Hızlandırılmış İngilizce Kursu

Hızlandırılmış İngilizce kurslarımızla çok kısa sürede İngilizce konuşun. Hızlandırılmış İngilizce kursu birebir planlanır, eğitimlere online ya da yüz yüze katılabilirsiniz. 1 seviye ortalama 1 ay sürmektedir. Bize ayıracağınız süre ve haftalık ders sayınıza göre bu süre artıp azalabilir.
Hızlandırılmış İngilizce eğitimlerimizde yaklaşık 60 günde sıfırdan A2-B1 düzeyinde İngilizce öğrenebilirsiniz. Hızlandırılmış İngilizce kurslarımız sizlerin İngilizce öğrenmedeki kedeflerinize göre planlanır. Kişiye esnek planlama yapılan kurslarımıza katılmak için bir telefon kadar yakınız.
İngilizzce kurslarımız için arayan herkese şunu söylüyoruz: Önce derslerimize katılın daha sonra karar verin. Sizede ücretsizz demo ders için randevu alın!

Bilişsel Akademi Hızlandırılmış İngilizce Kursu

Yös Kursu
Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı

İngilizce öğrenmeyi ve kariyerinde bir adım öne geçebilmeyi herkes ister. İkinci bir dil herkes için hem kariyer hem eğitim hayatında birçok farklı avantajlar sağlar ve kişiyi bulunduğu konumdan daha güzel yerlere getirebilecek güce sahiptir. Bunun farkında olan insanlar İngilizce eğitimi almak için çoktan harekete geçti hatta çoktan bu eğitimi tamamladı bile. Özellikle hızlandırılmış İngilizce kursu almak isteyenlerin sayısı sürekli artmaktadır.

Bu eğitimi almış ve ikinci bir dil sahibi olan insanlara yetişmek hayal ettiğinizden çok daha kolay. Bilişsel Akademi olarak bizlerin açmış olduğu Yoğun İngilizce Kursu, sizlere hem günlük yaşamınızda kullanacağınız hem de kariyerinizde size büyük avantajlar getirecek olan İngilizce dilini çok daha kısa sürede öğretecek.

Uzman eğitmen kadromuzun hazırlamış olduğu çeşitli öğretim programları ile kursumuz öğrencilerine İngilizce’yi oldukça az bir zamanda öğretmek bizlerin asıl hedefi olmuştur. Bu hedef doğrultusunda sizlere oldukça makul fiyatlarda ve zamanı tasarruflu bir şekilde kullanarak ikinci bir dil kazandırıyoruz.

Konular Tam Anlamıyla Öğrenilecek

Bilişsel Akademi olarak açmış olduğumuz Hızlandırılmış İngilizce Kursu, İngilizceyi zamandan tasarruf edip planlı bir şekilde öğretmeyi hedef edinmiştir. Kısa sürede verilen bu eğitim içerisinde herhangi bir eksik olmaksızın sadece doğru zaman kullanımıyla ilgili olarak hızlandırılmıştır. Kendine has bir takım öğretme teknikleri ile kursiyerlerine daha kısa süren ancak daha kalıcı olan bir İngilizce eğitimi sunmaktadır.

Başarılı eğitmen kadromuz kursa katılan tüm öğrencilere bireysel olarak destek olup, İngilizceyi tahmin edilenden daha kısa sürede ve tam anlamıyla eksiksiz bir biçimde öğretecektir.

Bilişsel Akademi olarak bizlerin amacı doğru zaman kullanımını doğru stratejiler ile harmanlayıp öğrencilerin kendi yaşamlarında da uygulayabileceği, aynı zamanda akademik hayatında da kullanabileceği bir İngilizce öğretmektedir.

 Kısa Sürede Üst Düzey Eğitim

Temel seviyede öğretilen İngilizce bir zaman sonra üzerine bir şeyler eklenilmediği takdirde uçup gidebilmektedir. Bunu çok iyi bilen uzman eğitmen kadromuz ile hazırladığımız her seviyeye hitap eden üst düzey eğitimlerimiz sizi zorlamadan çok daha kısa sürede İngilizce dilini size kazandıracaktır.

Dünya dili İngilizceyi Hızlandırılmış İngilizce Kursu ile yaşamınızın her yerinde kullanabileceğiniz bir İngilizce diline sahip olmak istiyorsanız sizleri de bekliyoruz.

Kısa Sürede Yüksek Başarı Kursumuzla Mümkün

İngilizce bilmenin faydaları herkesin malumudur. Ancak bu günümüzde, artı bir özellik olmaktan çıkarak bir kıstas halini almıştır. Pek çok başvuruda İngilizce yeterlilik aranmaktadır. İngilizce yeterliliklerin ölçüldüğü çeşitli sınavlar bulunmaktadır. Bu sınavlardan belli bir puan yapmak oldukça önemlidir. Her sınav türü için hızlandırılmış İngilizce kursu vermekteyiz. Bu şekilde belirli bir süre içerisinde, pek çok konu halledilmekte ve yüksek başarılar sağlanabilmektedir.

Kurumumuz MEB onaylı olduğundan MEB’ in yapmış olduğu sınavlara öğrencilerimizi en iyi şekilde hazırlamaktayız. Akademik sınavların yanı sıra TOEFL, PAE, PTE gibi uluslararası geçerliliğe sahip sınavlara da kısa zamanda, kursumuzla hazırlanmak mümkün olmaktadır. Kurs saatleriyle sınırlı kalmayan eğitimimizle öğrenciler İngilizce başta olmak üzere, istedikleri dilde yetkinlik kazanabileceklerdir.

Kursumuz Dinamik Yapısıyla Eğitime Hazır

Ankara’nın En İyi Yabancı Dil Kursu olarak sizleri kurumuza bekliyoruz. İngilizce kursuKursumuzda verilen eğitim, devamlılık ve eğlenerek öğrenme üzerine kurulmuştur. Bu şekilde verilen eğitimler daha kalıcı ve kolay olmaktadır.

Dile maruz bıraktığımız öğrencileri kurs saatleri dışında da eğitime tabi tutarak onlara yardımcı olmaktayız.

Deneyimlerimizin öncülüğünde, yeni metot ve teknikler de geliştirerek öğrencilerimizin yanında olmaya çalışıyoruz.

Geleneksel dil derslerinin aksine yararlı olabilecek her türlü tekniği kullanıyoruz.Bunlara örnek vermek gerekirse, sınıflarda çalışmaktan sıkılan öğrencilerimizi alarak farklı ortamlarda ders işlemeye götürebiliyoruz. Bu bazen bir lokanta, bazen bir kafe, bazen de bir kütüphane olabilmektedir. Doğal ortamlarda o ortamlarla ilgili konuşmalar gerçekleştiriyoruz. Böylece hızlandırılmış İngilizce kursu kapsamında öğrenciler yalnızca teorik bilgilerle donatılmış olmayıp öğrenilenleri daha kolay hatırlayabilirler.

Ankara’nın Sınavlara En İyi Şekilde Hazırlayan İngilizce Kursuyuz

Kendi yaşantı ve deneyimlerinizle öğrenmenize olanak sağlayan kursumuzun yegane amacı, dilde yetkinlik kazanılması ve o dilde düşünmeyi öğreterek yeni ufuklar açmaktır. Hafta içi ve hafta sonu seçenekleriyle de öğrencilerine seçenek sunan kursumuzda ayrıca, 1-3 kişilik ve 10 -12 kişilik grup alternatifleri de bulunmaktadır. Tercihleriniz doğrultusunda kurs ücretlerinde bazı farklılıkların gözlenmesi mümkündür.

İngilizce öğrenmek için zaman ve bütçe ayırmanız önceliklidir. Bu şekilde Ankara‘ da hızlandırılmış İngilizce kursu hizmetimizden en iyi şekilde faydalanabilir ve kısa sürede büyük aşamalar kaydedebilirsiniz. Günümüzde uygulanan dil sınavları hakkında geniş bilgi sahibi olan kursumuz ile istenilen seviyeye ulaşmak zor olmayacaktır. Zira tecrübemiz ve alanında uzman öğretmenlerimizle, bu maratonda hep öğrencilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.