Keçiören’ de Çocuklar İçin İngilizce Kursu

İngilizce Kursunun Çocuklara Kazandırdıkları

Çocuklar İçin Yabancı Dil EğitimleriKeçiören’ de çocuklar için İngilizce kursu arayan velilerimiz bizi sık sık arayıp bizim hakkımızda duyduklarını teyit etmek istiyorlar. Çocuk İngilizce eğitimlerimiz 3 yaştan başlamakta, bilişsel dil öğrenme metodundan yola çıkarak çocuklarda öğrendiklerini kullanma fırsatı veren bir sistemdir. Sistemimiz yurt dışından ithal olmayıp tamamen kendi kurumumuza aittir. Bu yazımızda Keçiörenliler çocuk İngilizcesi için neden Bilişsel Akademi’ seçtikleri hakkında bilgi vermek istedik.

 • Keçiören’ in tüm semtlerinden tek vasıta ile kursumuza gelebilmeleri..
 • Derslerimize ücretsiz katılıp iki hafta içinde karar vermeler.
 • Öğretme metodumuz.
 • İngilizce eğitimlerimiz süresince yaptığımız aktiviteler.
 • Kurs dışında da çocukları İngilizce’ ye maruz bırakmak için yaptığımız çalışmalar.
 • Çocuklara özel bir eğitim anlayışımız olması.
 • Kullandığımız materyaller.
 • Öğretmenlerimiz bu alanda tecrübeli olması ve kurumumuzun sürekli ders aktivitelerini, eğitim sürecini kontrol ediyor olması.
 • 3 yaş çocuklar için İngilizce’ nin neredeyse Ankara’ da tek bizde olması gibi bir çok neden söyleyebiliriz.

Keçiören Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Dünyada en fazla konuşulan ikinci yabacı dil İngilizcedir. Keçiören çocuklar için İngilizce eğitimleri evlatlarımızın dünyayı takip edebilmesi adına çok önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır. Sadece ülkemizi gören çocukların ufuklarını açacak, farklı kültürleri tanımasını sağlayacak yeni bir dile ihtiyacı vardır. Bilişsel Akademi çocuklar için İngilizce kursu verdiği eğitimler sırasında yeni kültürleri öğreterek yavrularınızın ufkunu genişletir. Ebeveynler çocuklarının bilime meraklı olmasından gurur duyarlar. Yeni buluşlar gerçekleştirmek için yaşlarının küçük olduğunu düşünmek doğru değildir. Onları yeni buluşlar ve bilim dünyasına yakınlaştırmak lazımdır. Bilimle alakalı kaynakların yarısı kadarı İngilizcedir. Ankara Keçiören çocuklar için İngilizce kursu evlatlarımızın dünya insanı olmasını sağlar. Daha ileri okuma becerileri elde eden çocuklarımızın ders başarıları yükselir.

Yaşa Uygun Eğitim Yöntemleri

Eğitim ehli olanlar tarafından yapılmalıdır. İngilizce öğrenmek çok önemlidir. İngilizce ile ilk tanışacak olan çocuklarımızın ona yabancı dili sevdirecek öğretmenlerle eğitimine başlaması ilerisi için çok değerlidir. Keçiören çocuklar için İngilizce kursu, eğitim kadromuzun tamamı pedagojik formasyon almış öğretmenlerden oluşmaktadır. Yabancı dil eğitimi veren kişinin pedagojik formasyon alması yaşa ve kişiye göre teknik ve yöntem kullanarak öğretim yapabilmesidir. İngilizceyi bilen herkes İngilizce eğitimi veremez. Özellikle çocuklara vermemelidir. Çocuklar için İngilizce kursu yetkilileri bunun farkında olduğundan buna özen göstermektedir. Çünkü çocukken zihnimize yerleştirdiğimiz bir bilgiyi değiştirmemiz zordur. İlk aldığımız eğitimin kaliteli ve sağlam olması çok önemlidir. Çocuklar için İngilizce ile en doğru bilgiyi en doğru teknikle almak mümkündür.

Videolarla İngilizce Eğitimi

İngilizce eğitiminde yıllarca ezberci yöntem kullanıldı. Bu yöntemler gramer kurallarını ve kelimeleri ezberleyen çocuklar sınavlara girdiler. Sınavdan hemen sonra bütün ezberlediklerini unuttular. Çünkü ne gramer konusunu ne de kelimeleri günlük hayatında kullanmadı. Keçiören çocuklar için İngilizce kursu, ezberci değil modern yöntemleri kullanmaktadır. Teknolojinin insanlara sunduğu nimetleri değerlendiren Keçiören çocuklar için İngilizcesi eğitimleri öğrencilerini derslerden sonra boş bırakmaz. Telefonla arayarak, sosyal medyada video paylaşarak, mesaj atarak öğrencilerini İngilizce’yle bağlarını koparmamalarına destek olmaktadır. Keçiören İngilizce kursu;

 • Çocuklara hitap eden ve sevilen şarkıların
 • Animasyon veya çocuk filmlerinin
 • Markette alışverişin
 • Native speaker videolarını paylaşarak öğrencilerinin izlemesini sağlamaktadır.

Videolarla çocuklar kursun dışında İngilizceden kopmadan pratik yaparak dillerini ilerletmektedirler.

Posted in:

Bir Cevap Yazın