iş ingilizcesi kursları

İş İngilizcesi İçin Buradayız

Artık günümüzde İngilizcesi yeterli olmayanlar akademik olarak ilerleyemiyor ve işlerinde şirketlerde ya da kurumlarda terfi alamıyorlar. Bu durumda kişiler İş İngilizcesi kursları tercih ediyorlar. İş ingilizcesi kursu Ankara diye arama yapıldığı takdirde biz biliyoruz ki kurum olarak bu iş için ön plandayız. Çünkü biz bu işi yılların tecrübesini arkamıza alarak profesyonel ve işini seven bir ekiple yapıyoruz.

İngilizce öğretmeyi bir bütün olarak ele almayı başaran kurumumuz kursiyerler için hem okuma yazma hemde iletişime geçme becerilerini kazandırmayı hedefler. Bu kursların sonunda hedeflerine ulaşmanın mutluluğunu yaşar. Ve bizi tercih edenlerle birlikte başarmanın gururunu paylaşırız.

 Ankara’ da En İyi İş İngilizcesi Kursu Ankara

Başvuran kişilerin işleri için kullanacağı ingilizce kişiler için çalıştıkları iş yerinde çok farklı pozisyonda olmalarına yardımcı olur. İş İngilizcesi kursları Ankara bu konuda en iyisi olduğumuzun farkındayız. Kursiyerlerimizden aldığımız geri bildirimlerin sonucu iş İngilizcesinin kişiler için nasıl önemli olduğunu biliyoruz.

Bu konuda küçük gruplar oluşturarak alınan kurs  derslerinin daha akılda kalıcı olması için çaba harcıyoruz. Bu konuda önemli olan daha çok çalışan kesim insanlar bu kursları tercih ettiği için kurs saatlerini kişilerin çalışma saatlerine göre ayarlıyoruz. Bu kurslardan mezun olan kişiler iş İngilizcesini çalıştıkları şirket ya da kurumda çok kolay ve rahat kullanabilir hale gelirler. Bu konuda Ankara’da var olan kurslar arasında en iddialı kurs olduğumuzu söyleyebiliriz.

İş İngilizcesi İçin Doğru Adres 

  • Akademik kariyer yapıyor fakat İngilizce’ nizi yeterli bulmuyorsanız Mesleki İngilizce kursları için doğru adres biziz.
  • İş yerinde çok başarılı performansın sonunda terfi alacak pozisyona geliyor fakat İngilizcenizin yetersiz olması sebebi ile uzun süredir beklediğiniz ve hak ettiğiniz terfiyi alamıyorsanız Ankara’ da bu iş için en iyi kursu biz veriyoruz.
  • İş İngilizcesi kurs programımız diğer kurs programlarımızdan farklıdır. Çünkü iş İngilizcesi kurs programı kullanılacak iş için yoğunlaştırılmış ders içeriğini içerir. Alınan kurs için sonucun olumlu olması bizim bu işi kaliteli çizgide yaptığımızın kanıtıdır.

İş İngilizcesi Nedir?

İngilizce Öğrenİş hayatında etkin bir İngilizce kullanımına ihtiyaç duyan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen kişilere yönelik iş İngilizcesi (mesleki İngilizce) kurslarımız mevcuttur. Günümüzde iş dünyasında başarılı olmak için iyi derecede iş İngilizcesi bilmek gerekmektedir. Bilişsel Akademi olarak; dil kurslarımız bünyesinde iş İngilizcesi kursları ve kurs derslerine konusunda uzman akademik kadromuzun öğretim elemanları tarafından verilmektedir. Ders içerikleri ve genel program, iş hayatında en çok ihtiyaç duyulan alanlar tespit edilerek hazırlanmıştır.

İş İngilizcesi Programı

Mesleki İngilizce, diğer bir adıyla iş İngilizcesi, katılımcıların iş hayatında farklı durumlarda ihtiyaç duyulan dil ve kelime yapılarını öğrenir, geliştirme ve iş yazışmaları konusuna hâkim olmaları sağlanır. İş İngilizcesi kursuna katılan kişiler programı tamamladıktan sonra;

  • CV yazma, iş başvuruları ve mülakatlarda bulunma konusunda deneyimli
  • Gerek İş toplantılarında gerek iş yemeklerinde gerek iş seyahatlerinde ve telefon görüşmeleri gibi konularda olaya hakim,
  • Hem azarlama hem tanıtım hem de satış konularında kurum adına görüşmelerde bulunabilme yetisine sahip olacaklardır.
  • Yine, iş postaları, sözleşmeleri, yeri geldiğinde yabancı müşterilerle iletişim, sunum hazırlama ve müzakerelerle ilgili konularda dili yetkin bir şekilde kullanabileceklerdir.

İş Hayatında İngilizce

Dünya değişiyor ve git gide gelişen, globalleşen ekonomide artık eskisi gibi sınırlar kalmadı diyebiliriz.Ayrıca internet sonrası iş yapma şekilleri de tamamen değişti. Yeni yüzyılda sadece bilgi birikimi ve tecrübe işin üstesinden gelmek için yeterli olmuyor.Çünkü iyi birşekilde yabancı dil bilmekte gerekiyor. Bu dil genel olarak herkesin kullandığı İngilizcedir. Fakat iş dünyasında da İş İngilizcesi öğrenmek buna hakim olmak gerekmektedir.

İş başvurularında nasıl ki daha önceden yaptığınız meslek, aldığınız eğitim, içinde bulunduğunuz sektör önem kazanıyorsa, aynı zamanda bildiğiniz İngilizce ve bu İngilizcenin mesleki olması da sizi bir adım öteye taşıyor. İş İngilizcesinin en temel noktası duygu ve düşüncelerimizi uygun bir şekilde konuşarak iletebilmektir.Başarılı olmak ve dünya ile entegre olabilmek için; mutlaka yaşınız kaç olursa olsun, yabancı dil eğitimine başlamak, kendimizi bu konuda geliştirmek ve belirli bir seviyeye gelmek gerekmektedir.