Yös Başvuru

Merhaba Arkadaşlar,

YÖS başvuru tarihleri hakkında sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. OMÜ YÖS 2021 başvuruları hakkında sizlere bilgi vermek istedik. Ayrıca Ondokuz Mayıs Üniversitesi YÖS sınavı hakkında detaylı bilgi almak için sizlerle bir video paylaştık. Bu ve benzeri videolarımızı youtube kanalımızdan da izleyebilirsiniz. Bunun için Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

OMÜ YÖS 2021 Sınav Tarihi:

22 Mayıs 2021 Cumartesi saat 13.00

OMÜ YÖS 2021 YÖS Başvuru Tarihleri

2021 yılı Ondokuz Mayıs Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Giriş Sınavına (YÖS 2021) başvuru ve ödemelerinizi “http://yos.omu.edu.tr/tr/basvuru” adresinden 25 Ocak – 16 Nisan 2021 tarihleri arasında yapabilirsiniz.
Sınava Girecek Adaylara Başarılar Dileriz.

OMÜ YÖS Sınavı Hakkında Detaylı Bilgi İçin Videomuzu İzleyin!

Ondokuz Mayıs Üniversitesi YÖS Sınav Merkezleri ve YÖS Sınav Ücreti

YÖS sınav ücreti ve OMÜ YÖS sınav merkezleri hakkında deytaylı bilgileri videomuzda sizlere anlattık. Bunun için videomuzu izleyebilirsiniz.

Bilişsel Akademi YÖS Kursu İle Sınavlara Hazırlanın

Bilişsel Akademi 20 yılı aşkın bir süredir YÖS, SAT ve yabancılar için Türkçe eğitimleri vermektedir. Bundan dolayı bu alanda uzman kurumumuzdan faydalanabilirsiniz. 2020 yılından itibaren eğitimlerimiz online canlı ders şeklinde de devam etmektedir. İster online isterseniz yüz yüze YÖS kurslarımıza katılabilirsiniz. YÖS eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için sayfamızı inceleyiniz.

Yös sınavlarına hazırlanmak istiyorsunuz; ama bunun için Ankara’ ya gelmeniz mümkün değilse online YÖS kurslarımıza katılın. Bunun için de bize Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz: +90 507 653 27 07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir