Mamak Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Ankara İngilizce Kursları

Yaş Gruplarına Göre Çift Dil Alternatifleri

Bir insanın iki insanın kapasitesine ve yeteneklerine sahip olabilmesi için ikinci bir dik öğrenmelidir. Atalarımız bir lisan bir insan, iki lisan iki insan diyerek bu durumu açıklamaktadır. Yabancı dil olarak ülkemizde dünya dili olan İngilizce tercih edilmektedir. Mamak Çocuklar için İngilizce kursu, çift dil eğitimi vererek evlatlarımızın  yeteneklerine sahip olmasına yardımcı olmaktadır. Kursumuzda 3 yaşından itibaren çocuklarımıza çift dil eğitimi verilmektedir. Çocuklar için İngilizce kursu, yaş gruplarına seçmek için dil alternatifi sunmaktadır. Buna göre:

  • 3 ile 6 yaşın grubu olan English Gate’de haftada 3 saat İngilizce verilir. İkinci seçenek Almancadır.
  • 7 ile 14 yaş grubu olan Kıd Gate’de haftada 3 saat İngilizce verilir. Diğer dil için Almanca veya Rusçadan birini Mamak Çocuklar için İngilizce kursu öğrencisinin seçmesi istenir.
  • 14 ile 18 yaş grubu olan Teen Gate’de haftada 6 saat İngilizce verilir. Diğer dil için öğrenciden Almanca, Rusça, Fransızca, İspanyolca veya Japoncadan birini seçmesi istenir.

Mamak İngilizce Kursunda Eğitim Kaç Yaşında Eğitim Başlar

Ankara genel İngilizce KurslarıÇocuklarımızın dil eğitimine kaç yaşında başlayalım? Aslında bu soru yanlış bir sorudur. Çünkü çocuklarda İngilizce eğitimi daha anne karnında iken başlamaktadır. 7 aylık bebeklere bile her gün 1 saatlik çalışmayla dil eğitimi verilebilir. Mamak çocuklar için İngilizce kursu, 3 yaşındaki çocuklara eğitim vermeye başlamaktadır. Boğaziçi Üniversitesi’nin verilerine göre dil eğitiminde en ideal yaş 2 ile 7 yaş aralığıdır. Mamak çocuklar için İngilizce eğitimine geç kalmamak için erken yaş avantajını kullanmaktadır. 3 yaştan başlayan çocuk eğitimlerimiz 18 yaşa kadar devam etmektedir. Çocuklar için İngilizce dil eğitimin kalıcı olması için gerekli olan bütün donanıma sahip olarak hizmet vermektedir.

Dünyanın En İyi Eğitimi

Anne babalar çocuklarının eğitim hayatının kaliteli olması için çaba sarf ederler. Anaokulundan itibaren evlatlarının en iyi kurumlarda eğitim almalarının sağlamaya çalışırlar. Dil eğitiminde en iyi olan Mamak İngilizce kursu ebeveynlerin ilk tercihi olmaktadır. İngilizce öğrenimi çocuklarımızın üniversite hayatını da etkilemektedir. Çocuğunun dünyanın en iyi üniversitelerinde okumasını istemeyen anne baba yoktur. Dünyanın en iyi üniversiteleri Amerika ve İngiltere’de yer almaktadır. Mamak İngilizce kursu, liseli evlatlarımıza SAT sınavı hazırlıklarıyla dünyanın en iyi üniversitelerinin kapılarını açmaktadır.  Mamak Çocuklar için İngilizce, ülkemizdeki en iyi üniversitelerin hazırlık sınıflarını geçmek isteyen, ileri ki yaşlarında akademik kariyer yapmak isteyen çocuklarımıza da özel eğitimler vermektedir.

Bir Cevap Yazın