Sincanlılara Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Çocuklar İçin İngilizce

Sincan Çocuklar İçin İngilizce Kursu Kadrosu

Yabancı dil eğitimi, formasyonu bulunan deneyimli eğitimciler tarafından yapılmalıdır. İngilizce temelinin sağlam atılması üzerine yeni öğrenilenlerin eklenmesi açısından önemlidir. Sincan Çocuklar için İngilizce kursu, evlatlarımızın dil eğitim temellerini sağlam atacak kadromuz tarafından yapılmaktadır. Kadromuzda görevli olan öğretmenlerimizin hepsi yıllarca çocuklara eğitim vermiş deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Çocuklar için İngilizce  eğitmenlerimiz pedagojik formasyonla seviyelerine uygun eğitim verdiği için öğrencilerimizin dil öğretimi kalıcı olarak gerçekleşmiş oluyor. Doğru teknik ve yöntemler kullanılmadığında çocuklar dil eğitiminden uzaklaşmaktadır. Çocukken yaşanan uzaklaşma ileri yaşlarındaki İngilizce öğrenimini olumsuz olarak etkilemektedir. Çocuklar için İngilizce eğitimlerimiz, çocuklara yük olmadan, severek, isteyerek dil öğrenimi yapabilmek için modern teknikler ve cihazlar kullanmaktadır.

Hafta içi Video Eğitimleri

Anaokulundan beri İngilizce dilini öğretmek için okullarda her yıl dersler verilmektedir. Her yıl ders almasına rağmen okul bittiğinde çoğumuz dil öğrenimini bir kenara bırakırız. Doğal olarak İngilizceyi her yıl belli bir seviyeye kadar öğrenip, yazın unutmaktayız.  Ankara Çocuklar için İngilizce kursu, öğrenilen yabancı dilin unutulmaması için çeşitli faaliyetlerde bulunmaktadır. Çocuklarımıza verdiğimiz derslerimiz hafta sonu yapılmaktadır. Sincan Çocuklar için İngilizce kursu, hafta içi öğrencilerini boş bırakmamaktadır. Eğitmenlerimiz çocuklarımıza hafta için bazı aktiviteler göndermektedir. Şarkı, film, market alışverişi, native speaker konuşmalarından kesitlerin bulunduğu videoları paylaşan Çocuklar için İngilizce eğitmenleri çocuklarımızın öğrendiklerini unutmadan bir sonraki derse gelmeleri sağlanmaktadır. Böylece arada kopukluk olmadan eğitimimize devam etmekteyiz.

Çocuklar Çift Dili Eğitimini Başarabilir Mi?

Kursumuzu ziyaretlerinde anne babalardan en çok duyduğumuz, Çocuklarımız çift dili eğitimini yapabilir, başarabilir mi? cümlesidir. Çocuklarımız aslında bizim fark ettiğimizden daha büyük yeteneklere sahiptirler. Çocuklara yönelik  İngilizce eğitimlerinde bizler, çocukların hazine hükmünde olan yetenekleri çıkarmaya talibiz. Verdiğimiz çift dal eğitimle çocuklarımızın ne kadar muhteşem yetenekleri olduğunu anne babalara göstermekteyiz. Sincan çocuklar için İngilizce kursu çift dil seçenekleri şöyledir:

  • Englısh Gate: 3 ile 6 yaş grubunda İngilizcenin yanında Almanca dil eğitimi verilir.
  • Kıd Gate: 7 ile 14 yaş grubunda İngilizcenin yanındaki ikinci dil için öğrencilerimizden Almanca veya Rusçadan birini tercih etmesi istenir.
  • Teen Gate: 15 ile 18 yaş grubunda Almanca, Rusça, İspanyolca, Japonca, Fransızca dillerinden birini seçmesi istenir. Bilişsel Akademi çocuk İngilizce kursları;  İngilizcenin yanında öğrencimizin tercih ettiği ders verilir.

 

 

Posted in:

Bir Cevap Yazın