Bilişsel Akademi Japonca kursu başlıyor! Japonca öğrenmek isteyen herkesi kurslarımıza bekliyoruz. Kurslarımızda bir seviye iki ay sürmekte dir. Japonca alanında uzman eğitim kadromuzla sizleri kursumuza bekliyoruz.

Japonca Dil Kursları her ayın ilk haftası açılmaktadır. Gruplarımız diğer eğitimlerimizde olduğu gibi maksimum 4 kişiden oluşur.

0312 433 82 00 – 0312 432 15 14

Japonca Kurs Ücretlerimiz 

Japonca kursu ücretleri için kurumuzu arayın!

Japonca Kurs Günleri

Japonca kursu

Japonca eğitimlerimizde kurs başlagıcı mümkün olduğu sürece kursiyere göre ayarlanır. Kurslarımız hafta da en az iki gün olmak zorundadır. Gün sayısını dilerseniz artırıp daha kısa sürede seviyenizi tamamlayabilirsiniz.

1 ders süresi 40 dakikadır.

Ankara Japonca Kursu

Japonca kurslarımız 6 seviyeden oluşmaktadır. Dileyen kursiyerlerimize MEB onaylı sertifika verebiliriz.

Japonca eğitimlerinde telaffuz bir çok kişiyi zorlamaktadır. Bize göre en zor ve öncelik verilmesi gereken Japon alfabesidir.

  • Japonca kurslarımız; 1- 3 kişilik ya da 10 – 12 kişilik sınıflarda yapılmaktadır.
  • Kursiyerlerimiz kurs öğretmenlerimizce her hafta bir kez aranır, Japonca konuşulur. Amacımız sizlere özgüven vermek.
  • Her seviyede en az bir ders kuum dışında planlanmaya çalışılır. Mümkün oldukça ayda bir yapılmaya çalışılır. Amacımız doğal bir süreçte Japonca’ ya maruz kalmanız.
  • Dil eğitimlerimizde gramer odaklı eğitim yapılmamakta olup Japonca’ da alfabe öğretimine önem verilmektedir. Kursiyerlerimizin hızlı ilerlemesi için.

Bilişsel Akademi Japonca kursu ile hedeflerinize en iyi eğitmen kadrosuyla en kısa sürede kavuşacaksınız. Japonca kurslarımızda ilk seviyelerde Japon dilinden kaynaklı olarak Japonca seviyesi anadil düzeyinde olan eğitmenler girmektedir. Kurumuzda derse giren öğretmenlerimizin akademik ünvanları vardır.

Bilişsel Akademi Japonca Dil Kursları

Japonca kurslarına kimler katılmalı;

  • Japonca öğrenmek isteyenler.
  • Japonya’ da lisans ya da yüksek lisans eğitimi almak isteyenler. ( Japon Üniversite Yerleştirme Sınavı EJU:The Examination for Japanese University Admission for International Students )
  • Japon dilini öğrenip turizm sektöründe çalışmak isteyenler.
  • Türkiye’ deki Japon firmalarda çalışan ya da çalışmak isteyenler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir