ANLAYARAK HIZLI OKUMA

Kitap Okuma Hızımı Arttırmak İstiyorum

Bir eğitim kurumu olarak son zamanlarda oldukça sık duyduğumuz konular arasında ilk sırada hiç şüphesiz okuma hızımı arttırmak istiyorum, gelmektedir. Zaman kaybı yaşamak istemeyen her kursiyerimizden duyduğumuz ilk şey bu olmaktadır.

Kurumumuz okuma hızını arttırmak isteyen pek çok kişiye eğitim hizmeti vermektedir. Genel olarak sınava girecek olan öğrencilerimiz zamanı daha verimli kullanmak adına kursiyerimiz olmaktadır.

Ülkemizde okumak veya bir işe sahip olabilmek için pek çok sınava girmek zorunda olan kişiler hızlı okuma konusunun oldukça önemli olduğunu bilmektedirler.

Kurum olarak bizde alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile okuma hızımı artırmak istiyorum diyen hemen herkese en doğru eğitimleri vererek onlara yardımcı olmaktayız.

Okuma Hızımı Artırmak İstiyorum

Okuma Hızını Arttırmak Elinizde

Çocuklarımızın eğitim gördüğü pek çok okulda maalesef hızlı okuma konusu göz ardı edilmektedir. Oysaki sınav sistemine dayalı olan bir eğitim anlayışının hâkim olduğu okullarda okumak ve okuduğunu doğru anlayarak sorulara doğru cevap vermek oldukça önemli bir konu olmalıdır. Ama maalesef ki okuma hızını artırmak için okullarda yapılan bir çalışma bulunmamaktadır.

Kurumumuz sırf hızlı okuma yapamadığı için rakiplerince geride bırakılmayı ve sınavları kaybetmeyi ortadan kaldırmayı kendisine hedef edinmiştir.

Kurumumuz okuma hızımı arttırmak istiyorum sırf bu nedenle sınavı kazanamadım sorunu çözmek ve en iyi ve en doğru şekilde size bu teknikleri öğretmek için hizmet vermektedir. Bu nedenle kurumumuzu güvenle tercih edebilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ve güçlü kadromuz ile verdiğimiz eğitimlerimiz ile oldukça iddialı bir eğitim kurumuyuz.

Okuma Hızınızı Arttırmak İstiyorsanız Kurum Olarak Yanınızdayız

Kurum olarak okuma hızını artırmak isteyen herkesin yanındayız. Sizin için en uygun programlar belirlenerek en kısa sürede derslere başlanılmaktadır. Öğrendiğiniz bu teknikler sayesinde beyniniz çift taraflı çalışarak çok daha hızlı soruya cevap vermenizi sağlayacaktır. Ayrıca zihinsel olarak okuma yaptığınız zaman sizde nasıl hızlandığınızı göreceksiniz. Çünkü eskiye göre hızınız en az 3 kat artış gösterecektir. Etkili zaman kullanımınızı ve doğruyu kolayca bulmanızı sağlayacak bu teknikler ile sizde rakiplerinize fark atacaksınız. Kurumumuzdan ve eğitimlerimizden o kadar memnun kalacağınızı garanti etmekteyiz. Unutmayın ki başarıya giden yol okumak ve anlamaktan geçmektedir. Bunun sizde mutlaka kurumumuzu ziyaret ederek çok daha detaylı bilgi edinmelisiniz.

Etkin hızlı okuma kursu eğitimlerimize Taner Hoca girmektedir. Tamamen kendi sistemimiz olan hızlı okuma teknikleri eğitiminde ilk günden başlayan hızlı okuma süreci sınav hazırlığında olan öğrenciler için paragraf soru çözümleri ile biter. İlkokul 4 ve 5. sınıflarda dahil olmak üzere ALES soru çözümleri ile eğitim sonlanır. Böylece öğrencilerimiz hem sınavlarda zamanı kullanır, hem uzun paragraf sorularını sıkılmadan daha doğru yapmayı öğrenirler.

Hızlı Ve Anlayarak Okuma Teknikleri

hızlı okuma teknikleri kursları ankara

Bilişsel Akademi Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri tamamen uygulamaya dayalıdır. Kursiyerlerimiz teorik bilgilere boğulmaz. İyi bir okur olmaları için hızlı okuma eğitimlerimizde her tür metin okutulur. Öğrencilerimiz kurs sonunda bir metni hangi hızda okuyup anlayacaklarına karar verecek duruma gelirler. Biz amacımız okuma hızını arttırmak; ama her metni çok hızlı okuyup okuma zevkini öldürmek değil. Metinleri aynı hız ve aynı anlama oranıyla okumak mümkün değildir. İnternette, televizyonlarda çıkan palavra deyişlere inanmamak gerekir. Taner Hoca aynı zamanda Türk dili ve edebiyatı öğretmeni olup yaklaşık 20 yılını eğitime vermiştir. Yüze yüz konsantrasyon yüzde yüz anlama hep bizi güldürmüştür. Bir metni çok ileri okuma teknikleri ile okuyup yüzde yüz anlamak mümkün değildir. Bizim eğitim sitemimizde solucan tekniği ya da zihin haritaları gibi not alma teknikleri ile detaylı okuma yapılarak yüzde yüz anlama sağlanır. Kısaca işin içine yazı, resim girer. Unutmadan söyleyeyim anlamanın devam etmesi için tekrarlar şarttır.

Sizleri de kurslarımızda görmek isteriz. Yorumlarınızı ve sorularınızı sayfamıza yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir