çocuklar için ingilizce kursu ankara

Pursaklar Çocuklar İçin İngilizce 

Ankara Pursaklar çocuklar için İngilizce kursu yazımızda hem bu ilçemizdeki kursları hem de buradan kursumuza gelen kursiyerlerimizin bizi tercih nedenlerini anlatacağız. Günümüzde İngilizce öğrenmenin değeri çok iyi bir şekilde öğrenilmiştir. Yetişkinler için yapılan İngilizce kursları artık çocuklar için İngilizce eğitimleri vermeye başlamıştır. Çocuk İngilizce eğitimleri veren çok sayıda kurs bulunmaktadır. Kurslar arasında tercih yaparken çocuklarımızın iyi bir eğitim alması için kaliteliye önem vermeliyiz. Ankara‘ da çocuklar için İngilizce kursu arayan velilerimiz hızlı ve kalıcı eğitim verdiğimiz için bizi tercih etmektedir. Kursumuzu diğer kurslardan ayıran imkanlarımız şunlardır:

  • Kursumuza kayıt yaptıran çocuklarımızın seviyelerini öğrenebileceğimiz aktiviteler yaparak gruplarını belirlemekteyiz.
  • 1 veya 3 kişilik ortamlarda Business Class eğitimi verilir.
  • 8 veya 12 kişilik sınıflarda Economy Class eğitimi verilir.
  • Çocuklar için İngilizce kurslarımızda modern görsel ve işitsel donanımlar kullanılmaktadır.
  • Danışmak öğretmen desteği bulunmaktadır.
  • Online sınav ve online destek verilmektedir.
  • İngilizce öğretimindeki en kaliteli kaynaklar kullanılır.

Sevgi Dilini Kullanmak

Eğitimin her seviyesinde sevginin yeri çok önemlidir. Çocuklara eğitim sevgi dili kullanılarak verildiğinde daha kolay öğrenim gerçekleşmektedir. Bilişsel Akademi Pursaklar Çocuklar için İngilizce kursu sevgi dilini kullanarak, evlatlarımıza en kısa sürede dil öğretimi gerçekleştirilmektedir. Dil öğretimi her yaş için farklılık göstermektedir. Yetişkin bir kişinin alacağı eğitimin seviyesi ile 3 yaşındaki çocuğun alacağı seviye farklı olmaktadır. Farklı olmak zorundadır. Diğer türlü olması çocuğa gücünden fazlasının yüklenmesi anlamına gelir. Çocuklar için İngilizce kursu seviye şartlarını koruyarak en mükemmel eğitimi vermektedir. Oyunlar, aktivitelerin kullanıldığı çocuk İngilizce kursu eğitmenlerimiz çocukları sıkmadan, yormadan, sevdirerek, zihinsel aktifliğini artıracak etkinliklerle öğretimi gerçekleştirmektedir. Çocuklar için İngilizce şarkılar, çizgi filmler, animasyonlar sık sık eğitimlerimizde kullanılır.

İngilizce Kullanarak Bilimle Buluşma

Dünyadaki 54 ülkede İngilizce anadil olarak kullanılmaktadır. 2 milyar kadar insanın kullanıldığı İngilizce bilim kaynaklarının çoğunluğunda kullanılan dildir. Çocuklar için İngilizce eğitimleriÇinceden sonra en fazla kullanılan dil olan İngilizcenin ülkemizde gelişmesi için önemli bir rol oynamaktadır. Çocuklarımıza dil eğitimi vererek hem İngilizce eğitiminin gelişmesi hem de evlatlarımızın farklı dünyalara açılmasını sağlamaktadır. Pursaklar çocuklar için İngilizce kursu çocuklarımızın Batıda çocuklar için yayınlanan İngilizce bilim dergilerini okumasına yardımcı olur. Ülkemizde yayımlananların yanı sıra İngilizce olarak yayınlananları da okuması çocuklarımızın ufkunun daha zenginleşmesine yardımcıdır. Çocuklar için İngilizce kursumuz, yeni buluşlar gerçekleştirmek, bilime meraklı olan evlatlarımızın dil öğrenimi için en doğru adrestir.

Pursaklar’ da çocuk için İngilizce kursu için bizleri tercih eden tüm velilerimize teşekkürü borç biliriz. Pursaklar’ dan Kızılay‘ daki İngilizce kursumuza bir vasıta ile gelebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir