gelişimi çok hızlı olur. Seninde zamanın ve paran kıymetli ise Fransızca birebir eğitim alabilirsin.

Grup şeklinde yapılan kurslardan sıkıldınız mı? Sizlere göre sınıflar çok mu kalabalık? Birebir Fransızca kursumuzu kesinlikle denemelisiniz.  Birebir Fransızca kursumuz ile Fransızca öğrenmek artık çok daha basit. Ana dili Fransızca olan öğretmenlerimizden alacağınız birebir Fransızca kursları ile akıcı bir şekilde Fransızca konuşabilirsiniz. Hemen aşağıdaki formu doldurarak bizlerden ücretsiz bir şekilde demo Fransızca kursu alabilirsiniz. Ücretsiz Fransızca dersi sonrası dilersen kursumuzu satın alıp bizlerden birebir Fransızca kursu (özel Fransızca kursu) alabilirsin.

Neden Biz?

 • Birebir eğitimler
 • Ücretsiz Fransızca konuşma dersleri
 • Fransızca dil sınavlarına hazırlık
 • Ana dili Fransızca olan yabancı öğretmenler
 • Esnek olanlama hibrit eğitim (online & yüz yüze) 
 • Fransızca kursu boyunca her güne özel evde çalışma planları.

Birebir Fransızca kursları hakkında sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

Hızlandırılmış fransızca kursu

Fransızca Özel Ders Ankara

Bir şey öğrenmenin birçok yolu vardır. Bu birçok yoldan en verimli olanlarından bir tanesi kurs almaktır. Bilişsel Akademi olarak siz değerleri kursiyerlerimize birçok kurs imkanı sunuyoruz. Bunlardan bir tanesi de sizin isteğine göre online Fransızca kursu veya yüz yüze birebir Fransızca kursumuzdur.

Fransızca Özel Ders

Fransızca Konuşma Kursu Ankara

Online Birebir Fransızca Kursu

Yaşadığımız bu teknoloji çağında teknolojinin nimetlerinden faydalanmamak olmaz değil mi? Sağlam alt yapımızla birlikte Ankara dışında ikamet eden veyahut Ankara’da bulunmasına rağmen işlerinden dolayı kurumumuza vakit bulamayan kursiyerlerimiz için online Fransızca kursumuz sizlerle. Sizlerde yüz yüze eğitim kalitesinde online derslerimizden faydalanabilirsiniz.

Birebir Yüz Yüze Fransızca Kursu

Ankara’da ikamet eden ve Ankara’da yüz yüze Fransızca dersi almak isteyen herkesi kurumumuza bekliyoruz. Dilerseniz özel ders şeklinde dilerseniz de grup şeklinde Fransızca derslerimizden faydalanabilirsiniz. Özel Fransızca kurslarımızda öğretmeninizi kendiniz seçerseniz ve istediğiniz seviyeye gelene kadar o öğretmenle devam edersiniz. Aynı zamanda eğer dilerseniz istediğiniz arkadaşınız veya arkadaşlarınız ile de ortak şeklinde özel Fransızca eğitimi alabilirsiniz.

Online Fransızca Kursu

Birebir Fransızca Kursunun Faydaları

Öncelikle birebir veya grup şeklinde olsun bizlerden hangi birebir Fransızca kursunu alırsanız alın sizlere çok fazla faydası olacağının garantisini verebiliriz. Fakat durum özel Fransızca dersi olursa tabi ki grup kurslarına göre daha fazla avantajı olabiliyor. Bunlar;

 • Ders almak istediğiniz öğretmeni kendinizi seçiyorsunuz.
 • Dersin hangi gün ne zaman olacağına siz karar veriyorsunuz.
 • Eğer isterseniz sizinle birlikte 2 arkadaşınız bu eğitime katılabiliyor.

Bunların dışında ise birebir birebir Fransızca kursumuzda genel Fransızca konuları dışında Fransızca öğrenmenizin amacı doğrultusunda belirli bir alana yönelik bizlerden ders alabiliyorsunuz. Bunlar;

 • Fransızca konuşma pratiği,
 • Fransızca çeviri,
 • Mesleki Fransızca,
 • Hukuki Fransızca,
 • Moda ve turizm Fransızcası,
 • Çocuklar ve gençler için  okula destek 
 • DELF-DALF sınavlarına hazırlık
 • TCF-TEF sınavlarına hazırlık 

Fransızca özel derslerimiz eğer ki online olarak Fransızca dersimizi alıyorsanız Zoom üzerinden sorunsuz bir şekilde işlenmektedir. Ders programınızı tamamen sizin istediğiniz gün ve saate göre ayarlanır ve istediğiniz seviyeden başlanarak ders verilir. Bunun dışında Fransızca öğrenme amacınıza göre istediğiniz Fransızca eğitimini seçip birebir öğretmeninizle birlikte kısa sürede istediğiniz amaca ve başarıya ulaşabilirsiniz. Burada sizi başarıya ulaştıracak bir diğer etken ise ders hocanızı kendinizi seçecek olmanızdır. Dersi hangi öğretmenden almak istiyorsanız bizlere belirtirsiniz bizlerde derslerinizi istediğiniz öğretmen dahilinde hazırlayıp sizlere sunarız.

Ankara-Bilissel-Egitim-Kurs-Merkezi

Fransızca Özel Ders Fiyatları

Fransızca özel ders ücretleri tamamen sizin alacağınız ders saatine göre değişkenlik gösterir. Bu yüzden alacağınız özel Fransızca eğitiminin detayları sizlerden alınan bilgiler dahilinde fiyatlandırılır. Özel Fransızca kursu fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlk yorum ekleyen siz olun.

Yorum bırakmak için lütfen giriş yapın